Търси се доктор Хаус - българският вариант! Веднага!

  • 3 601
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
Какво показаха тези изследвания?

По-горе като казах, че трябва човек да е информиран, имах предвид точно това: възстановяването от инсулт е до 1 година след инцидента. Не може две седмици след удар човек да рипа и да е здрав. Инсулта е тежко неврологично увреждане. Диабета допълнително допринася за това.
Господин Антон Вълев най-добре Ви е посъветвал. Обгрижете баба си добре, по принцип трябва да има човек при нея денонощно, и то най-добре някой роднина - Вие, майка Ви ... Аз на санитарите например не бих разчитала. Това е по-важно, отколкото да водите спорове с лекарите. Мога да кажа, че след първия инсулт на майка ми /а той беше хеморагичен/ в стаята в градската болница бяхме 6 лежащо болни /имайте предвид, че всичко се вършеше по леглата с подлоги/ и 6 болногледачи. Само заради това, че бяхме неотлъчно до нея, тя оцеля. И благодаря на Бога за дадените ми сили да се справя.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 010
Баба ми е в интензивното и там са 4 души, няма място за придружители, не че по принцип е разрешено...

Изследванията показаха, бактерии в урината, ниско желязо, застой на единия инсулт и свиване на отока от другия.

Според външния консултант (диагностицира по документи), влошеното й състояние може и да е от бактериите.

Към настоящия момент баба е значително по-добре, защото в резултат на изследванията се предпприеха мерки за вливане на human albumin, от което тя се съживи!!!
До този момент тя едва си отваряше очите, за говорене и дума не можеше да става.
Още на следващия ден след албумина, тя заговори, започнаха да я изправят в леглото да седи, започна да се оплаква от участта си и да ни благодари за ежедневната грижа.

Ще видим как ще се развият нещата занапред...
Но не възнамерявам да оставя лекарите намира, защото току-виж забравили отново за баба...

# 17
  • Мнения: 701
Това е много добре. Поздравления!
Трябва да я окуражавате, да не я оставяте да се залежава, да я успокоявате - много е важно това.
Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 010
Това е много добре. Поздравления!
Трябва да я окуражавате, да не я оставяте да се залежава, да я успокоявате - много е важно това.
Успех!

Благодаря ти за добрите думи  Hug

Но вече започвам да излизам извън кожата си: най-важното сега за нея - албуминът, не го поддържат - ние трябва да си го купуваме (ок, скъп е), но защо й махат монитора, след като тя отново се влошава!? Имало по-спешен случай в момента!
За близо месец дотук сме им платили над 6500 лв., и продължаваме да плащаме същата цена, но с орязана услуга!

Така съм се напушила вече на тези "лекари" - бизнесмени!

# 19
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Така съм се напушила вече на тези "лекари" - бизнесмени!

Да отношението им е отвратително! #Cussing out
Преди да започнат лечение , май първо му правят сметка.

Общи условия

Активация на акаунт