Радостта за мен е най-голяма,аз през ЮЛИ ще съм мама/2010г./

  • 23 680
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
Juturna, честит рожден ден! Да си здрава, много обичана и най-щастливата мама   bouquet

# 61
  • Мнения: 22
Juturna Чести Рожден Ден! Жива и здрава бъди и по-малко дни с неразположения  Hug

Веси  Praynig

# 62
  • софия
  • Мнения: 3
Здравейте момичета.Аз снощи преживях някакъв ужас.Цяла нощ безсъние и гадене.Изнервям се от всичко.От душгела на мъжа ми,от всяко движение,шум абе ужас.Явно всички гадости ме хващат през нощта.Цяла нощ никакъв сън и на сутринта жива не жива станах за работа та до 20ч.дано скоро мине,че хич не ми е празнично така.Juturna Честит рожден ден.Да си жива и здрава и бебо покрай теб.Иначе забелязвам,че корема ми е пораснал.прилича на малка футболна топка.Може би защото съм слабичка и ми личи повече ама като съм гола направо си ми личи,че съм бременна.Miii видях,че се притесняваш за кръвната група.Опасното е когато ти си с отрицателна,а бебето с положителна,но вече медицината е доста напреднала и просто ще ти правят допълни изследвания(мисля,че се следят някакви антитела).Не се притеснявай за това и не си пълни главицата с излишна натоварваща информация.Докторите знаят какво да правят и за това гледат кр.група.по тази причина.Всичко ще бъде наред.Има много мами така.Това е от мен момичета.Много съм изморена.в понеделник са ми резултатите от урината.До тогава спокойствие и здрава храна:)

# 63
  • Мнения: 293
Juturna, мила пожелавам ти от този момент нататък никакво неразположение, само прекрасни емоции!
Аз обаче няма да се черпя, защото днес поръчката вече за 5-6 път я връщам  Tired и вода дори не задържам, ако продължавам така утре ще трябва да навестя болницата  Tired
Благодаря момичета че пускате смешни темички, опитвам се по малко да се разсейвам  Hug
Ако утре не пиша не се шашкайте, ще ви пиша при първа възможност, все някак си ще оживея  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 22
Уф как ви съчувствам на всички с това  Sick
И аз вместо да се оправям, май по-зле ставам.
Хайде да си пожелаем неразположенията да си ходят вече да може да си се радваме на бременноста на спокойствие!

# 65
  • Мнения: 57
Момичета,добро утро и Честит Първи Сняг!( поне във Варна има...)  Nature Snowman Nature Snowman
Желая ви ден без Sick  .
Стойте си на топличко и се пазете.
Веси,чакаме те с добри новини  Praynig Hug

# 66
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Веси, ходи ли на лекар? Какво става? Hug Flowers Four Leaf Clover

# 67
  • Мнения: 22
Добро утро и честит 1-ви сняг и от мен! - при нас е първи!

Веси, стискаме палци днес и чакаме само добри новини!

# 68
  • Мнения: 4
Честит сняг и от мене, за мене втори Laughing!
Juturna , ЧРД и от мен с малко закъснение, но много хубави пожелния!
Веси, с тебе сме, пиши после как си.
Момичетата, които помолиха за пароли за албумчето - пратих ви, надявам се успешно, защото не съм "на ти" с тези неща.
Дано всички, на които ви е лошо днес сте по-добре, че като знам какво е, напрево ми е жал, ама ще мине.  Аз не смея да се похваля, но под секрет, не ми е ставало лошо от седмица поне Whistling

# 69
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,може ли и аз да се впиша при вас?Чакам юлско бебче,снощи му чух сърцето за пръв път и съм много развълнувана  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 22
Добре дошла acid, напиши нещо повече за теб за да мога да те впиша на 1-ва страничка, кога ти е термина....

# 71
  • Мнения: 83
Честито на празнуващите !!! Много здраве и усмивки им пожелавам!

И аз продължавам с  Sick и по цял ден ми се гади !!! Моля се тези неразположения да преминават за всички !!!
Приятен уикенд !

# 72
  • Мнения: 108
--------------------------------------------------------------------------------

Дами,снощи си взех една гореща вана и ме отпусна.Няма да ходя днес.В понеделник ще дойде акушерката ми да чуе тоновете на бебето,а мисля преди обед в понеделник да отида до док.Сега съм затънала в приготовления: правя две торти-една за утре в къщи,една за градината.  Благодаря ви за подкрепата.Зацапването ми е наистина минимално.Но повече ме стягат яйчниците.Каквото е писано.Не мога да вървя против съдбата си.

# 73
  • Мнения: 22
Веси, ти си знаеш най-добре, но "гореща вана" не звучи добре за бременна!  Naughty
Пази се малко повече, и ако имаш болки те съветвм да не се натоварваш прекалено много, не съм ти съдник, но на първо място е бебето после е тортата....

# 74
  • Мнения: 22
Добре дошла acid, напиши нещо повече за теб за да мога да те впиша на 1-ва страничка, кога ти е термина....
Grinning
На 20 юли ми е термина,това ми е първа бременност,преди 6 месеца има мисед,който не знам защо остановиха чак в края на 3ти месец и ми беше голяма мъка...
Този път всичко е наред,надявам се да е така до 20 юли  Wink
п.с Малко ми е неясен форума,разглеждам го за сега,като му свикна ще пропиша повечко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт