СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 7

  • 16 731
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ей, голяма сте работа значи Mr. Green
Аз докато влезна да почерпя за рожденничката и вие сте разконспирирали, че днес е денят  GrinningWink
Ето по един бонбон, макар и наужким Wink



Аз нали съм си леко карък та баш днес нямаме вода и ако не дойде скоро не знам как ще се къпя и ще правя прическа. Отделно няколко човека се отказаха в последният момент да идват и само където резервирахме толкова места в заведението.

Алекс нощес пък гореше цялата и като премерих температурата щях да падна при цифрата 39, 5 но веднага й дадох хексалгин и сутринта беше кукуряк. Пуснах я на ясла поне до обяд, че днес им е тържеството и детето толкова репетиции правило за снежинка, че е грехота да не участва. Сега имало някакъв такъв вирус само с висока температура протичал и няма как и него ще го преживеем  Tired

Иначе пък преди малко ми дойдоха по куриер коледните костюмчета за децата. Поръчах ги от един бг сайт и са суперски- на Марк и Спенсър Flutter

# 676
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да е жива и здрава Алекс, да не боледува, да  слушка и да расте щастливо дете ти пожелвам Hug

Ние се разходихме. Времето е много приятно, не е студено, умрях си от кеф, но се прибрахме, че умрях и от глад Blush

# 677
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте пак!Честит рожден ден на малката Алекс!На мама Валката,весело изкарване на празника!Днес сме на ваксина...страх...Да попитам/сигурно хиляди пъти сте го обсъждали/Панадол да дам ли и кога...И,също,какъв термометър ще ми препоръчате/да не е мн.скъп/.Мерси предварително!

# 678
  • Мнения: 655
Кришка,аз дадох 2 мл панадол след като му сложиха ваксината и нямахме проблем Peaceлеко ще мине,нали така викат,сега били пречистени,пък като знам Ицака как ми се дра от ваксините ooooh! ooooh! сърцето ми се късаше Heart Eyes

за термометър-ние сме със Ситизен,мн съм доволна Peaceмай-беше максимум 10 лева и караме четвърта година с него Peaceвъв всяка аптека го имаPeace

# 679
  • Мнения: 5 026
Валка, честит рожден ден на Алекс,  жива и здрава да ти е! Весел празник   bouquet 


Изведох големия маймун  на разходка, леле,страшен студ е.

# 680
  • Мнения: 277
Нашият термометър е Самсунг  Crazy и е на 10 години - още с Ина го купихме. Не мери за секунди, а по стандартния начин, но е електронен. Когато темп е отмерена, пее Simple Smile е, то пее е силно казано, ама има там някаква мелодийка за поздрав на детето  Peace

# 681
  • Мнения: 56
Здравейте мадами.

Приспах чаавето и влизам да се отчета.

Честит рожден ден на Алекс на Валката и честити месечинки на бебоците днес.

Излязохме за около час ама на мен ми стана студенко и Катето тамън да заспи и аз я прибрах. Ама да ви кажа колкото спи в къщи, толкова спи и навънка  newsm78 Ако си и е време за будуване, дори и да сме навъм си будува девойката. Аз се надявах да позаспи и да отида до моята приятелка и да оставя Катето на верандата, а аз да вляза вътре  Mr. Green Ужасна съм, ама хич не ми се ходи в тоя студ. А и ботушки си нямам  Sad Тези от миналата година едно, че са на ток или платформа, ама и не ми стават. Поне с един номер ми порасна крака по време на бременноста  ooooh! Мислех си, че някак си ще се свие, ама не Tired
Сега си търся равни ботушки за свинските ми крачета, но за сега нямам успех. Наш тати нали ме залъга с ходенето до Пловдив и аз много се надявах да имам с кой да пообиколя и да си харесам, ама не ми се получи.
Да се похваля и аз какво сътворих вчера: http://septemvri2009.snimka.bg/holidays/v-ochakvane-na-koleda.452184.16424873 не съм ги довършила, че Катьонък много протестираше вчера. Цял следобяд не спа, само на два пъти по двайсетина минутки и вечерта беше супер киселяк.

Ааа да ви питам - Вашите бебета заглеждат ли телевизора? Това мойто направо се побърква. Само да усети, че е включен и започва да се върти, ще си счупи врата  #Crazy Вече не смея да го пускам в нейно присъствие. Слагам я в шезлонга с гръб към него и тя от звъка ли или от това че свети се усеща че е включен и започва да се чанчи само и само да го гледа  ooooh!

Аз панадол след ваксината не съм давала. Не обичам да давам лекарства, ако не се налага.

# 682
  • Мнения: 14
Ааа да ви питам - Вашите бебета заглеждат ли телевизора? Това мойто направо се побърква. Само да усети, че е включен и започва да се върти, ще си счупи врата  #Crazy Вече не смея да го пускам в нейно присъствие. Слагам я в шезлонга с гръб към него и тя от звъка ли или от това че свети се усеща че е включен и започва да се чанчи само и само да го гледа  ooooh!

Аз панадол след ваксината не съм давала. Не обичам да давам лекарства, ако не се налага.
hahaha и моят го заглежда здраво,затова слагам в кошарката една пеленка ,за да не вижда ТВ,иначееееее......няма оправия!
 И аз не давах нищо след ваксината Peace

# 683
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И Андреа се заглежда в ТВ,даже в момента с Алекс гледат "Тарзан" Laughing
Тук времето напълно се е побъркало.До преди малко валя град и направо се чудя как ще заведа Алекс на ДГ.Добре,че мъжа ми зареди газовите бутилки,че да поне да сме на топло Crazy

# 684
  • където има любов
  • Мнения: 307
Леле,пак сте изписали света!
Валка  bouquet да ти е жива и здрава рожденничката!
Киара,невероятна си на снимката,чак на мъжо те показвах сутринта ,горе главата и по-високо самочувствие,щото #2gunfire
Мерси на Лидката и Киара за рецептите,за коледните сладки!
Криската,какви чудесии си сътворила,само.

# 685
  • Мнения: 277
Ооо, Заглеждаме се по тв Simple Smile И все към него си извърта главичката  Peace
Анита, добре че ви е топло в къщи сега, че врремето наистина се е побъркало. Всичко може да се очаква по всяко време на годината. А уж глобално затопляне  newsm78 Вярно, че зимите не са чак толкова студени като преди, всъщност, като се замисля. Но пък и летата не са толкова горещи май.  Rolling Eyes
Елица пя на активната гимнастика 35 мин и в момента, в който махнах играчките, заспа милото от изтощение  baby_neutral  hahaha
Ей ама това Кате (на Криската) много сладко бе  Heart Eyes С това костюмче, шапчица... Сладуранче  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Ама днес народът е пасивен, като гледам. Очаквах в студа всички да са си в къщи и да пишат ли пишат...  Thinking

# 686
  • Мнения: 70
Малее,изписали сте света, нямате изчитане бе хора! Честито на Валката, да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet Криси, какви са тези прекрасни меденки, чак ми се доядоха....  Embarassed Тука при нас е много студено, аз нали съм на Червен Бряг при свекърва ми, изведох малко дундьо навън, ама не можа да заспи, може като му естудено на носа да не може да спи. И като се прибрахме веднага заспа. Не мисля че му е било студено, щото краката и телцето и главата под шапката му бяха топлички. На нас пък ни се повреди бойлера и сега е дошъл ел техника да видим дали ще го оправи. Анита гледах по новините за в Испания голям сняг!! Добре че сте заредили газта. А иначе и Алекс се заглежда в телевизора, та избягвам да го пускам много много. Айде отивам да чета по назад  Hug

# 687
  • Мнения: 5 026
Криската,браво за сладките  Peace
За тв-заглежда се, даже си говори с него Simple Smile

# 688
  • Мнения: 141
Криската, много апетитно и шаренко изглеждат сладките. Браво на тебе..

И Невена е така с телевизора.. Заглежда се и си извърта главата, за да може да гледа.. Ама не й позволяваме. Понякога се ядосва. Особено харесва когато пуснат рекламите Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 2 143
И Никола зяпа телевизора с интерес Crazy
Днес го лиших от разходка милото, ходих да завеждам разни щети по колата и го оставих на свекърва ми да го гледа за 1 час.
Довечера съм на мач и се чудя какви дрехи да навлека, за да не се смръзна cold
За сополите - Никола си е сополив откакто се е родил и нямам идея от какво са. Като го чуя че хъхри, дърпам Бейби Вак или ги почиствам с клечица за ухо. Капя и физ. разтвор.

Общи условия

Активация на акаунт