Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Добро утро!
Супер е заглавието  Hug Браво!
Мимита, моя хемоглобин беше 114 и както казах няколко пъти пия тотема, но вече ми писна и смятам малко да почина...трябва още 5 дена да ги пия ама бляяя..Пък и като се гледам аз май не съм от месоядните ама какво да направя...
Ха браво на всички с добрите резултати  Hug
Вън времето е отврат, смятам да забъркам един ябълков кекс по тоя повод   chef

# 16
  • Мнения: 304
 Добро утро!
Май всички сте в унисон с моето добро настроение Simple Smile Странотна нова темичка.А аз съм толкова щастлива днес,защото ми е ПОСЛЕДЕН работен ден  newsm44 първа смяна съм ,което значи до 14.00ч и крааай  newsm68 Ще си мързелувам вече.Освен това днес влизам и в осмия месец по мой сметки  Simple Smile

 За хемоглобина-моя последно беше 111,но също нищо не пия
 оххх,още неща исках да пиша,но...нищо ще се сетя

 Хубав ден,момичета  Hug тук и слънчицето се показа  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 067
Добро утро и от мен!
През ноща се опитаха да ме тормозят ужасни киселини, но пробвах нещо което бях чела- спах на ужасно висока възглавница(почти седнала) и ВЕДАНАГА се оправих.Ако някои има нужда да го пробва  yes

# 18
  • Мнения: 239
Добро утро и от мен  Hug

Бръмби мерсаж за темичката  Peace
Шаманке, направо ме уби с това заглавие. СтраОтно е  Joy

silvery, честит ти последен работен ден. Моят е в понеделник, но и от сега съм много щастлива.
От утре започвам вече с приготовленията надявам се. Ще извадя всички бебешки дрехи на Ванеса да видим какво може да се ползва и за останалото ще направя списък. Мисля, че няма да са много нещата, които ще ми трябват  Peace

Вече се опитвам да се настройвам на празнична вълна. Другата седмица ще трябва да пообиколя и за Коледни подаръци, че то време не останало  ooooh!
Във вторник съм при сърдитата лелка в поликлиниката да ми издаде болничния и обменната карта и да ми пусне последните изследвания, че ми омръзна вече от тази женица  #Cussing out

Желая на всички един хубав макар и студен петъчен ден   bouquet

# 19
  • Мнения: 0
ХАЙДЕ ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!
СТРАХОТНО ВЕСЕЛО ЗАГЛАВИЕ Joy НА НОВАТА НИ ТЕМИЧКА.

# 20
  • Мнения: 210
Добро утро и от мен  Hug

Вчера бях на преглед 31-ва седмица - 1750 гр. Според док. е много и трябва да поспра малко шоколадите и мазните неща. Но на въпроса как никой не може да ми отговори  Sad
Спомних си ,че някой се оплакваше от лишеи, как се борите с тях, че цялото ми лице е в лишеи  Cry Изписаха ми едно мазило, но не виждам промяна ...

Отивам да прегледам старата тема...
Приятен ден мамчета   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 35
Добро утрооо  Hug

Аморе, Виктория, благодаря за филмчетата. Днес ще прегледам какво сте ми изпратили, че снощи заспах  Embarassed
Съни, вземи си осцилококцинум - сутрин и вечер по едно под езика. На мен много ми помогна миналия път. И понеже явно съм се изнежила и пак се опитва да ме заболи гърлото и да ми потече носа, от вчера и аз започнах с него.
За гърлото - прополки и лимон с мед също ще ти помогнап. Пий и повече цитруси.  Peace

Хубав ден на всички   bouquet

ПП Заглавието е убийствено готино!!  hahaha Браво!!  Hug

# 22
  • Мнения: 27
Добро утро!!!!
 
    Както бях писала и  по- рано, мъжът ми не спря да кани гости,през цялата ми бременност. Та снощи беше поредното такова, и  то изненадващо!! Бях писала снощи, че съм станала рано и ще си лягам, но уви! До 2 часът  след полунощ изкарахме, то мен не, че някой ме е държал на сила при тях в трапезарията, но  нали все някой трябва да шета! А и  озвучението от колоните  беше на подобаващо ниво, едва ли някой в блока е успял да спи, а да не говорим за съседната стая, примерно, дето трябваше да бъда аз! И така оплаках се, но то общо взето аз съм си виновна !

   Днес съм на ЖК, след обяд, после ще дам отчет!

     newsm10  Лек ден на всички!
 
    П.П. Заглавието на темата е страхотно!

# 23
  • Мнения: 98
margarete-Много ли-аз не мисля че е много...тогава ние какво да кажем като моята беба в 31-ва седмица беше 2.080 кг....Мисля че при теб нещата са идеални...  Wink

# 24
  • Мнения: 239
Момичета аз пак да питам   Embarassed
Някой ходи ли на ОВ в Шейново? Моля, да споделите някакви впечатления ако има такива разбира се  Hug

# 25
  • Мнения: 320
 Party Здравейте и от мен...имам ужасни киселини ooooh! -какво мога да пия
Вчера гладих бебешорски дрешки
...а колко неща имам още да пера и гладя....

margarete  на всякъде където чета, теглото не бебето е перфектно за седмицата в която си...

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 10:18 от ПИПИТУ

# 26
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утроо!
Заглавието сцепва направо!!! hahaha Дано цялата тема е с положителни писанки!
Съни, бързо да ти мине гърлото! Аз да ви питам всякакви капки - хомеопатични, с незнам си какво пробвах, но не мога да дишам и това си е и си капнах 2 пъти ксилометазолин - четох, че няма странични ефекти при животни, ама за бременни хора става ли? Някой си беше капал си спомням. Какво ще кажете вие? #Crazy Хубав ден на всички!!!  bouquet

# 27
  • Мнения: 27
  Вабени:

Да дам и аз отчет, че преди час се върнах от ОВ в Шейново.
Общо взето бързичак е обзора(родилна зала ,вип родилна и бебнцата),неможахме да видим вип стаите,че били заети,но като цяло на мен ми хареса.Най - важното е че е чисто и персоналът е отзвичив.Иначе мъж ги водеше и беше страшен образ ,стана маитап определено.
Специялно попитах къде даржът за "наблюдение" след родилна имат си малка стая-видхме я(а не в коридора).Само кофти е че дохранват бебетата през ноща.
Аз лично се дообедих,че това е моето място и вече съм спокойна! Wink
 

# 28
  • Мнения: 85
Добро утро-за мен последен работен ден е 31 декември,но по коледа ще почина 4 дни-не е толкова зле.Весел ден на всички и много предколедно настроение Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен  Grinning , много сте ранобудни!

Общи условия

Активация на акаунт