Отговори
# 705
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Честито на всички празнуващи Hug Heart Eyes,много здраве,щастие и мнооооооооого лИбоФ Mr. Green
Да почерпя и аз,че одъртявам днес ,Иви ме разкри аз докато се натутам,благодаря ти Hug Heart Eyes
]

# 706
  • Мнения: 203
Честит имен ден на Оги,Радето и plamitoto!!!
Честит ражден ден на dani_puh!!!
Бъдете живи,здрави,обичани и щастливи всички празнуващи.

# 707
  • Мнения: 103
Честит Рожден ден ма Дани- пух и Честит имен дан на Ого и Плами! Да сте живи и здрави всички!!!
Бънси, радвам се, че мъжът ти вече е по- добре.  Всичко ще е наред и с дечицата  Hug!
Ишкова, аз знам, че си от Русе, но ти с такава любов говориш за Варна, че чак се съмнявам откъде си всъщност  Wink.
Деска, с количка ли извеждаш Саши?
Криси0105, добре дошла! Пиши и ще се сближим Wink, а мамите от Пловдив са много готини, сигурна съм, че ще се включваш в бебешките срещи.

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 26
Дани Пух!!!  Hug Hug Hug

Да си ни жива и здравичка и все така лъчезарна,усмихната и щастлива!Това стрелците сме все готини хора  Mr. Green Blush


Ронка, и аз не спирам да го мисля  Cry Всеки ден поне 3 пъти се чуваме да питаме как е и милия вие постоянно,не яде,но за сметка на това е като торпилка и не се спира да тича...Той дефакто е в къщата на сестрата на мъжа на мойта сестра и милата даже в 9-я месец е ходила вчера да го види и каза,че много и се е радвал,но е изчезнал да си играе с Норд-лабрадорче и не и е обърнал внимание  Whistling И ние знаем,че беше огроооомна грешка,че го пратихме едва,когато падна снегът и,че сега ще му е много трудно да се климатизира  smile3518

# 709
  • Мнения: 99
Честит Рожден Ден Дани-Пух да си ни жива и здрава   bouquet

Честит Имен Ден на празнуващите  Hug

Бънси радвам се, че мъжлето ти се оправя  Peace

Ние вчера ходихме на ортопед, каза, че си имаме здрава мома и вече можем да я опитваме да стъпва с крачетата за да почва да ги усеща, още каза, че и с кенгуру е добре да се носи  Peace
След прегледа пообикаляхме естествено бубата в кенгуруто  Peace Много добре й се отрази  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 3 641
Честит рожден ден Дани! Нека усмивката никога не слиза от лицето т и  bouquet


Ама за стрелците си е вярно.Мног сме точни, готини и широкоскроение хора. Crazy Crazy
Честит имен ден на Оги на на Радето и на нашето Плами Hug

При нас май се върнах коликите и вчера па квзехме Колийф, детето спа добре, незнам дали е от тях.Аз не можах да мигна. Това мое безсъние вече ме побърква. Още не сме излизали откакто заваля, а трябва свеж и чист въздух. Rolling Eyes
Иначе вкъщи мъът ми говри колко страда, колко е наранен от мен.Той излезе жертвата накрая, а аз лошата. И какъв такъв чувствителен се извъди незнам. Whistling Още си пасувам, не м ие минало, ще видим до кога.  Crossing Arms
Днес мама си тръгна и ми е много мъчно Cry Пак сме сами по цял ден.Е , до четвъртък де. После цялта рода на мъжът  ми в нас.Ще бъде луд купон hahaha
chrissy0105 , добре дошла при нас.  Hug
Норче, ей значи като не прочета поне един твой пост на ден-нещо ми липсва да знаеш Crazy Heart Eyes
Деси, как е малкия чаровник Дани?  Hug Ако имат снимка със Саши може ли да я видим Hug
Герчо, като си говорие за хобита -всеки май има по нещо. Аз съм луда на тема парфюми. Просто искам ,още и още.Голяма любов, голямо нещо. Не мога да ги изпръскам и два живота, ама трупам Embarassed Embarassed
Стайли, браво за прегледа Hug В тази връзка може ли някой да ми прати тел. на Драганов на лични???

# 711
  • Мнения: 364
Честит празник на именяците и рожденичката newsm51  Да сте живи, здрави и щастливи

Иве, Ники се роди с много суха кожа и мажа с лосиона на Себамед. оправи се бързо и досега си е ОК. За крустите по главата писах, че мазах с Локоид Крело 0,1%, д-р Тайс ползвам само за лицето.

Криси, welcome, на линия сме
Отивам, че мрънкаме ядосано вече

# 712
  • Русе
  • Мнения: 511
Честит рожден ден на Дани-пух и честито на всички именници! Да сте живи и здрави!

Аз прочетох по диаогонал, че съм малко притеснена. Тази сутрин урината на бебо беше тъмно оранжева, изпиша се на пелената, докато му сменях памперса и затова забелязах. Четох, че може да се дължи на дехидратация. Някакви други идеи?  newsm78

Иви85, аз мажа Мони с А-дрема всеки път като му сменям памперса, а вечер със зехтин, защото и той е с много суха кожа, особено по раменцата и колената.

# 713
  • Мнения: 40
Герчо, Тери благодаря за отговорите.

За сухата кожа-аз я мажа сьс зехтин,когато е много зле,а иначе с Мустела.



# 714
  • Мнения: 909
Simple SmileЗдравейте и от нас...не знам времето при вас как е но тук е ужасно вали ту сняг ту дъжд който пък след известно време минава в лед...абе ужас...
Честит рожден ден , Дани-пух !Да си жива и здрава ,късмет и щастие ти желая и любовта да е винаги около теб.Бъди обичана!Наздраве!
Честит имен ден , Радито,Оги и Пламитото!Да ви е живо и здраво името!Наздраве и на вас!
Добре дошла на Крисси  Simple Smile Hug
хайде ставам ,че днес нещо много трудно заспиваме...нещо сме сърдите...приятна и спокойна неделя ви желая.. Simple Smileчао ви за сега

# 715
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравейте Simple Smile
Честито на всички празнуващи Simple Smile
Моето бебе не е плакало от вчера на обяд. Ама изобщо  Rolling Eyes Като иска да яде само сумти и скимти. Добре, че се събудих да ходя до тоалетна снощи, че да разбера, че е гладен  ooooh! Чак се притеснявам дали не го повредих нещо с тоя праз та така онемя и не смее гък да каже  Shocked Иначе се хихосва и ми се радва като му говоря и закачам ама съвсем без рев ми е странно някак си.

# 716
  • Мнения: 103
Аддри, не знам дали е от праза (може и да е  newsm78), но по- вероятно е да ги е израстнал тези колики. Габи изведнъж спря да си плаче и от 2 седмици насам е много кротка, просто нищо не я мъчи и само като е гладна напомня с рев.
А може и да си трайка, за да не му даваш  повече праз  Laughing.

# 717
  • Мнения: 76
Благодаря ви момичета Hug

# 718
  • Мнения: 571
Привет  Hug
Честито на празнуващите.
Аз съм нов човек. Снощи ходихме на фирмено парти на мъжа ми. Цапнах 3 уискита, за капак една цигара, за да пълен кефа.
 newsm44 Ммммм голям кеф.
Междувременно установих, че аз никакво мляко не мога да изцедя.  Тръгнах да излизам, викам сега ще дръпна малко кърма с помпата и пей сърце.
Ми нъцки. За 1 час 50 мл. Да е жива и здрава Гер4о newsm20. Ева си има още едно млечно братче. Спаси ми кожата. Душата голяяяяяяяяямо благодарско.

Иначе аз продължавам да съм с ангина и докато не я изпратя по живо по здраво да си оди, няма да мога да се търкалям по снега.
Който може, пожелавам мноооого приятни емоции  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 1 573
Търкаляне в снега...аз мога ама не искам. Предпочитам да си се търкалям в леглото  Laughing А ако може и компания да имам най-добре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт