Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 20 594
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Захраних  Mr. Green Но Габ беше потресен и погнусен  Confused Хич не му хареса, опита се да повърне, даже на няколко пъти се разтресе.Дадох ранни моркови на Хип  Confused Да го продължа ли?Да сложа ли и кърма утре? Или да минавам на друго?Все си мисля,че трябва да съм по-настоятелна, но не крайна де. Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 0
Йо,в кой блок си сега,на "Ботева" ли е или бъркам?
Ели,много хубав снежен човек сте направили,довечера ще го покажа на Радинка Wink
Ааа,да попитам и друго-ходила ли е някоя от вас на консултация при Панов и какво ви е мнението?

# 722
  • Мнения: 1 142
Привет,мацки.
Днес съм в настроение,ходих на фризьор.Много съм запалена във Фейсбука по фермата.Ако има фермерки,хайде да си ходим на гости.

# 723
  • Мнения: 720
Аманита, опитай утре пак, виж реакцията му и тогава пак ще го мислим.  Wink Аз честно казано не си спомням с Дидо как беше.

Ааа,да попитам и друго-ходила ли е някоя от вас на консултация при Панов и какво ви е мнението?

Аз, два пъти, доволна много.  bowuu

# 724
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
ЙО, аз съм до Баба Вида, последния блок преди паркинга на крепостта, ул. Княз Борис се води; почва от капията на площада, минава бали клуб, спортното, четвъртото, блок палма... и аз съм на края. при нас е една платинено руса женица  Peace
АМАНИТА, аз винаги слагах мляко в пюрето, в началото до 50/50, става като кашичка, после по малко намалях. но аз съм захранила с плодови и не сме имали прблем, зеленчукови не сме яли изобщо, точно щото се стрисаше и му се гадеше  Sick
опитвай по малко да му даваш, ще привикне. в началото със съвсем малка лъжичка, само да си близне  Peace

# 725
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз съм дългогодишна пациентка на Панов. Дори номерът му на телефона ми е в "Семейство и приятели"  Joy hahaha Постоянно му звънях докато бях бременна (ама то все проблеми имах де).Аз съм супер доволна от него  Peace За другите не знам   bouquet
Захранването продължава и утре  Confused
Мария, в коя седмица си?

# 726
  • Мнения: 2 657
Аманита,Люби ми ядеше само плодовите.Затова изобщо избягвам да коментирам захранвания и хранения,защото и до момента храненето ние кошмарно.
Мария,да на Ботева се пада блока.Веднага като свиеш за към поликлиниката от ляво.

Мен тоз фейсбук хич не ме кефи Sick

# 727
  • Мнения: 2 657
Сещам се коя е платинено русата Joy
И на мен са ми дали някъде там,ама хич незнам къде Twisted Evil

# 728
  • Мнения: 720
Йо, да ти е жив и здрав татко ти.   bouquet
Хайде в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=463998.new#new

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 14:52 от E L I

# 729
  • Мнения: 308
Аманита,Люби ми ядеше само плодовите.Затова изобщо избягвам да коментирам захранвания и хранения,защото и до момента храненето ние кошмарно.
Peace Йо и ние бяхме същите и още сме ooooh! Утре по кое време ще минаваш защото преди 18ч няма никой. Твоята колежка редовно минаваше в 2 часа на обед и не намираше никого от входа / и при нас е тази русата инкасаторка - голям шемет е  Laughing/
Миналата седмица малката беше с хрема затова не я изпратих на детска и не ми остана време за писане , а само четях каквото мога. Май само аз нямам паролата на този албум, а ми се иска да видя всички, така че ако на някой му се занимава нека ми я прати на лични.

# 730
  • Мнения: 318
musiiv мацка ние сме вече в другата тема   Hug
пращам ти паролата на лични  Peace

Общи условия

Активация на акаунт