Юлски бебета - тема 19

  • 19 429
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 208
Еййй момичета я запишете една ваша тренировка с Джиджи и ни я пуснете  Laughing

# 706
  • Мнения: 32
Сандра, честит ти рожденик и именници  bouquet.
@ми, много сладки неща.
Мама Диди, вчера гледах шейни в нашето Метро, е няма такива боклуци.
Тан, страхотна е малката с този снежен човек.
lishid , добре дошла.
Мила , мен ме няма, защото аз бях на женският вариант на коч партито, бях на кокош парти Laughing. Да му хапна и пийна едно хубаво, понеже се "скъсах" да подскачам на спортната среща Joy.
Вили, радвам се, че ти се появява коледното настроение Hug.
deasy_des, честит рожден ден Hug.
Да се отчета, вчера голяма излагация на спортната среща, почнах с ентусиазъм , разбира се се поизморих, по- лошото е, че докато схвана с кой крак, какво и вече сме на следващото упражнение Joy. Да не споменавам, че имаше едни упражнения, които, хич не можах да ги направя Laughing. Спортът не е за мен, но няма да се предам за сега. Докато се прибера бая се изморих и се изнервих и за добър ден вдигнах скандал на баща ми. Само ми спомена пак, че трябвало да спортувам и че много хубаво съм направила и като ми кипна, направо обра пешкира за всичко. Така хубавко се навиках и му казах, че ако искам ще спортувам, ако искам ще гладувам, ако искам ще ям, може да си се харесвам такъв слон, ако искам ще ям още повече и ще стана още по- дебела, пък нека да ми се пръсне сърцето. До гуша ми дойде, защо не съм ядяла, защо съм ядяла, защо не спортувам, това трябвало, онова трябвало, другото не трябвало, аааа писна ми. После на женското парти една моя приятелка, която е почти два пъти колкото мен с много сериозен и загрижен тон ми каза, че с тези килограми добре ли съм да ходя на такива мероприятия, много било вредно да се натоварвам, щяли да ми се пръснат вените, сърцето, първо на фитнес трябвало и като посвикна тогава да ходя и аз както бях набрала инерция й казах да си запази съветите за себе си, ако не иска да изяде един скандал като баща ми, аман бе, всеки акъл да дава Crossing Arms Naughty. да си гледа нейните килограми, а аз да си се занимавам с моите Crossing Arms.

# 707
  • Мнения: 1 208
Еееее Юлско бебе ,направо ме гръмна с това за шейната - така се радвах,че намерих  Laughing Ама за тези пари не съм си представяла нещо хубаво де  Sad
Абе я не им се връзвай на такива.Имаш си един в къщи дето те ядосва на такива странични не им обръщай внимание  Hug

Днес ще правя тутманик - казаха ми ,че е страхотен и дори и да мога да правя тестени неща това щяло да стане  Wink

# 708
  • Мнения: 65
Здравейте, най-накрая успях да ви изчета.
Честито на всички месечинки, рожденици и именници от последните дни, да са живи и здрави. smile3525
Гледам красоти от украси сте сътворили, а ние още не сме се наканили да извадим кашона, а и нещо ми го няма настроението, но ще пратя тия дни таткото в мазето да го донесе, че то Коледа си дойде.
При нас още му тежи памперса на Шушулчо и само се пъне, но не може да се обърне и се нерви, дъвче си яростно ръцете, май скоро от долу ще си имаме зъбче, но като му дръпна долната устничка да погледна той си изплезва езичето и няма как да видя добре, ще чакаме. А, последните дни му идва вечер музата да крещи, та чак до прегракване, и особено като ги оставя с таткото на голямата спалня, а аз отида да приготвя банята, срам ме е от съседите, ще кажат, че го малтретираме това дете.
За успокоение на мамите дето половинките им не помагат и нашия татко хич го няма по домакинстването, но аз съм си виновна защото не обичам някой да ми шета из кухнята, а и няколкото негови опита му убедиха, че пораженията, които може да нанесе, не си струват. Иначе изхвърля боклука, прахосмучи и мие големите прозорци, които не се отварят, преди ми помагаше да простирам, но сега сушилнята го замества.  
Добро утро момичета. Айде аз да ви пусна едни бащини неволи hahaha hahaha http://vbox7.com/play:98d7b642
rotfImao rotfImbo Ох, Лилчо, смях се със сълзи, ще го покажа на нашия татко, че да не вземе да му дойде на ум така да приспива детето, то нашто и без това си се приспива само, хич не иска някой да му "пречи", защото се научи като го сложа в люлката да бута с двата крака и така да се люлее сам и докато си се люлее и заспива.
Някой има ли впечатления от количките на Пег Перего, харесала съм Арията http://mal4o.com/product_info.php/cPath/42_117/products_id/960, но ме притесняват малките колела, я се изкажете струва ли си инвестицията, че ще ми се завъртят едни парички и ми се ще да не ги хвърля на вятъра и после да се пустосвам.
От към люлката се чуват много показателни звуци, отивам да сменям памперс.
Лек, снежен и усмихнат ден  smile3503

# 709
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен в този прекрасен снежен ден!
Честито на всички които имат повод за празнуване! Много здраве и радост да ги съпътстват в живота!
Аз от сутринта съм се захванала с гардеробите, че все ми бодат в очите нещо ми изглежда много натрупано та затова ще се включа по-адекватно в следобедно време.
Момичета ама наистина каква снежна приказка е навън, незнам защо но такава зима винаги ме връща в детството ми.
Юлско бебе просто съм възмутена от подобен род персони. Ние като ходихме в неделя да оставим малката пир баба й и една съседка (дето ни видяла) после казала на майка ми: ау дъщеря ти изглежда като бременна да ходи на фитнес. А и мъжа й на колко години е, че доста ми се вижда възрастен?  smile3515 Дето викаш все едно си нямам огледало та тя трябва да ми каже как изглеждам.

# 710
  • Мнения: 250
Честит рожден ден,Деси!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

# 711
  • Русе
  • Мнения: 57
Много ви благодаря момичета,трогната съм  Hug
Искаше ми се ви "почерпя" но гушкащото ми бебе не ми дава митутка спокойствие днес.
Още веднъж благодаря!!!

# 712
  • София
  • Мнения: 3 581
Честит рожден ден на Деси и от мен

Днес наистина е като в зимна приказкаив тази връзка да попитам- ще извеждате ли бебеците в това време и как -с количка, кенгуру..
Лилчо, много се смях на бащините неволи Joy - страхотно попадение

# 713
  • Мнения: 1
Здравейте мами! Не съм се включвала скоро, ама сестра ми беше тук и с нея се занимавах. Като ви чета и виждам, че килцата обсъждате. Аз да се оплача имам обратния проблем. Като забременях бях 44 килограма, а докато родя станах "свинята майка" Grinning - 72 кг. Щях да се пръсна направо. И уж си викам " Няма, няма да свалям много", а то за нула време пак станах 48. Ужас е !!! Едните дрехи са ми малки, другите са ми големи. Не искам пак да отслабвам толкова, аз съм викока 1.73см. Хич не ми отиват кльощавите крака. Sad А не съм спряла да ям, но пък и нямам много апетит.  newsm78 Офф, ако пак стана клечка много ще се изнервя вече.

 Честит празник на всички, които имат повод да си празнуват.

Нашият мишон е добре, давам му засега само сокче. Пробвах с купено пюре пак от ябълка и морков, но...не ми се получиха нещата.  Laughing Правеше такива физиономии, все едно лимони му давах. Опитах го ... много беше вкусно, доста по-вкусно от това, което правя аз, но.. Дано другите му харесат повече.

Целувки на всички мушмулчета и на мамите им.

П.С. Дали може някой да ми прати паролка за снимките. Много ми се иска да ви видя бебоците и украсата  Rolling Eyes

# 714
  • Canada
  • Мнения: 649
Лишид, добре дошла!!!
Ваняес, барем ми стани съсед чрез фермата на мъжа ти. Че ми трябват още съседи... Simple Smile
Миласара, винаги ме изумяваш колко много неща успяваш да свършиш... Аз явно съм много зле с организацията.   ooooh!

# 715
  • Мнения: 250
Здравейте!
Ето ви малко Русенски сняг: http://4o4osan.snimka.bg/nature/ruse.451218.16462629

# 716
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз да ви се похваля: най-добрата ми приятелки роди днес момиченце - 4 кг, 52 см! Ужасно много се радвам за нея и семейството й! Това ми е добрата новина за деня, дано по-често има такива новини... По-смешното е, че се обаждам на мъжа ми да му кажа, че са й назначили спешно секцио и му казвам "ще си имаме бебе" - понеже той знае, че я чакаме тези дни... А той по телефона ми реагиа с един такъв нервен смях и разбира се оказва се, че той си помислил че пак съм бременна... Crazy И му станало лошо на човека (вероятно заради краткото време)... Много смешно ми стана... Joy

# 717
  • Мнения: 793
Здравейте и от мен в този прекрасен снежен ден!
Честито на всички които имат повод за празнуване! Много здраве и радост да ги съпътстват в живота!
Аз от сутринта съм се захванала с гардеробите, че все ми бодат в очите нещо ми изглежда много натрупано та затова ще се включа по-адекватно в следобедно време.
Момичета ама наистина каква снежна приказка е навън, незнам защо но такава зима винаги ме връща в детството ми.
Юлско бебе просто съм възмутена от подобен род персони. Ние като ходихме в неделя да оставим малката пир баба й и една съседка (дето ни видяла) после казала на майка ми: ау дъщеря ти изглежда като бременна да ходи на фитнес. А и мъжа й на колко години е, че доста ми се вижда възрастен?  smile3515 Дето викаш все едно си нямам огледало та тя трябва да ми каже как изглеждам.

И аз да се включа в темата. Първо за килограмите. Има млади момичета които без да са раждали изглеждат ужасно. А ние поне си имаме причина,родили сме здрави у хубави деца.
А колкото до смъкването на килцата,трябва ни малко време. А нека злобните коментари да ни минават през ушите като бърз влак -малка гара.  bouquet
Сега и по темата за възрастта на мъжете. И аз срещнах много злоба,защото нашата разлика е 7 години. Когато заживяхме заедно аз бях на 17,хората бяха много възмутени как нашите са ме пуснали при толкова голям мъж.
Цветен прашец вие минахте ли към АМ номер 2 ???

# 718
  • Canada
  • Мнения: 649
Цветен прашец, тази съседка направо си я гръмни... #2gunfire

# 719
  • Мнения: 1 208
Имам нужда от жокер "помощ от приятел"  Mr. Green  Някой може ли да влезе в Метро каталога новия с картата си и да ми прати линк,че моята я няма в мен. Praynig

Тан,влез тук на 31 страница има едно детско колело  http://hippoland.net/ck2009_hippoland.pdf

Общи условия

Активация на акаунт