Идея за еднакви подаръци за всички дечица в ДГ

  • 6 610
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 058
Мили мами, моля за идейки HugАз пак съм накисната в родителския актив на градината и тази вечер трябва да вземем решение какво да донесе Дядо Коледа на всички малчовци. Единодушни сме, че подаръците трябва да са еднакви за всички за да няма намусени дечица, че Иванчо например има по-голям подарък. Бюджетът е нисък по 7 лв. на дете, в което трябва да включим малко лакомства и още нещо??!!Ето това "нещо" е въпросът на дискусията - книжка или дребна играчка за 3-4 лева.
Предварително благодаря на отзовалите се  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 255
Книжка  Peace

# 2
  • Мнения: 800
А не може ли да на момиченцата - кукли, а н момченцата - камиончета, например. Аз такива закупих от Джъмбо на съвсем прилични цени за яслата на сина ми миналата година, заедно с бонбонки на кгр. и разни шоколадчета - станаха много готини подаръци, опаковахме с една друга мама - почти 2 часа.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 058
Аз съм голям почитател на четенето и съм успяла да накарам моят синковец да обича книжките и все да ме кара да четем. Оказва се обаче, че по мнението на повечето родители децата нямало да се зарадват на книжка въобще Sad А иначе миналата година взехме за всички едни малки сладки мечета и бяха еднакво доволни...

# 4
  • Мнения: 2 472
Колко големи са децата?Книжката винаги е подходящ подарък.Мога да споделя,че един от успешните подаръци,които сме получили в детската градина е комбиниран часовник-касичка.

# 5
  • Мнения: 5 255
мнението на повечето родители децата нямало да се зарадват на книжка въобще...
Жалко  Tired

# 6
  • Мнения: 800
Сетих се - детски маркет ВЕГА има сайт, можеш да разгледаш и да решиш, без да ходиш до него. Аз също обичам да подарявам книжки и купуваме много често в къщи, но все си мисля, че децата точно на Коледа очакват играчка, а не книжка ...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 058
D.Stoyanova  - благодаря за Вега - там не бях ровила. Разходката до Джъмбо може да ми се наложи следващата седмица, но само като си представя каква лудница е и как ще намеря 120-130 еднакви дребни играчки предварително се ужасявам #CrazyДано другите родители са имали по-голям успех с намирането на книжките (не съм се отказала и от този вариант). При книжките обсъждахме да са различни за отделните възрастови групи, защото не можеш да заинтригуваш и 2 и 6 годишни с еднакво четиво.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
книжка, пъзел

# 9
  • София
  • Мнения: 1 058
След малко тръгвам към градината пък да видим какво ще измислим да зарадваме дечицата newsm12. Прасунчо, благодаря за идеята с пъзела, но за съжаление първо няма хубави на цена 3-4 лв., а и малчовците от яслата няма да се справят с реденето...

# 10
  • Мнения: 336
Ако още приемаш идеи - книжка за оцветяване.

# 11
  • Мнения: 3 336
В Джъмбо продават много красиви чаши с дръжка на коледна тематика. Опаковани са с подходяща коледна опаковка май като елхичка бяха. Цената беше 3,99 Peace Смятам, че всяко дете от 2 до 6-7 години ще се зарадва на нова чаша. Имаше и албумчета на същата цена. Количките на мачбокс също бяха горе-долу толкова.

# 12
  • Мнения: 7 421
                    Еднакви подаръци са подходящи само за децата от яслените групи.По-големите деца имат желания към дядо Коледа и разочарованието им е доста по-голямо когато са "писали писмо" и са искали нещо,а той им е донесъл книжка за оцветяване.Не ме разбирайте погрешно,но хубавите и желани от децата книжки са около 20 лв.Скоро разглеждах какво има по пазара за да купя на моите и установих,че май ще ми е доста трудно при избора.Интересните и хубави книги са доста скъпи и бих предпочела ,ако ще са книжки за всички да си купя за моите деца,да си ги опаковом ,надпиша и дядо Коледа да им ги даде.Знам интересите им и знам на коя книжка биха се зарадвали.

# 13
  • sf
  • Мнения: 10 197
В нашата група подаръците не се отварят там,а чак вкъщи, така няма сърдити и разпилени играчки.

Аз бих купила книжки - точно защото според повечето родиотели децата няма да се зарадват. Трябва да се направи всичко възножно,за да се поощрява любовта към книгите.
При нас сега на мода са книжките с лепенки- струват 2лв, като на места в приказакта трябва да се залепи съответния стикер. Малкия се справя съвсем сам.

# 14
  • Мнения: 7 421
               Права си,но гледам ,че малкият е на две години и такава книжка на нашият малък - 4 г и половина няма да му направи впечатление и най-вероятно ще плаче.Той иска "Приказки за океани и морета" май така беше точното заглавие и е много красиво голям формат издание.Само дето не е 2 лв  Laughing а около 20-май беше 18.80 или 19.80.Не я купих пред него,но в понеделник отивам,че да не се тръшкаме после. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт