Отговори
# 705
  • Мнения: 3 718
За анкетата, моля добавете опция "Аааа не, писна ми, ще раждам на къра (в гардероба, под масата, в офиса пред компютъра или в краен случай в супермаркета пред щанда за шоколад)"  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 112
Добрютро и от мен, момичета  Hug Hug

Идеята за анкета е страхотна Simple Smile

Предлагам следната опция:

- Аз няма да раждам! Мъжа ми да ражда!!!  hahaha

# 707
  • Мнения: 320
Аахахаха моя мъж ми е обещал ,че ако имаме второ той ще го ражда hahaha

току що гледах един клип как една жена ражда сама в тях и другото и дете се върти около нея докато ражда Shocked
П.П  по принцип не пия,,... ама кво ше стане ако ида да раждам лекооо попийнала Joy Crazy

Шаманката в гардероба ще е особено удобно  Party

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 09:44 от ПИПИТУ

# 708
  • Мнения: 19
Добро утро! Разгледах албумчето, най- вече снимките на коремчетата. И аз се каня да ви покажа моето "чудо" ама все не остава време да ме снимат вечер. Иначе съм като в 5-6м, почвам да се притеснявам, че като ида да раждам накрая, ще ме върнат да ми порасне още малко корема. Но тези дни доста се е позасилил, поне обиколката ми нараства. Иначе се оказа, че след 1 седмица лежане съм назад с 2кг Shocked. обяснявам си го, че губя мускулна маса.

# 709
  • Мнения: 112
Сладурки, някоя от вас ще ходи ли на ОВ в Токуда днес?

# 710
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Сладурки, някоя от вас ще ходи ли на ОВ в Токуда днес?
Ние с Xcat и Ника сме във II градска, ако не греша. Crazy

# 711
  • Мнения: 240
Добро утро!
Направо ме развеселихте с тази анкета, ако трябва да избирам, то избирам бащата да го ражда  Joy аз го носих 9 месеца, нека и той се отчете...
Относно мърдането на бебетата, след дълбок анализ  Mr. Green установих, че няма едно с едно еднакво бебе и един с един еднакъв ден... така, че това по книгите където го чета на 1 час 10 движения да има, ми аз трябва съвсем да мръдна и само това да броя. Забелязах, че моят сладур понякога е много активен, друг път само леко потреперва... ами то и аз един ден съм активна, на другия мързелива  Joy
Айде отивам да се наглася, че малко свят да видя

# 712
  • Мнения: 40
Добро ви утро, мадами!

Аз днес си поспах до 9:20. Не ми се беше случвало отдавна. Благодаря за закуската и плодчетата.  Hug

Много ме разсмяхте с тая анкета още от сутринта, особено с последно предложените опции.  Joy  Вярно е, човек трябва да има избор.  Laughing Във връзка с опцията "Отказвам се. Няма да раждам.", когато се местихме в новата квартира аз бях в 5 месец и понеже спалнята ни е много мъничка, с писето обсъждаме какво ще съберем. Аз: "Трябва да има гардероб, бебешко легло и поставка за ТВ-то". Той: "Такъв вариант няма- или поставка за ТВ, или бебе, избирай!" Аз (на шега, естествено;) : "Ами, връщаме бебето."  Laughing


Много хубави тумбачета имате всички.  pregnant Да са ви честити и новите сладурски придобивки.  Hug

Хубав ден, милички!

# 713
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ааааа, не -- за нищо на света не си отстъпвам раждането аз (и бременеенето), защото въпреки цялата мъка и хамалогия моментът е неповторим.

Да, бих искала мъжо да присъства, ама като не е възможно, ще се примиря и само да се мотае наоколо и да посрещне бебето с ентусиазъм (за моя тът-тът не е малко и това). Mr. Green

Виж, част от грижите по бебето и детето отстъпвам с удоволствие, предимно на Лъвю. Смятам, че така е най-честно, не че някой ме пита.

Иначе мъжо е перманентно бременен в осмия (поне), а пък твърди, че всяка сутрин ражда. Извинете, че ви сервирам това наместо закуска, ама днес още съм лееекинко ядосана. Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 41
  Добро утро. Много веселка анкета, развеселих се рано сутринта. Аз избирам опцията ,,А, писна ми, няма да раждам, който иска, да го ражда" , ама такъв вариант нЕЕЕЕма. Жалко!
 
  на всички ви пожелавам лек ден.

# 715
  • Мнения: 88
хахахах,много забавни идейки вкарвате за анкетата :35:Sana,ти в Шейново ли беше?и моята ЖК е за 28ми,как мога да си я сменя с по-ранна дата?че след Коледа да се появя там доки ще ме навика че съм качила кила а хемоглобина ми е нисък Confusedмоя бебок нещо днес е доста активен,побутва ме яката,пък за книгите аз отдавна спрях да ги чета,че какви ли не глупости видях,а сега съм толкова податлива да си вкарвам филми.много хубави закуски сте поднесли тази сутрин. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 27
Добро утро !!!

   Предполагам,  че сте видели и моят "прелестен " корем, който снощи качих в албумчето! Ако пък съм вярвала ,че толкова голям ще ми стане.....!!! Някой , ако ми беше казал по- рано, нямаше да му повярвам!   smile3532

  Но както и да е, да се надяваме, че после ще се прибере, сравнително бързо! Може би държа едно от първите места по размер! Но то и момченцето ми вътре , не е малко! Да ми е  живо и здраво!   smile3506

  Анкетата е екстра, и отговорите също, май избирам опцията:  Аз няма да раждам! Мъжа ми да ражда!!! 

 : pilio , не се притеснявай за размера на корема, това си е до ген, ти гледай да си почиваш и всичко ще е наред!

  ПИПИТУ , ще накарам моя и той това да ми обещае!  smile3521

  Лек работен ден, на работещите!!

И на нас, мързелуващите и пазаруващите, също!!


 

# 717
  • София
  • Мнения: 6 011
Здрвавейте, мацки!
Обобщавам предложенията до този момент, който пуска темичката да сложи и анкета, вие преценете с колко гласа да се гласува, защото поне един глас трябва да имаме за майтапчийски отговор.  Laughing

-Държавна болница, нормално, без избор на екип
-Държавна болница, секцио, без избор на екип
-Държавна болница, нормално, с избор на екип
-Държавна болница, секцио, с избор на екип
-Държавна болница - водно раждане /то май съществува така или иначе само в ТК май  Thinking/
-Частна болница - нормално
-Частна болница - секцио
-В чужбина - нормално раждане
-В чужбина - секцио
-Не знам, не съм решила, колебая се
-Няма да раждам. ОТКАЗВАМ СЕ!!!
-Писна ми, ще раждам на къра (в гардероба, под масата, в офиса пред компютъра или в краен случай в супермаркета пред щанда за шоколад) 
-Аз няма да раждам, мъжа ми да ражда!
-Все ми е тая, навсякъде е едно и също



Вчера и мен малко ме поуплаши Макс, цял ден никакъв го няма, вечерта даже бих казала, че се сдухах леко. Чудех се дали да не скокна до някъде за един бърз ехограф, но мързела ми надделя. През ноща пак не е мърдал - дори го предизвиках, спейки на една страна - не и не.
Е, тази сутрин определено е в кондиция, рипа като кон и на мен ми е едно такова хубааавооо.  Crazy

# 718
  • Мнения: 102
 Уникални сте, май само в нашата темичка тона винаги е миролюбив, и толкова смях пада, че вчера мъжо ме заплаши, че ще ми вземе лаптопа, защото като легне да спи аз треса леглото от смях, ама как да не се смея като я Ника, я Мяуче  я някой друг ще пусне пост, от който ме заболява корем. Между впрочем така ме хванаха родилни болки преди 13 години(смях се цяла вечер с една бременна надносваща мама и накрая аз родих на сутринта-19 дни преди термин, а тя попреноси още).
 Далче, дано си се успокоила поне мъничко, като те чета ми се дощя да дойда до ветровития студен Сливен да те Hug.
 Да си похваля мъжо, в последно време е неотразим- прахосмукачка, готвене че и чиниите започна да мие, а аз само да си лежа( то затова съм 22 килца отгоре), но направо е слънце, чудя се какво е сгафил та е така примерен.
Анкетата е страотна Laughing

# 719
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен! Аз за съжаление продължавам да имам контракции и то леко болезнени... Дано се поуспокоят нещата  Praynig
Ника, анкетата е супер, аз бих гласувала за  "Няма да раждам. ОТКАЗВАМ СЕ!!!" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт