Отговори
# 75
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Мяуче  признай ,че тайно пиеш греяна ракия ,не ни баламосвай с тия гаргари Joy
Sick
Само една глътка Тъламор, други прегрешения нямам. Айдееее, станаха 2. hahaha
... вихреща се снежна буря навън .... ехххх
Шамане, не ме подсещай за любими пейзажи... Wine Glass

Вени, и моето дете ходи все още без шапка и шал, горе-долу поради същите причини (да живеят качулките Mr. Green). Плюс, че е вече 3-годишен пубер (е, почти тригодишен), който се опъва на всякакво обличане/събличане, в зависимост от настроението. Затова и е вечно настинала, естествено. Confused

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 12:34 от Мяуче

# 76
  • София
  • Мнения: 246
Привет !  Hug

Много тематично заглавие си имаме този път !  Joy Бръм,   bouquet

Аз вчера си смених личния лекар ,но съм със смесени чувства,защото 3-та градска ми се видя много неприветлива болница с много възрастни хора ...Нищо лошо не искам да кажа с това,но ми подейства потискащо . Tired

Повече ме тревожи избора на педиатър за бебока ! Пуснах и тема в здравния ,но никой не ми отговаря ! Няма ли майки от Кр.поляна и района !?  #Crazy

Другото е,че вчера без да искам (е,исках,но не точно вчера да е Blush ) си купих количка от ибей,а картата ми е празна и мога да я заредя чак на 15-то число ! Мъжът като почна ,нещо се стресира, какво ще правиме сега ? Ще те изгонят от ибей !  #Crazy Викам спокойно ,не съм убила човек !  #2gunfire

И аз се каня да изляза,че много слънчево и хубаво ми се вижда от вкъщи ,а и сега като завали тия дни... Stop


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

# 77
  • Мнения: 72
Съни,помпата ми е на Авент с комплект шишета и стерилизатор,за микровълнова е но не ме притеснява това,излиза най-евтино като си вземеш комплект

# 78
  • Мнения: 320
Miss_Butterfly    нищо няма да стане успокой мъжа ти:)
 

# 79
  • София
  • Мнения: 246
Miss_Butterfly    нищо няма да стане успокой мъжа ти:)
 

Не знам аз колко го успокоих ,но той успя да ме ядоса !  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 304
Miss_Butterfly  и аз съм в този район и още не мога да намеря педиатър Sad ако намериш инфо свиркай  Praynig и аз ако науча нешо ще пиша Peace

# 81
  • Мнения: 35

[/quote]

Идвам! Какво имаш в хладилника  newsm53
[/quote]

Мииии след моитенабези вече почти нищо- само моркови останаха и едно кисело мляко. Ааа и шоколадовите дядоколедовци на малката, ама тя каза, чеако ги пипна щеми се сърди цял живот. Joy Joy Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 246
Miss_Butterfly  и аз съм в този район и още не мога да намеря педиатър Sad ако намериш инфо свиркай  Praynig и аз ако науча нешо ще пиша Peace
Задължително ! Но направо не мога да повярвам,че никой не ми даде отговор !  Shocked  Hug

# 83
  • Мнения: 307
Страшно готино заглавие си имаме! Joy HugПредставям си как няколко бременни гонят прасе... hahaha
Съни браво за резултатите от жк-то,а сега гледай бързо да оздравяваш! Peace
Моя хемоглобин също варира м/у 109-115,но според док нямало смисъл да пия нещо,ако паднел под 100 тогава.
А мен от няколко дни ме избива на шоколадово и чак ме е срам.Още повече,че в тоя студ гледам да не излизам и само се чудя какво да ям.Накрая аз ще съм прасето дето го гонят Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 492
Момичета, трябва да ви разкажа една смешка, която туко що чух в предаването на Слави....  Laughing

Шишо Бакшиша пак ги разтегаше неговите си истории. Тази е по повод свинкия грип:  hahaha По добре да пръднеш шумно в рейса, отколкото да се изкашляш тихичко.... Joy

И това беше вместо запис...  Wink

# 85
  • Мнения: 304
Мемория ми се губи от известно време  Thinking някой  да знае какво става с нея?

# 86
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Мемото е в предсватбена треска, ай съпоуз... Нали на 15-ти се жени/подписва. Или може би още по-рано? Не помня вече.

# 87
  • Мнения: 304
 ooooh! вярно-бях изключила

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ехо, много пишете! Оставих ви на 3та страница, преди да изляза на разходка...  Laughing
Е, аз се помотах навън, огладнях и сега хубаво си похапнах.

missmall, къде е снегът? Аз не видях.  Rolling Eyes
Иначе, навън е студено, но по-неприятното е, че е ветровито. Замръзнаха ми ушите и носа.  Laughing

Miss_Buterfly, споко, няма да те изгонят! Но, ако решиш да не плащаш, могат да ти лепнат отрицателна оценка и страйк.
А, ако си искаш количката, просто пиши на продавача едно любезно писмо, че имаш проблем в момента и ще му платиш еди-кога си.
А каква е количката?

Такааа, сега се отправям към кревата, да подремна малко. После ще ходя на кафенце с приятелка.
А в 18 часа съм на третата ФМ. Моля, стискайте палци всичко да е наред!  Praynig

# 89
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мимита къде ходиш на ФМ и при кой?

Общи условия

Активация на акаунт