Коледа вече пристига СЕПТЕМВРИйска мама 2010 своето чудо на тестчето открива

  • 25 013
  • 700
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Момичета да ви честитя и аз хубавите новини.
Аз съм мама на две септемвриичета ( 2007 и 2009 ).
 Дано скоро да станете голям и весел отбор за да можете да си споделяте радостите и грижите около бремеността и малките ви съкровища.
Още веднъж честито на отчелите се  newsm51...

# 61
  • Мнения: 597
Данна, изчисти си кутията!!!

# 62
  • Мнения: 597
Ако искате да се представим,след като девет месеца,живи и здрави ще си споделяме всичко.
Аз съм Ани на 30 години от София,имам син на 6 и половина години,работя и уча второ висше образование.
Сега да си кажем какво чувстваме първоначално: при мен са наедрели гърдите и вече не ме болят толкова,както последните две седмици, не ми се гади,не ми се яде нещо кой знае какво,храня си се както обикновено.За сега се мерих и не съм качила килца,но си усещам подут корема и дънките ми са опънати Grinning
Вие как сте момичета?

# 63
  • Мнения: 118
Не издържах и направих тест - отрицателен....знаех си. Дано пък се включа към края на месеца.
Успех на всички чакащи и много щастие на очакващите! Hug

# 64
  • Мнения: 2 222
Dess, само не се отчайвай. И аз имах отрицателен тест 1 ден преди очаквания цикъл. Не знам кой ден ти е сега. А дори и да не е било писано да стане този месец, ще стане другия!

# 65
  • Мнения: 597
Споко Десс,на ме нтрябваше да ми дойде на 25 и тогава теста ми беше отрицателен,чак на 27 показа двете чертички.
Стискаме палци!!!

# 66
  • Мнения: 118
5 ден ми е днес.....ако беше...щеше да е... Wink

# 67
  • Мнения: 2 222
Дано се получи следващия път тогава!

# 68
  • Мнения: 343
Аз нямах късмет да се запиша в темичката  CryКъсмет на всички ви желая и Господ да е с вас :hug
Dessbess дано другия месец да стане  Praynig

# 69
  • Мнения: 2 222
Мечтание, съжалявам, мила, дано следващият месец е на късмет за теб.

# 70
  • Мнения: 15
Един много възрастен вече приятел на вуйчото на баща ми, е бил навремето един от най-добрите гинеколози. Той ми каза, че в момента в който жената се успокои и не мисли за забременяването, то тогава се случва. Иначе когато само за това мислиш се получавало някакъв импулс и т.н. (разказа разни медицински неща, които не запомних) и много трудно ставало. Знам, че е трудно да не се мисли за това, но наистина се успокойте и то само ще дойде. Точно и заради това вижте колко често се случва двойка да се опитва да имат дете години наред, не успяват, осиновяват си и след година две, хоп - собствено детенце!  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 15
Нека и аз да се представя. Казвам се Яна, от София съм и това ще ми е първото детенце.   Grinning

Мами, кога ви излиза термина? Моят излиза на 4.9.10г, но не е вярна датата на зачеване, така че мисля, че ще е към 9.09.10г. Ще видим към края на януари какво ще каже докторката.  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 222
Моят е 5 Септември и сигурно е напълно верен, понеже цикъла ми е много точен, винаги на 27 - 28 ден. Тоест при мен не би трябвало да има разлика. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 15
Оооо, забравих да ви се оплача...появиха ми се от 1 седмица пъпки.   #Cussing out  Винаги съм имала перфектна кожа и се чудех ли чудех какво става с мен.  Rolling Eyes  Е, това е разбира се най-хубавата причина за появата на пъпки.   Laughing

# 74
  • Мнения: 597
При мен калкулатора на форума показва 03.09,но ще видим какво ще каже доктора,живот и здраве след празниците. На мен също цикъла ми винаги е супер точен на 28 дни,дори и когато съм била със спирала и след като я махнах преди няколко месеца. Ще видим...май девички ще раждаме Wink

Общи условия

Активация на акаунт