НОЕМВРИйската тайфа чака "Шопска" новина!!!

  • 22 784
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 365
Честит празник и от мен, ние с Габи двете ще си празнуваме  Peace
Браво на вас дето имате елхи, ама да ви попитам- как става този номер- елха и бебе? При нас е мисия невъзможна- в едно барче днес за малко да се простят с елхата си CrazyДадоха ми идея да залепя на стената рисувана елха  Laughing Може и тъй да направя..
Моят ортопед пък каза на 3 години за я зеведа пак ( последно я водих на 8 месеца)
ааа и да ви се похваля, по случай днешния празник, моят мъдрец реши да се обади, та сега не мога да правя резки движения, да се навеждам и трудно говоря  Laughing Честито да ми е  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 398
Мен пък нещо ми се изпари коледното настроение.Татито ни заминава на 19-ти тоя месец и ще се прибере чак на 5-ти януари  Cry До сега не сме се разделяли за толкова време.Ние ще сме в Добрич при свеки.То тая Коледа цялата ми рода се е изселила на някъде.Предполагам, че ще украсим елхата заради Анитка, но мисля да я качим нависоко, щото иначе няма да оцелее.

Сикрет я си налей една ракийка за дезинфекция  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 313
Елхата ще я украсим тези дни само мислч къде да я вдигнем на високо. Но иначе украсих прозореца на кухнята, взех от оня спрей с шаблоните, зелепихме един Дядо Коледа с еленчета,лампички  и стана чудесен коледен кът, и понеже сме на 1-я етаж всички комшии много му се радват. Малко цапоряк става с този спрей но си струва.
Ели  Hug

# 33
  • Мнения: 280
Привет и от нас  Hug

Ели   bouquet

Честит празник на всички студентки. Успешно взети изпити и професионална реализация  Hug

Днес, цял ден скитосвахме из Бургас. Голям кеф ми беше, ама не и на малката. Много бързо и омръзва вече в количката  Rolling Eyes
Купихме и подарък за Коледа - телефончето на Фишъра на Бг, инетересно е и най-вече образователно, но от другите /книжките и кучето/ не съм много очарована. Струват ми се малко пари на вятъра  Naughty Търсихме и люлеещо се конче, но не можахме да харесаме  Crossing Arms

Алекса И нашите краченца са прави, а стапалата са ни малко дюстабан  Confused Като "ходи" доста замята краката, но се надявам да е временно. Иначе и аз знам, че се случва при по-пухкави дечица краченцата да се изкривяват, но с времето всичко отшумява. И все пак се консултирай  Peace
А, профилактично на нас ни казаха да отидем като проходи  Peace

Нашите лапмички са на прозорците,като и пусна музиката и започва с танците  Laughing  А, елхата ни е на високо, че иначе нищо няма да остане от нея. Сега съм решила да купя и истинска елхичка с саксия и така да си растат заедно с Рая  Mr. Green
 Сикрет вземете по-малка елхичка и я качи някъде  Peace
Вале, а как ще опазичш играчките и самата ехла  newsm78

Хайде отивам да слагам вечерята на принцесата. Приятна вечер  Hug

# 34
  • Мнения: 34
 kaffeetrmker_2

 newsm59 на Крис(на патерици  Embarassed) Да е жив и здрав и много послушен!

Честит, празник на всички празнували, празнуващи   umnikuu Мноооооооооого любим празник  dance
Аз съм от бившите, но толкова години минаха  ooooh!, а все ми е едно празнично на този ден  newsm26 Mr. Green

Ели,  newsm51 за темичката!
Браво за доброто представяне на таткото! Успех в новото начинание!

Не запомних много от темите за последната седмица, но каквото запомних  Laughing

За  smile3550 - не сме го слагали ще го уча направо в тоалетната  Blush като проходи разбира се  Mr. Green

За рахита има много признаци. Само един не е достатъчен  Naughty Ако е рахит няма да иска да седи, да ходи ... това доколкото си спомням.  newsm78

За хемоглобина- наш Борко е с много нисък  ooooh! Казаха да давам капки, но хич не му понасят, та е голям купон  #Cussing out Захранвам го, но то с неговия мерак за ядене не може да се каже че имам голям успех  Crazy

За прощъпулника - ще правя нищо че сме с баби, които са далече и няма да присъстват. Само да проходи момъка, че като гледам ще грабнем приза за последно проходило ноемврийче  hahaha

За елхата- още не сме я украсили  Blush Не искам да си представям какво ще я прави Борко  hahaha #Crazy Висока е и няма как да я кача някъде, така че да няма достъп. Мъжо предложи да я сглобим на 23-ти и на 25-ти да я приберем  Joy

Нашия татко още е болен, а ние още сме здрави, но да видим ще ни се размине ли  Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 167
Ние изпълнихме цялата програма  с баня, тоалет, вечеря, мляко и сега девойката се укроти най-накрая да спи. Ей голям зор, не дава да й слагам капки в очите. И затова я лъжа всеки път започвам с различно око, за първата се справям след това вече няма начин. Как да ги слагам тия капки през час по 2 в око хич не ми е ясно  Thinking

За елхата, ще взема от нечупливите играчки, е ще ги събирам през час от пода ама няма как. Харесала съм едно пеещо еленче за под елхата, ама май лампичките ще отидат на прозореца. Аз няма къде да я вдигна високо елхата, раклата, където мога да я сложа е точно на нейното сегашно ниво и ще пада върху нея.

Ели, не тъжи миличка дните ще минат бързо и пак ще сте заедно, гадно че точно на празниците, но ще имате още много да празнувате заедно  Hug

Ето и нашите снимки от прощъпулника http://vodenitcharovaval.snimka.bg/baby/prosht-pulnik.451626.16307792

# 36
  • Мнения: 718
Здравейте и от нас! Честито и наздраве на студентите! Wink

За елхата: имаме късмет с дете, което нищо не слага в устата. Елхите са нависоко, но Мартина дори не прояви интерес към тях докато ги украсявахме. Иначе много се радва на чорапите за подаръци и плюшените еленчета Laughing

За крачетата: нормално е да са криви на тази възраст, но най-добре се консултирайте със специалист. Рахитът се характеризира с много други признаци и се диагностицира с кръвен тест и/или рентгенова снимка Peace


# 37
  • Мнения: 433
Привет!!!
Ели, благодаря за темата!!!   bouquet   bouquet   bouquet
аз само набързо, че лудницата е пълна...  #Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 2 006
Хелоууу  Hug
Елха си имаме от оня ден. Има поне 200 лампи, но той не ги пипа. Само стои и въздиша и прави учудена физиономия. Води ни един по един да я гледаме. Все пак нямаме чупливи играчки за всеки случай.
Крачетата са му прави, но не знам дали е притеснително да са криви. Най-вероятно не е нещо сериозно и се израства, но по-добре отидете на ортопед. Иначе преглед при ортопед се прави при стабилно проходило дете, не е задължително да е на 1 година, ако все още не ходи.

# 39
  • Мнения: 22
Честит празник на всички студенти!
Вчера правихме прощъпулник. Избра си топче (за спортистка). Ако е мързелива като майка си сигурно ще практикува моя любим спорт- лежане, гледане на тв и похапване... Взема, пуска няколко пъти и все топчето си хващаше, а аз се надявах на нещо по-така... Питката много я мислех, 1000 вида премислях и накрая набързо една содена спретнах (след цялото четене майка ми дойде и ми каза, че традицията била за содена). Снимахме с камерата, ама нещо не мога да се справя с качването на клипчета, пускам само снимки, но нашият татко (както на всеки празник ми вдигна нервите, скарахме се предварително и...) се загледал и забравил с фотоапарата да снима важния избор. Но както и да е- ето да ни видите. А за после- така се изтрещя дребната на пода - ама пада като талпа това дете и издрънчава главата в пода, направо ми спира дъха, кога ли ще започне да пада по дупе- не знам... Аз затова все и ходя по петите- страх ме е да не се обезобрази на някой ръб...

# 40
  • Мнения: 398
Диди страхотни снимки.А коментарите са страшни.Явно двете с Анита ще са колежки-и тя хвана същото топче.

# 41
  • София
  • Мнения: 215
Много благодаря за пожеланията и отговорите!!!!! Hug  bouquet Hug
И нашия прощапулник мина. Хвана термометъра, лекар ще става, на леля си се е метнал. Ще го водя на ортопед, че ми е притеснено. Даже го съблякох гол и го пуснах и ми се видя съвсем нормален. Но сестра ми отново взе да опява и така нататък. Хич не се занимавам аз с направления, директно си го водя на специалист. Казвам ви лека нощ, отивам да спя, че утре ни е третото парти. Дано след това успея да оправя снимките.  Hug

# 42
  • Мнения: 398
Момичета днес моята сладкишка има имен ден.Да ми е жива и здрава, все така весела и много късмет да има в живота.Почерпете се за нейно здраве.




Честит имен ден на мама Анна.Да е много здрава, щастлива и глезена от мъжлетата си

# 43
  • Мнения: 280
Честит имен ден на сладката Анитка! Да е жива и здрава и много усмихната  Hug

Честит имен ден и на мама Анна! Жива, здрава и много щастлива!

Ние тази нощ почти не спахме, тъкмо се зарадвах че с избиването на зъбчето ще има малко сън, но...всяко чудо за три дни  ooooh! Буди се 100 пъти, а от 4 ч почти не съм заспивала  Tired
Хайде отивам да правя закуска.
Спорен ден  Hug

# 44
  • Мнения: 81
Честит празник на Анитка  Hug Да расте здраво и усмихнато дете ,където и да заминат с мама и тати   love001

Честито и на мама Ана и ако има и други инкогнито . Нека плуват в море от любов   bouquet

Ние тази нош почти не сме спали  Confused Направо едвам издържам вече ....Като стана в 1.30ч и заспа в 5 ч .Незнам вече какъв му е проблема на това дете ,ама не ми издържат вече мощностите ...

Общи условия

Активация на акаунт