Юлски бебета - тема 19

  • 19 456
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 232
Лилчо, 7 години не е кой знае каква разлика, дори на 17 да си, те днешните 24 годишни не са големи мъже като едновремешните 24 годишни Joy Ний пък имаме обратния проблем, въпреки, че моя е 3 год. по-голям не му личи по нищо, най-вече по акъл  Laughing Ама ти на 17 не ти ли се живееше бе моме... не че ся сме умрели де  Laughing
Цветен Прашец, ама че любопитни бабки. Те просто си ги говорят глупостите щото няма какво друго да кажат и възприемат съседите като герои от сапунка.
Карелия  Laughing  Laughing  Laughing А иначе честито за приятелката ти.

Ний пък тука си нямаме сняг обаче духа един тънък пронизващ ветрец та няма да я извеждам беболинка днес.

# 721
  • Мнения: X
Момичета и аз скоро се бях сетила за Берушка. Някой знае ли как е. Пратете и поздрави и помолете да драска от време на време по ред.

Роси аз съм Пег Перего Уно. Много четене изчетох докато си избера количка, но не съжалявам. Много съм доволна. Лека, маневрена, не ми трябваше кош за новородено. Супер е и препоръчвам с две ръце.

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 15:01 от Анонимен

# 722
  • Мнения: 793
Мама Диди ако искаш да ти дам код на картата?
Emily_ сега май повече ми се живее Blush Тогава не знам какво ми беше станало Tired

# 723
  • София
  • Мнения: 585
Привет,
Честит празник на всички празнуващи!
Деси, честит рожден ден, много здраве, щастие, късмет и любов!

Роси, аз ползвам количка на Peg perego (3 в1) и съм изключително доволна. Количката е стабилна, дори и на сняг. И моята количка е с такива колела - нямам проблем.  Hug
Драга, дай жълт картон на всички доброжелатели! Hug Анди е много сладка с коледния костюм.
Стеф, липсват твоите постове в темата.  Hug
Цветен прашец, игнорирайте ги тези хора. Направо ми идва да  #2gunfire
Мирр, можеш само да се радваш на добрия си метаболизъм, но спирай вече с отслабването.
lishid, добре дошла! Hug
Джил, къде се изгуби?

# 724
  • Мнения: 1 089
Мама Диди, току що се връщаме от Хипо-то, намерихме и купихме колело. Не това, което е показано в каталога, това е бебешко, а ние търсихме за 3год.момченце. Simple Smile
Роси, аз съм с количка на Пег Перего, винаги са ми били фаворит и съм много доволна. Моята във варианта с девет дръжки http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/pegperego_ … mpleto_cameio.jpg не е тази показана от теб, но за мен определено всичко на Пег Перего си заслужава инвестицията.Peace
Още не сме купували коледни подаръци, и днес в Хипо-то ми се събраха очите. На мен ми се дощя да изкупя половината магазин, а представям си децата, сигурно им се взима акъла Mr. Green

# 725
  • Мнения: 3
Много ви благодаря за топлото посрещане Laughing

Да разкажа с няколко думи и за нас. До 4-тия месец се кърмехме, но постепенно започна да се отбива и кърмата ми намаля и съответно преминахме на АМ, но за сега много добре и понася. Все още не сме се захранили, но вече имаме част от признаците и предполагам след консултацията при навършени 5 месеца ще започнем.

Да се включа и аз по актуалните теми:

Аз също имам количка Peg Perego, но моделът е Skate и съм много доволна от нея. Изключително лесно се маневрира с нея. Недостатъкът й е, че тъй като е 3 в 1 е доста тежичка.

# 726
  • Мнения: 123
Здравейте, тук при нас е като приказка, много е красиво. Беба я изведохме с кенгуро малко да позяпа снега, но ми се вижда студено за по- дълга разходка:)  Hug

# 727
  • Мнения: 793
Съвсем забравих за празнуващите днес
Честита месечинка на Стела на loria1
Честит Рожден Ден на Деси,много здраве,щастие и любов

# 728
  • Мнения: 253
Деси, Честит рожден ден  newsm59 Много здраве,щастие и късмет!!!
Момичета,ако някоя от вас иска да взима паяк-аз продавам.Чисто нов е,сложила съм го в найлон.Цвета е лилаво със жълто.Взех го преди 1месец,но на нас ортопеда не ни дава да я слагаме и затова го продавам.Ако някой иска да го види мога да го снимам и да го пусна в нашите снимки.Цената е 42лв

# 729
  • Мнения: 1 208
Дарка ме подсети,че отдавна щях да ви казвам - имам един колан за след раждане .Искам да го дам на някой защото на мен ми е малък.Подарявам го не го продавам.За талия 60-70см. е. Ако някой има такава талия и мисли,че ще се събере да ми пише Laughing

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 17:16 от Мама Диди

# 730
  • Мнения: 48
Честит първи сняг!
Мамо Диди, нямах това предвид, само го изтъкнах като причинноследствена връзка.

      Ние днес бяхме на разходка 3 часа, с посещение няколко магазина. Бебо  спа през цялото време, но на мен ми беше трудно в снега да бутам количката. Смятам да продължавам така, независимо от времето навън. Сега пия чай, и много ми се пие коняк, добре че няма в къщи.
      Приятна вечер от мен!

# 731
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Днес Ви липсвах. Ама се занимавах с лекари и зъболекари. Настинала съм, а на всичкото отгоре и зъб ме болеше, то той бил в толкова лошо състояние, че трябваше да се вади. Обаче мястото било възпалено, имало гнойна торбичка и ми даде антибиотик да пия. Само че на този антибиотик пише , че не се препоръчва при кърмене.
Деси, честит рожден ден!

# 732
  • Варна
  • Мнения: 211
Здравейте на нашата бебка днес и е крив ден, и аз съответно нищо не можах да свърша от запалнуваното. Исках да ви питам както е повдигнат въпроса за АМ- ние минахме сега на 2 по съвет на педиатърката, че съдържало повече белтъци, а вие чак като свършихте 6 мес ли минавате, аз доколкото ги чета то през самия 6 мес май е личен избор те са от 0-6 и от 6-12.
За кг явно ще съм от случайте 9 мес се е променяло това тяло 9 мес ще му трябват да се възстанови, но здраве да е хич не ми е до разни доброжелатели да им слушам коментарите.

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 17:30 от ivinnka

# 733
  • Canada
  • Мнения: 649
Александра, кофти е наистина да си болен, още повече като кърмиш... Според мен го питай доктора дали е сигурен че можеш да пиеш този антибиотик като кърмиш... Между другото аз докато кърмех (което беше 40 дни) се разболях 3 пъти, а иначе въобще не боледувам... Явно си пада имунитета на майката за сметка на бебето... И да, наистина ни липсваше... Wink

Това с коланите след раждане много-много не му вярвам. Не се ли постарае човек с диети и упражнения - нищо не става... В тази връзка да ви се похваля, че най-после имам резултат от 20 дневната си вече диета - свалих 2 кг от желаните 3 кг. Така че до Коледа ще се преборя и с последния. Ако някой се чуди защо толкова бавно ги свалям - ами защото ползвам най-простата диета - разделното хранене, но в най-лекия му вариант. Така че скоро ще си бъда на кг, отпреди раждането.... Peace

Ивинка, ние сме още на 1. Мисля да мине на 2 като навърши 6 месеца, но и ние сме с проблемен стомах все пак...
Днес за сефте му дадох плодово пюре - от сливи, защото се е запекъл здраво от зеленчуковите пюрета. Ами няма да повярвате, но пак го почнаха коликите... Tired Слава богу - за кратко... Затова следобед се отказах да му дам пак плодово пюре, а итой се изходи...

# 734
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Карелия, според зъболекаря щом бебето е здраво и няма да проблем. А и не мога да спра с кърменето  защото Кати твърдо отказва  да пие от шише или с лъжичка, та да я храня с нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт