Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 473
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 731
Ами прави си сосче и ги поливай или на фрикасе.Това е хубавото на режима ,че си има изход от всяка ситуация. Peace

# 676
  • Мнения: 24
Хей момичета, като заговорихте за глад и аз огладнях. Бях сварила яйца за руло Стефани с телешка кайма и сега омахах две, та сега пак варя яйца.
И аз се питах за горчицата, но гладката горчица -не намерих без захари, миналата седмица голямо четене падна в магазина.
ААААА я да се похваля за протокола -0,500 newsm44 , но тези дни голямо танцуване на долу и нагоре имам.

# 677
# 678
  • София :(
  • Мнения: 215
     Гледам обсъждате горчица. Аз си купувам ето тази

                        

   от Метро.Е, има и по-малки разфасовки в другите магазини, но в къщи този буркан стига за около месец, та си ми е тамън  Laughing

# 679
# 680
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  Hug
Днес искам да ви почерпя - мама и племенницата ми имат имен ден - две Стефки Heart Eyes Mr. Green
Снощи отпразнувахме предварително именния ден и официално закривам Коледните трапези Crazy(в 4-та съм Grinning). Днес карам протеинов ден - цял ден ще съм на печена риба Peace Ходих и на аеробика днес и вчера Mr. Green
Целувам ви, сладурки Hug
П.С. Тонииии, ти къде при бонбоните  Joy hahaha Joy И тук ще черпя, ама режимно Crazy Joy Crazy Обичкам те, миличка, много благодаря за пожеланията Heart Eyes Hug

# 681
  • Мнения: 431
Toни, аз си ги правя: рибена, пилешка, воденички, без олио, последните 2 застройвам, а в ПЗ дни и зеленчуци(чушка, морков, лук).
Гардения, понкога ям и риба и пилешко в един ден, понякога смо пиле, или само риба. Зависи какво имам и колко време да готвя Simple Smile

# 682
  • Мнения: 7
Абе, не стана ли време за кафе?  newsm78
http://zodfl.snimka.bg/cooking/moite-dyukanski-mandji.364675.16592481
Забравих преди, честит празник на всички именници, живи и здрави!   bouquet

# 683
  • София :(
  • Мнения: 215
        miss Marple, тъкмо се чудих какво да гризна. Много на време ми идва тази тортичка  Peace Ама ти ни пропущаш нещо с песничките тези дни, да взема да те заместя ли...  Wink
                                                             http://www.youtube.com/watch?v=3GsfJzbI1O0

# 684
  • Мнения: 63
Toни, аз си ги правя: рибена, пилешка, воденички, без олио, последните 2 застройвам, а в ПЗ дни и зеленчуци(чушка, морков, лук).
Гардения, понкога ям и риба и пилешко в един ден, понякога смо пиле, или само риба. Зависи какво имам и колко време да готвя Simple Smile

То е ясно, че ядеш режимни неща, мисълта ми беше, да не би да са малко количествата. Примерно трици за закуска, две яйца за обед и една супичка за вечеря. Затова поисках примерно меню за ден  Peace
Нали знаеш принципа на Мечо Пух - колкото повече, толкова повече  Hug

# 685
  • Мнения: 110
    ХЕПИСМАЙЛ,благодаря за почерпката!Да ти са живи и здрави-мама и племеницата!Мнооггоо да те радват и много късмет в живота им желая от сърце!

# 686
  • Мнения: 1
Здравейте  bouquet Имам повод и трябва да черпя Laughing докато се усетя и минало месец откакто съм на Дюкан  Praynig (месец и няколко дни) скоро и за втора месечинка ще черпя  Wink       

Имам и един въпрос може ли да се пие сок без никакви добавки(захар) аз да си го правя (до сега не се осмелих), но като гледам тези портокали  #Crazy ще се радвам ако ми отговорите   bouquet bowuu

# 687
  • Мнения: 1 731
happysmile ,добре че са само на картинка.Хихих досега да не е останал и един. Joy
Аз поспах малко ,тъй че кафенцето на Марпълчето ми дойде тамън.
Уф,такъв смотан ден не съм имала скоро. #Crazy
Lolyyy,честита месечинка.  bouquet Кой режим караш?В смисъл за кърмачки ли или си в трета вече?

# 688
  • Мнения: 1
Още съм във втора  Rolling Eyes карам на стандартен режим   Joy 

# 689
  • Мнения: 1 731
Ами във втора не са разрешени плодове оттам и сокове също не са позволени. Peace

Общи условия

Активация на акаунт