Отговори
# 60
  • Мнения: 163
Тогава, Сънита, последвай примера на mismall с плодовете - поне да хрупаш нещо полезно, ако не друго.
Иначе и аз съм така с компютъра, но следобяд ще гледам да се изнесем на пазар за глътка въздух. Grinning

# 61
  • Мнения: 24
Много странно е това за листовката на Виброцила.Та нали след физиологичен разтвор, това са първите капки , които се изписват на малките деца. Аз не помня точно от кога, ама май от 6 мес до към 2 годишна възраст на малката са ми изписвали само Виброцил и Коларгол. Затова си мислих, че са безвредни и за бременни.

# 62
  • Мнения: 24
А как ми се излиза в това хубаво време....
Абе не се лъжете, навън си е адски студ.Аз излязох в 9.30 и едвам издържах до сега навън, хем не съм била само навън , ами и в магазините...

# 63
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз работя на компютър и до към 4я месец постоянно ми се ядеше,сега малко съм се поспряла или ако ми се хапва нещо взимам плодове или нещо от рода на солетки,кубети или нещо такова.

# 64
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Навън е студенко, но свежо, а и грее слънчице.   Nature Sun With Face

Хубаво е за разходка, но аз от известно време, седмица някъде, забелязвам, че ми отнема точно 5 мин. бърз ход, за да се изморя и да потърся местенце за сядане.

Хем се движа бая, в сравнение с преди бременността, и пак... Явно организмът си се е понатоварил. То нали и метаболизЪмът се засилва, все пак помпаме кръв за две сърца... newsm78

Аз по-скоро имам нужда от сън, а трябва и да сготвя... Със сигурност нямам нужда да вися пред пецето.

# 65
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
При нас е сдудено и мрачно и според мен не става за разходки.Аз като вървя бързо и се измарям много.

# 66
  • Мнения: 36
Мяу е права! Не се вталявайте толкова с тези листовки....просто повечето лекарства не са изпробвани в/у бременни жени (и то е съвсем нормално, коя ли жена ще даде да пробват в/у нея  Crazy ) и фарм. компании се застраховат по този начин.То ако човек и за едни капки се притенява, не знам какво ще прави като се роди бебето и започнат да му се правят разни манипулации-ваксини....и започне да вдига темп.  и акото му е зелено и т.н.  Naughty  

# 67
  • Мнения: 3 718
Мацки, някоя желаеща да дойде да меотскубне от хладилника, че положението е страшно.
Преди малко с ясната мисъл, че не съм закусвала оправих една порция - по скоро порцище мусака ипосле вече на пълен стомах се сетих, че сутринта сгънах една баница с боза и сумати обикновенни бисквити.
Моля помогнете!

Идвам! Какво имаш в хладилника  newsm53

# 68
  • Мнения: 320
За гърлобол ли си говорите ,.... на мен ми дадоха сиропче да пия ,се миналата седмица така ме боля гърлото  #Crazy пише си даже ,че става за бременно само че след 3-тия месец...ама не се сещам как се казваше в нас е шишенчето пък аз съм на работа...още една седмицааа само още една седмица Laughing

много ми е нервно днеска newsm78 що така....

# 69
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Гърлото си го оправих за половин ден само с цитруси и мед. Исках и гаргари да правя (Сандрин), но нямах сили и нерви. Sick

# 70
  • Мнения: 17
Ми как няма да имате гости с тия кексове и сладкиши! Пък аз току виж съм занесла на някой манджа и той взел че умрял! newsm78
Какво се шашкате толкова за тези палтенца? И с него и без него, пак изглеждам като мечка, пък и се чувствам така. Аз имам едно черничко и приличам на Батман от едноименния филм, щото вече закопчавам само най-горното копче - на врата.
 Ледената е добре. Вчера само тя ми се върза на акъла да се моткаме. Купих една шапка за Хриско, че забелязах, че сама мойто дете ходи все още без шал и шапка. Ама голям автогол си вкарах, щото тази сутрин не искаше да я сваля в яслата, а ще им правят снимки. Даже хората ме питаха с шапката ли да го снимат за календара. Оставих им една пяна за коса да му направят иглички. Дано се справят, нали са профита.

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте!

И на мен хем ми се излиза навън, хем ме мързи, ама и готвя и не мога да си зарежа манджата!

В момента се лакирах / отдвна не го бях правила/ и сега ще изгледам някой филм.

Аз като бях с хрема, ми казаха в никакъв случай Виброцил и ксилометазолин и си слагах Муконазал /ако не се лъжа/, само че тези капки са слаби и по-бавно действат, но вършеха работа.

Към работещите - още малко стискайте зъби  Hug


# 72
  • Мнения: 320
Мяуче   признай ,че тайно пиеш греяна ракия ,не ни баламосвай с тия гаргари Joy

# 73
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз съм от работещите,наистина малко остана,смятам да работя до края на декември,като за финал имаме много работа.

# 74
  • Мнения: 3 718
Ако знаете как ми се припи едно греяно винце пред горяща печка и вихреща се снежна буря навън .... ехххх

Общи условия

Активация на акаунт