Юлски бебета - тема 19

  • 19 455
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 089
Карелия, по какво разбра, че са колики?

# 736
  • Мнения: 793
И аз съм се замислила да давам малко плодово пюре (че сме се запекли ooooh! ) но ме е страх че е много рано Tired

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас, момичета  Hug
Доста време ми отне да си прочета всичко назад, но ето ме тук напълно информирана.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! Да сте живи и здрави вие и всички, които обичате!

От толкова много поводи ми стана още по- празнично, а съм украсила елхата още преди 3 седмици  Blush
Днес снегът наистина е прекрасен, главно защото му се наслаждавам през прозореца, иначе щях шумно да негодувам  Laughing
Излизате ли с вашите бебчета? Мен от вчера ме е страх- достатъчно беше Елинка да кихне 3 пъти и ми отиде куража.... А и ни трябва зимна количка, тук коментирахте Пег Переро, нещо друго да препоръчате? И въобще, докога се возят бебоците, ще ни трябва ли и другата зима?  Thinking

Да попитам знае ли някой, дали дупе се подсича и при алергия? Нещо ни е сполетял този проблем, а аз съгрешавах с прясно мляко и цитруси няколко дни  ooooh!
Елина е още изцяло на кърма, след НГ ще захранвам. Но въобще не ми се замества хранене, защото се опасявам, че ще ми намалее кърмата, а май не би трябвало  newsm78

Елина също издава страховоти звуци, в частност вечер, но освен високите трели ръмжи силно и дебело като мецанка, чак баща й сестряска  hahaha А уж никой в семейството не издава такива звуци  Joy Joy

# 738
  • Мнения: 793
Аз никога не съм се ограничавала докато кърмя,само за меда се чудех.  Tired Редовно си хапвам прясно и кисело мляко (някъде по литър на ден) отделно си хапвам плодове

# 739
  • Мнения: 194
Елина е още изцяло на кърма, след НГ ще захранвам. Но въобще не ми се замества хранене, защото се опасявам, че ще ми намалее кърмата, а май не би трябвало  newsm78
И ние сме така, аз мисля да не бързам да замествам също  Peace До...около годинката надявам се  Peace
И да кажа новото от нас - Калиника се озъби вече  tooth Почти без да покаже, само от вчера почна да ме хапе при кърмене, но днес изби и спря да хапе  Peace
Лилчо, Аз ям всичко  Peace

# 740
  • Мнения: 793
mia_ata  честито зъбче. moresmile

# 741
  • Мнения: 1 089
mia_ata , честито зъбче, бели и здрави и все така неусетно да ги вадите! Hug

# 742
  • Мнения: 0
Честито зъбче!!! Все така безболезнено!
Аз не пия прясно мляко, защото се оказа, че коликите й бяха от него. Щом го спрях, коликите мигновено изчезнаха и бях страааашно щастлива. Но по моя линия всички имат непоносимост към него. Та затова.
А четох , че сред признаците за алергия при захранване е и изринато дупенце...
mia_ata, успокои ме, и аз се надявам ПОНЕ до годинката  Grinning

# 743
  • Мнения: 1
mia_ata, честито зъбчеее. Да ви е здравичко и беличко, и до него да се наредят още много такива зъбенца.  tooth

# 744
  • Мнения: 1
Момичета, аз пак да помоля...може ли някой да ми прати паролата за албума със снимките?  Rolling Eyes

# 745
  • Canada
  • Мнения: 649
Тан, ами по същите признаци, които бяха и преди - свиване на крачетата, рев и когато го нося, и когато го люлея, известно време след даването на пюрето ги получи. Затова мисля че са колики.

Миа-ата, страхотна новина! Дано все така ги вадите зъбките. А тайно се надявам и на нас да ни се спестят безсънни нощи, да вземе Нико да прихване от Калиника!!! Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 3 581
Mia-ata, честито зъбче и от нас Hug
Май е време за нова темичка, а Mr. Green

# 747
  • Мнения: 603
една бърза питанка за тези, които са на АМ:
Това ли е въпросната Лактана Био от 0 до 6 месеца:


Има ли го в Била, Пикадили и подобни магазини или само по аптеките?

# 748
  • Мнения: 32
мама Диди, при вас може да има повече видове, при нас имаше само два вида, ужасно смотани.
Цветен прашец, възмутително, аман от бабки и досадници изобщо, някои хора наистина се бъркат навсякъде където не им е работата.
ЕЕЕЕЕХ, миррр, ако можех да ти дам от моите малко Tired.
Хахахахаха, Карелия, бива ли така, инфаркт ще му докараш на човека Joy. Честито ви бебе и бързо възстановяване на приятелката ти  bouquet.
Дарка, какъв паяк?
Миа-ата, честито ви зъбче.
Момичета, в парка е невероятна красота, днес врътнахме едно бързо кръгче с Медула, толкова е красиво и спокойно. Грейна едно слънчице по едно време, та стана още по хубаво.
Да се оплача, тъй като най- накрая ми свърши профилактиката с глобулите от гинеколожката, най- накрая си бях записала час за козметик. Тръгнах бодро и бързо към колата, натоварена като магаре, с коша в ръка и тежката чанта с всички такъми и нъцки, всички врати замръзнали, не можах да отворя дори багажника, много се ядосах, но пък сколасах за чудесната разходка, така че всяко зло за добро. Купих на баща ми един пуловер, скучно, ма той е толкова непретенциозен и все нищо не му трябва, че чак ми е сложен за подаръци. Той пък ми показа подаръкът за семейството. Естествено тематичен и с дебел намек, не се отказва този човек Crossing Arms. Нали сте гледали рекламата за онзи друсащ магически колан, с който уж отслабваш само докато си гледаш ТВ, пък видиш ли и целулита ти изчезва. Само пари за глупости пръска Crossing Arms. На всички реклами вярва.
Да се похваля или оплача по- скоро, вчерашното спортуване го продължих и днес, тъй като няма мъже в цялата кооперация, кой мислите като се прибра от разходка разби вече образувалия се лед пред нас и изчисти тротоара #Cussing out.

# 749
  • Мнения: 1
Благодаря на мамите за паролката...даже успях и да кача няколко снимки на Хриско  newsm53
ето го и нашия "убавец" http://julskimami.snimka.bg/baby/bebeta-na-5-meseca.442620.16466699

Общи условия

Активация на акаунт