Коледа е тука, с Май-ско бебче няма скука!

  • 18 255
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 2 140
Kay Renn,благодаря ти за съвета1 Hug
bebZz,мъжът ми пие хапчета само в мноооого краен случай.
Валче,да ти е жива и здрава братовчедката!  bouquet

И честито за 13 заплатка.Искрено се радвам за теб. newsm44
лято,Ицко и вчера,и днес го извеждах навън.
За сега това.Лека и спокойна вечер!

# 721
  • София
  • Мнения: 5 247
Ама как забравих и аз! Честито на малката кукла Яна! Да стане стилна като майка си!
Смехоранке и ние бяхме навън днес, Божко заспа и си го прибрах спящ, и си доспа в количката като трудно го поразкопчах.
Дано наистина хората от тунела оцелеят Praynig
Дикси, как е Калин?Стискам палци.
Лиленце, взехте да ми липсвате с Ванчо.
Честито Валче за бебчо! Да порасне здраво и добро дете!
Ние днес си хапнахме с удоволствие круша.

# 722
  • Мнения: 1 951
Валче, честита ти братовчедка!   bouquet

Калин е горе-долу добре. Както очаквах повръщането премина в разстройство. Давам си му илачите за целта. Температура поне няма. Не иска да яде, днес е пил само 150мл. лечебна Хумабна в 7 сутринта, че от вчерашното неядене явно беше огладнял, но от тогава пак не иска. Аз не го и насилвам. Гладът е добър лек за стомашно-чревни проблеми  Simple Smile
Един без настроение е, лежи си, гледа си, мълчи...което не е характерно за него, но ще се оправи.

# 723
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Здравейте мацки!
Валче честита ти първа братовчедка да ви е жива и здрава и много весела  Hug Честита ти 13-та заплата с кеф да си я похарчиш  newsm10 Нашета фирма уж голяма много вървежна ама за нас мамите май няма да има  #Cussing out
И аз не бях чула за този инцидент дано няма пострадали и всичко да бъде наред  Praynig
И при нас я има тази   newsm50 ,Еви не ме пуска до 00 и незнам как ще се разбираме така  Crossing Arms
Мийка какво стана взе ли си тест  newsm78
Мина и Калин как са?Дикси ,Сиска разпишете се  Praynig Hug
Аз пък да ви се похваля днес моя приятелка ми беше цял ден на гости и Евка се държа на ниво ,не се сърди където я оставя и каквато играчка й дам си се занимава,и ей сега като се чухме с баща й и на него казах и той АААА стягай се довечера ще ни излиза през г..Ъ  hahaha
Та тази моя приятелка си купила някаква нов вид преса,водила се ретро и прави много хубави букли и сега не се говори с мен защото съм набуклена и чакам Боби да си дойде да видя реакции че аз едва се гледам като съм свикнала от сумати години с изправена коса сега ми е много странно,ама уж се харесах така и мисля да пиша на дядо Коледа и аз за такава екстра  Mr. Green
Евелин не е излизала навън може би от 2 седмици  #Crazy Първо беше болна,после скова от студ и сега и сняг и ветрове и си стоим по цял ден вкъщи аз отвреме навреме забягвам за час два и така.

# 724
  • Мнения: 3
Ето тук една статия за глутена http://beberoni.blogspot.com/2009/05/blog-post_20.html май не е хубаво нито много рано нито много късно Thinking

# 725
  • Мнения: 83
Е сега разбирам,че съм уцелила златната среда за въвеждане на глутена  Wink
Тенкю Сиси_Ангелче!

# 726
  • Мнения: 87
Та тази моя приятелка си купила някаква нов вид преса,водила се ретро и прави много хубави букли и сега не се говори с мен защото съм набуклена и чакам Боби да си дойде да видя реакции че аз едва се гледам като съм свикнала от сумати години с изправена коса сега ми е много странно,ама уж се харесах така и мисля да пиша на дядо Коледа и аз за такава екстра  Mr. Green
Роситка, я сподели каква е тази преса, че и аз съм от отбора на прическите  Embarassed
Сега съобщиха, че са освободили хората от Ламанша! Praynig

# 727
  • Мнения: 8
Радвам се, че чета предимно хубави новини и че болните бебчета оздравяват или са оздравели!
Ани, Луничка, благодаря ви за отговорите!
Ани, нашите момичета май наистина си приличат много що се отнася до навиците им Grinning
Валче, да ти е здрава и с късмет братовчедката!
Веси, много се радвам че пак се завърна във форума след дългото отсъствие Wink, не че аз съм редовна, но се старая в седмицата поне веднъж да се включа. И Диана в началото не беше във възторг от плодовите пюрета (особено ябълката), може би трябва да опиташ с различни плодове и различни марки, докато й уцелиш любимите.
Минолтичка, с този актьор Бо, естествено че приказката е чудесна smile3521
Казабланка, и аз да кажа че много се забавлявахме с клипчето!
Днес изнесох Диди само на терасата, че ми се видя доста ветровито навън cold
От няколко дни  Диди се придвижва успешно с проходилката, но й махнах стоперите, с тях едва се помръдваше горкото и се напъваше и подскачаше, а аз се чудех що така прави това дете newsm78 Пак ще ги сложа, но нека да задобрее малко с управлението на превозното средство. По цял ден повтаря - дай, дай и каквото докопа после не мога да й го взема. Днес например я кърмих с един орех в ръката, по едно време реших да го махна от ръката й , а тя се повдигна, погледна си празната ръка и уаааа, че успях да го взема, чак като се унесе.
Спокойна вечер и приятни сънища!

# 728
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Kazablanka  ей това е пресата-маша
А така изглежда на косата http://kaprizen.com/?img=4027
Утре ще се снимам че сега е още много бухнала и утре ще ви пусна снимка  Peace
Много съм се заребила и Боби като му сервирам пак 200 лв за преса и ще ме  #2gunfire ама може и да мине номера   33uu

# 729
  • Мнения: 13
Ееее Роси, резултата с тази преса изглежда супер. Чакам с нетърпение да видя на теб как се е получило, че Андреа сигурно фризьор я е правил. А аз съм леко с две леви за прически, но ако не е сложно боравенето с нея срам не срам и аз бих я поръчала на Дядо Коледа. Мнооого ми хареса, искам и аз такива вълнички, че моята коса е нито права нито къдрава, едни вълни и чупки стават като не я обработвам ... ooooh! Не че сега имам време, но след време  Laughing Mr. Green да се кипря.

Валче, честита малка братовчедка  baby_neutral

Милите хорица под Ламанша, добре че са ги измъкнали от капана  Praynig

За глутена - и аз мисля тези дни да го въвеждам ... ама как да процедирам още не знам  newsm78 сложно ми се струва нещо. Четох, четох и пак съм в големи размисли, ако някой има идея да каже, а ако ли не ще го измисля все някак. Само разбрах, че се въвежда постепенно /т.е. количеството глутен постепенно се увеличава/ и постоянно поне месец, за да стане ясно от сега дали би имало детето непоносимост или не. Иначе има случаи, при които хора с непоносимост към глутена си го ядат с години без да знаят, че не трябва. Трудно се диагностицира тази цьолиакия след време.

Лека вечер и спокойни и здрави съкровища

# 730
  • София
  • Мнения: 86
Валче, честита братовчедка! И заплата!  bouquet
Подкрепям Луничка в питането за това как въведохте глутена?С какви храни?
Айде, момичета дано Дядо Коледа ви огрее с пресичка за коса. Hug
Бибероните ни са на Авент, тях най-ги обича и сме още с 3-6м.
Добре че хората са измъкнати от Тунела. Hug
Казабланка, ако може публикувай Хипската таблица, щом е подробна. Hug
А, за подаръците съм много зле, утре сутрин се надявам да отскубна за няколко часа поне за дечицата да купим Crazy
Трябва ни темичка, да не посочвам Mr. Green Heart Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Лека вечер!

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 22:13 от oli4ka

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

Много съм се заребила и Боби като му сервирам пак 200 лв за преса и ще ме  #2gunfire ама може и да мине номера   33uu

На Коледа стават чудеса Crazy
Ако си папкала,слушкала тези три неща съм почти сигурна,че ще я получиш Crazy
Да не забравяме,че Боби много иска да ти я подари,но все още не знае Mr. Green

# 732
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Да не забравяме,че Боби много иска да ти я подари,но все още не знае Mr. Green
smile3532

# 733
  • Мнения: 4
Прочетох само последната страничка набързо (много пишете, абсурд да сваря да преглеждам всичко) ...
Та,
Роси, дано Дядо Коледа (Боби) да ти донесе пресата  Peace
Аз също бях мноооого послушна през годината и подозирам, че моят Дядо Коледа (Митко)ще ми донесе страхотен подарък, но ще се Фаля като се уверя  Blush
За глутена и аз се чудих и се съветвах с една веща по въпроса приятелка ... взех бисквитки на Плазмон. Но тъй като не давам АМ, няма в какво да ги разтворя и му дадох една в ръчичката да я гризка, като естествено стоях на пост да не глътне по-голямо парченце и да не се задави. Много му хареса Simple Smile Друг е въпросът, че по-голямата част я натроши и разсипа. Скоро смятам и коричка хляб да му дам да гризка ... И после и някоя каша с глутен или от пюренцата на Хип за "лека нощ" - те също са с глутен!
Аз снощи бях на фирмено парти и падна голяма веселба, танци, мноооого вино, прибиране в малките часове и днес не съм на себе си - уфф, отдавна не ми се беше случвало това състояние (гадничко е на другия ден)  ooooh! И се чудя на Макси как ли му е подействало всичкото това винце, дето го е изцокал днес  Thinking

# 734
  • Мнения: 3
Мария добре си си ти,аз още никъде не съм излизала от една година ,малкия не мога да го оставя за повече  от 30 мин. на някой друг,защото реве за мен и иска да суче ooooh!
За пресата хубава е,но моята коса е къдрва,а аз жинаги съм искала да е права,преди редовно си я изправях с подобна ама нямаше голям ефект,особено,ако е влажно времето,кой каквото си няма,това иска Simple Smile
Браво на хорицата от тунела Naughty Praynig

Общи условия

Активация на акаунт