Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 446
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
 Whistling мерси за разяснението   bouquet

# 691
  • Мнения: 6
Момичетаа,как сте следпразнично...нещо много тихо из форума Laughing
Преди 2 дни направих 1 месец в Четвърта...кой като мене Laughing
Кг същите,ноооо..на мерки нещо се поразширих,особено в долната част #Crazy
Ето ви малко пресни снимчици,да не ме забравите.Снимките са от Коледа,пред местния супермаркет,последно пазаруване преди засядане на празничната трапеза..
http://bg.fotoalbum.eu/zorana4014/a398729
Ако иска парола:1234

Много   Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Nature Sun With Face  от мене!!!

# 692
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     Съвсем се загубихте покрай тези празници... Хайде да ви пращам да гушвате по нещо топло и да заспивам и аз, че кой ще прави кафе в 5 сутринта  Laughing
     Zorana, не знам какво ти се е разширило, ама си супер мацка  Peace
          Спокойна нощ и красиви сънища  Hug Hug Hug

                                                                               

# 693
  • Мнения: 1 731
И аз тръгвам след мименситка и котето и ,че утре съм на работа малко. Hug
Лека ,мека и спокойна и утре много минусчета да има. Hug
Zorana,къде си се разширила аз не видях . #Crazy Изглеждаш великолепно.Маце та дрънка.  bouquet Hug

# 694
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
    Аз казвам да вземем да поработим малко, за разнообразие... Ама първо да пийнем по кафе ли...

                                                   

     Срещата с Кантарев тази сутрин леко ме разочарова - 78.100, но вчера наблегнах на едни пушени филетааа, а те нали никак не са солениии и на - такъв хубав, тлъст плюс си лепнах... То ясно, че е вода и след днешната риба дето съм я приготвила ще си иде, ама хич не ми се нрави междупразнично... А като слушам на вън как шляпа някакъв дъждо-снаг и времето е такова едно никакво... Както и да е де...
          Усмихнат, спокоен, режимен ден ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 5 001
Яхууууу...Цоп!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

кО праЙтИ МИЛО ДЮКАНСКО СТАДО?  hahaha hahaha hahaha hahaha


пОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ КЪСМЕТ.УСПЕХИ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!


При мен всичко е наред.След Коледните маси,няма поражения.

Зоранчееей  Hug душо ненагледна! Къде видя ,че си се разширила бре!  hahaha hahaha hahaha Сладурка! Супер изглеждаш!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет и спорна седмица на работещите  Simple Smile
Снимките на Зорана ми дойдоха екстра..Браво момиче, ако има и други като нея, да пускат и те фини тела, за мотивация на такива  безволеви като мен....

А сега отчет- за 4 дни съм - 1,5 кг. , което за мен е презадоволително. Нито искам бързо сваляне-да не замърсим кърмата, нито пък мога да се оплача,предвид свинския ми обяд още на втория ден....

Имам си и запек, което означа,че режима действа  Laughing...нали това е нармално състояние при Дюкан, и макар че и киви ядох тая сутрин, и кафето беше с прясно мляко, а сега и горещ чай...-нихт
Продължавам, пък -когато-тогава
Засега съм доволна как вървят нещата  Grinning

# 697
  • Мнения: 5 001

А сега отчет- за 4 дни съм - 1,5 кг. , което за мен е презадоволително. Нито искам бързо сваляне-да не замърсим кърмата, нито пък мога да се оплача,предвид свинския ми обяд още на втория ден....

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Не ми се струва разумно това....Нека се включи Гарденийка да каже,ама за 4 дена 1,5 кг си е доста според мен....И кърмата е "обогатена" вече с токсини според мен....Дано да не съм права,ама....
Аз не бих причинила това на бебето си.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Нормално е-това е вода, не са мазнини...

# 699
  • Мнения: 1
Беееее Мастърче Бееееее   animal085  animal085

Аз днес съм 84.7!!!!! От сто (4) години се борих да смъкна под 95 а днес съм даже под 85!!!! Не мога да повярвам направо...
Утре ми е месечинката така че сте отчета тогава резултатите... Embarassed Но просто исках да се порадвам и да споделя, щото без вас нищо нямаше да стане!  bouquet
Мерси много, целувки и прегръдки от мене и приятен ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Пък аз помръднааааааааах!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 Стискайте ми палци да продължи така!  Joy
Nimowe, браво на теб, много ти се радвам, да знаеш!  Hug
Ей, абе аз забравих да си похваля съпруга - той е вече с двуцифрено тегло  Laughing

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 11:37 от miss Marple

# 701
  • Мнения: 19
Момичета да ви питам мога ли да пия бирена мая, че боря косопада с нея ( то намери 3 месеца след раждането да почне  Crazy ). По 2 таблетки взимам, а режима го почнах снощи.
И още нещо в млякото сутрин си слагам 1/2 ч.л. нес кафе проблем ли е това?

Извинявам се ако е коментирано вече.
Благодаря на mimensita  за кафенцето. Хубав ден ви желая   bouquet...

# 702
  • Мнения: 1
браво miss_Marple и на тебе и на съпруга Party Party
То и за двете ти трябва да обереш лаврите щото ти готвиш, и гониш, и тиганосваш.  hahaha
Ай дано сега дето си се размърдала да продължаваш така (аз съм родена в Събота и каквото кажа се сбъдва bowuu)
За моето отслабване е "виновна" мама...

# 703
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте прекрасни мои Дюканки !!!!Не съм влизала скоро ,за което мн съжалявам Simple Smile.Адски ми липсват целувките и прегръдките Ви.
Да споделя и аз за моята 4- та фаза .Хич не си мислете,че ще Ви оставя.Ще си пиша и ще споделям с Вас, защото сте ми много мили и получих мн помощ и подкрепа тук.
И такаммммммм държа си 55,500 колкото влязох и в 4-та.( 01.07.2009). Много съм щастлива,след бурната ми 3-та фаза 4 -та ми е песен.Спрях да се тегля ,с което не се гордея хич.Но ми е закон след п ден да видя как положението.И съм много доволна оправих си проблема с 00 .Триците както казах ми тежат вече,но не мъркам все пак всички трябва да се плаща .Сключихме с Дюкан договор - трици и п дни Simple Smile)))))))))).Понякога ги ям тъй сурови с лъжицата .Е така ще е да края на дните ми .................................Не съм пропуснала и ден без трици.Четвъртък ми е винаги п .Хапвам си нормално може би както преди .Не съм покачвала повече от необходимото. т.е. казала съм си праг 55,500 и това е слизам си на 54 и така. Най-добре се чувствах 53-52 ама аиде да не издребнявам.ПО калкулатор трябва да съм 58........... хаха.
С 2 думи режима действа ,магията продължава и няма йо-йо ефект..............Ако всичко се спазва по план няма да има проблеми.Не съм някаква луда да си броя калориийте и да не ям забранени неща.Хапвам си от всичко и имам едно на ум. СЕга покрай празниците съм с 2 п дни ...........разбираемо е по - добре така отколкото да се оставя.
Честно да си кажа мн ми липсва режима.....но един път като излезеш от него е по-трудно да се върнеш.Тогава всичко мо беше по график и се чувствах мн по- добре. НО няма как фазите са за това да се спазват .
успех на всички момичета.
- старите ми приятелки да си поддържат килограмите и да не се дават на софрите
- новите момичета действа,действа и това си е горе главата четете всеки ден книгата ,четете  и не си и помислялите за нещо грешно.
желая на всички весело прекарване на празниците и да се сбъднат всичките ни желанияяяяяяя Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
целувам Ви всички и честито на всички с поводи месечинки и именни дни
п.с скоро направих с Вас  14 месеца

# 704
  • Мнения: 6
Поста на Адреналинка все едно изпод моята клавиатура излезе..и аз се чувствам точно като нея,само да кажа още веднъж-момичета,режима работи,само малко контрол трябва и воля,ама после като облечете новите дрешки,е няма такова щастие Laughing
Чудесни резултати и страхотни новини от Мис и Мистър Марпъл Hug
Благодаря на Мименситка Hug,Тони Бг Hug,Госпойца Димитрова Hug,Мастърче любимооо Hug Hug Hug,много ме радват добрите ви думи и ми помагате  да продължавам напред
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт