И през Новата Година,за НоЕмВрИЙЧЕ весели игри,бели и смях ще има

  • 26 948
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 165
 Flutter някоии не готвим.... Flutter сготвено ни е ....

Абсолйтно ЗА сега зимъска да се виждаме по- честичко.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз не присъствах, защото нещо ни куца комуникацията с Коце. Аз казах, че ще го придружа при брат му, ако се върнем до срещата с вас, а той разбрал, че щом съм отишла, значи съм се отказала от срещата  ooooh! . Е, Дон Домат ще ни чака скоро, надявам се  Hug

# 722
  • Мнения: 37
Оппп привет, добър вечер и т.н.
КатюшКеЙ - с този мъж ще си имаме разправии Simple Smile Само дразниш тук женориЙте. Душицо златна ти.  Heart Eyes Peace
Срещата беше велика, като изключим началото, че пицарията, където беше срещата беше в Ревизия и ние се скупчихме 8 мадами пред празната сграда Simple Smile хахахах, осверипеели от глад., а вие гладни жени виждали ли сте, аз да! Добре че аз си бях хапнала палачинки.
Намерихме си ново местенце за срещички, да го обявя аз най=ОФИЦИАЛНО "Дон Домат" на линията на трамвай 20, зад ЦУМ. Там кръглите маси са доста, имаме на разположение 3 ет., любезни сервитьорки, които ни щракаха 2-3 пъти с 1-я фото и после с другия Simple Smile хахха.
Да ви е яд, Юлето ни черпи с бонбонки, уууууууууууууууууууууу! Не ви чувамммм Simple Smile ххахахахха
Страшна компания бяхме.
После с моите мъже се разходихме, въпреки че лекинко ни вална дъждец, ама то ще ни уплаши ли тоз дъжд. Не бил спал моят убавец и беше киселяк и 1/2...., едва го оправихме, щях да го ступам на 2-3-4 пъти Simple Smile ужасно ме изнерви, ама простено му е.
Хайде чао ви от кака Галакси.....

# 723
  • София
  • Мнения: 76
Звучи страхотно! Искам снимки възможно най-скоро и да са повечко.  Wink

# 724
  • Мнения: 62
ало пркарасни как сте?къде е кафето?аз се разписвам от офиса.имам желанието за много работа днес.да видим на какво мнение ще са клиентите ми.
вчера беше супер на срещата.трябва по често и по пове4е хора да се събираме.цунки гунки от мен.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 679
Еееееее, как изпуснах срещата. Не съм влизала уикенда и...много ме е яд.

# 726
  • Мнения: 37
Ехо, няма раздвижване на темата.
То само мои постове има на страничката, затова ще съм кратка.
Пожелавам ви приятен ден, добро начало на работната седмица и много положителни емоции и усмивки, разбира се.
Маруся - успех с клиентите, 5000 ще ги направиш, действай смело.!!! :О)

P.S. Може ли да се консултирам с вас за термометрите, които използвате за децата си?
Ние имаме 2/биберон Т и дигитален, всички мерят за 1 мин/през уста,мишица/стандартни/
Почти никога не можем да измерим Т вярна на 100%, винаги се дърпа термометъра, маха се бибата и до там, той си играе повече с тях от колкото да вършим полезна работа.
Сега се спряхме на този Omron  http://izmeri.com/prX_1049.htm?ref=15
Ще се радвам да споделите и вие, за да намеря най-доброто решение

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 12:03 от Galaxy_26

# 727
  • Мнения: 84
Срещичката вчера беше чудна... Галето ви е разказала за неработещата пицария, но пропусна че след нея ходихме до Виктория в Арена, там нямаше места, и хайде пак наново та до Дон Домат... Беше си приключние но забавно хихихихи

Гале, термометъра изглежда надежден, ама дали и в ухото ще даде да му го слагаш... ама видях че измервал за 1 секунда...

Мими, успех ти пожелавам,и стискам палци

Гуш и цун, аз отивам да простирам Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 13:16 от zitabg

# 728
  • Мнения: 37
Кате - Зита - Кате Simple Smile за 1 сек ще го удържа да измерим, ама 1 мин си е зор да го държа като прасе на зокелние хахха Simple Smile
Айде чао.Аз прострях

# 729
  • София
  • Мнения: 63
Довечера ще пусна снимки от срещичката, че снощи не стигна време  Laughing
Изпуснахме фронта Света троишката група и се местим официално в "Дон Домат"  Mr. Green /там е супер, де и е много вкусно/.

За термометъра: след като лятото вкъщи температурата му беше 39 градуса с дигитален, а в Бърза помощ изкараха 40 гардуса-с обикновен живачен, започнахме само с такъв.Това е мъка, че чакаме 10 минути, а той мрънка, че боли  Rolling Eyes.За тези за ушето знам, че са безпогрешни, но 100 лв за термометър не ми се дават  Embarassed.

# 730
  • Мнения: 1 546
Гале, само да кажа, че Све ще поръчва по ebay дигитален термометър за ухо за около 30 долара. Мери за 1 сек, не знам марка. Та, ако разбираш от такива онлайн поръчки разгледай там. Wink

После ще пиша, че се приспиваме. Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 62
ехо прекрасни........
много сте ми на късмет днес.разцепвам се от поръчки.дано само си платят после.
термометри:ние имаме 3 вида.живачен и 2 дигитални.ама всичките са ужасно бавни.по една минута.представете си каква мъка е......чувала съм за някакви термометри лентички които отмерват за 10 секунди.слагат се на челото.но само съм чувала за тях.нито съм ги виждала,нито знам колко пари струват.
кисс

# 732
  • София
  • Мнения: 2 348
Малееее, 80лв за термометър  ooooh! Аз като му го сложа подмишницата и започвам да го разсейвам - танцуваме, тичаме от стая в стая.
Таш, вече и в инфекциозна са премахнали живачните термометри, а в университетска в спешния кабинет измерват за секънди, като доближават до главата на детето уреда. Защо ли във вашето спешно още са на живак  newsm78

Вие играете ли на игри с смси за пари? Аз хич не си падам по този вид забогатяване, но етърва ми спечелила 15 000 от големия кеш  Sunglasses

# 733
  • София
  • Мнения: 63
Аз като му го сложа подмишницата и започвам да го разсейвам - танцуваме, тичаме от стая в стая.
май не трябва да се тича, плаче и тем подобни, щото температурата се вдига  newsm78
За живачния говоря докато бяхме на море, там дори ни казаха да си мерим само с такъв, че бил най-сигурен.

Вие играете ли на игри с смси за пари? Аз хич не си падам по този вид забогатяване, но етърва ми спечелила 15 000 от големия кеш  Sunglasses
 за "Големият кеш" пусках уж по малко, по малко, ама като си видях сметката на телефона 2 месеца подред и спрях завинаги  Mr. Green.Дори около Коледа се чакаше финалното теглене на 500 000 лв и се карахме със Слави колко трябва да се дадат за благотворителност.Аз поне смятам, че такива пари не носят късмет и поне половината трябва да се дарят веднага, а Славчо беше против  Mr. Green.Ние сме все така, рибата в морето, ама да се разберем предварително  Laughing

Ей, Дитка, честто детенце на приятелката ти  Hug.Да е жива, здрава и много щастлива!Те Елиците са си супер  Peace

# 734
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
милички аз малко нередовна напоследък, но някак не ми остава и време и муза нямам  Sad

имам нужда от съвет, Ема е с гадна кашлица, която за щастие не се е отразила на гърдичките и, искам да и направя компрес, но незнам какъв помагайте  Praynig Praynig Praynig две вечери я мажа с Пулмекс бебе.
днес я водихме на педи нищо не се чува в гърдите, изписа 2 сиропа Вентолин и Муколизин, Тонзилотрен и давам за смучене, отделно и направих по рецепта на баба Ванга сироп от ябълка, лук и картоф.
За задръстения и нос слагам Макситрол и Коризалия да смуче.

Педи каза ако продължи да кашля много или се влоши ще правим снимка ...........  Sad

дано се размине  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт