Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 20 611
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 653
Добре дошла , Мария!
Снимки, cv и кратко есе на тема по избор, като за начало.

# 691
  • Мнения: 13
Добре дошла , Мария!
Снимки, cv и кратко есе на тема по избор, като за начало.
което ме подсеща че теб не сме те виждали със девойката скоро?

# 692
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Добре дошла на Мария и от мен Hug

хайде казвай къде живееш, работиш, къде си учила, за да почнат догадките и "ти мене познаваш ли ме, аз май теб да"...  Mr. Green
ти нещо ни бьзикаш, а Crossing Arms hahaha

# 693
  • Мнения: 2 653
Добре дошла , Мария!
Снимки, cv и кратко есе на тема по избор, като за начало.
което ме подсеща че теб не сме те виждали със девойката скоро?
Няма, аз се крия Wink
Само Дзверчо ще покажа.http://lh3.ggpht.com/_W639Ugywb58/S1SvBoXIcvI/AAAAAAAAJyg/2W_xmD … s512/IMG_6593.JPG

# 694
  • Мнения: 13
Е много е готина може би на майка си прилича Wink (а може и теб да познаваме, ама как да знаем като се криеш Mr. Green)

# 695
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Миме, влез и разглдай снимките и ще видиш Фиона Peace Хубавица е тя и е много готин човек Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 653
Е много е готина може би на майка си прилича Wink (а може и теб да познаваме, ама как да знаем като се криеш Mr. Green)

Прилича на баща си , а аз почти нямам снимки.
п.с.ЕЕ, Диди, като дойда ще те черпя  Crazy
п.с. 2 , Дайде парола,че не помня какви снимки имам тук.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 19:44 от fiona

# 697
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добре дошла на Мария   bouquet
И си чакаме попълнения лексикон с въпросите на Куши  Crossing Arms hahaha Joy

# 698
  • Мнения: 13
ЕЕ не мога да не те похваля Фиона страхотни снимки, и наистина малката Софи има твои черти ама май на татко си има повечко Wink сладурана Heart Eyes а ти си ми позната, но незнам от къде newsm78 Разчустваха ме снимките от Видин много  Blush Благодаря

# 699
  • Мнения: 318
Мария добре  Hug



хайде казвай къде живееш, работиш, къде си учила, за да почнат догадките и "ти мене познаваш ли ме, аз май теб да"...  Mr. Green
любимо занимание ни е  Flutter

Снимки, cv и кратко есе на тема по избор, като за начало.


ей клюкарки,ще изплашите момичето с тия въпроси  Mr. Green #Silly Joy

# 700
  • Мнения: 318
абе Миме ти с нов ник а  Whistling Wink

# 701
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Коя е клюкарката, а, а?!?!?

# 702
  • Мнения: 13
Joy малко промяна  Mr. Green ти що ни наричаш клюкарки, питаме просто момичето ако иска да сподели Flutter туко виж се окаже наша съученичка Wink
Ей Аманита голяма си скица Simple Smile

# 703
  • Мнения: 2 653
ЕЕ не мога да не те похваля Фиона страхотни снимки, и наистина малката Софи има твои черти ама май на татко си има повечко Wink сладурана Heart Eyes а ти си ми позната, но незнам от къде newsm78 Разчустваха ме снимките от Видин много  Blush Благодаря
Благодаря! Ето ти още една порция пак от Видин.
Аз съм учила в английската-немска паралелка - 82ри набор съм , преди това в петото , и съм живяла до капията на снимките с децата.Аз само Йо познавам от една време  и Диди и Рени, Светла, Ели, Куши и Ния.Другите като ви видя в началото си мисля, че сте ми познати- после вече като видя повечко снимки и става ясно , че не ви познавам.Но градът е малък и с тези от вас  горе-долу мой набор все сме се засичали някъде.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 19:43 от fiona

# 704
  • Мнения: 13
Ами да може да сме се засичали по дискотеките едно време  Wink аз съм 80 набор Mr. Green много хубави снимки Peace
РОНИ покажи ни малката Паола? Скоро не си ни я показвала слушка ли те?

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 22:54 от Миме*

Общи условия

Активация на акаунт