Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 20 612
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте! Днес имам много поводи да черпя  Party
Първо - на този ден преди 2 години с мъжо си казахме "Да"  bowuu
И второ - баща ми има рожден ден. Става на 49г. Да ми е жив и здрав още дъълги години!
И трето - днес синко ще си хапне първата лъжичка пюре  Crazy

# 706
  • Мнения: 720
Аманита, честит троен празник.  bouquet Пожелавам ти и тримата ти мъже много, много да те глезят.  Hug
Мария, добре дошла.  Hug
Те момичетата за всичко сапитали, за мен нищо не остана.  Laughing

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте отново,наистина сте много напористи Joy,но ще се опитам да задоволя вашето любопитство.Първо,честита годишнина на amanita и да ви е жив и здрав и дядото,наздраве....
А сега да си дойдем на думата,завършила съм Английската в далечната 1998,работя в семейната ни фирма,занимаваща се с търговия и живея на "Широка",срещу "Лъкито",на другият ъгъл.Надявам се това да е достатъчна първоначална информация Wink
А може ли някой да ми помогне със снимките,моля,не мога да ги кача,те са ми на PC-то

# 708
  • Мнения: 720
А може ли някой да ми помогне със снимките,моля,не мога да ги кача,те са ми на PC-то
Заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825
За по-накратко, качваш си снимките някъде из нета, кликваш с десният бутон на снимката, копираш й httm-то и го пестваш между [ img ]  [ /img ] (но без спейсовете) .А за още по-лесно качваш снимки в албумчето ни в първият пост на темата и ние отиваме да си ги разгледаме. Сега ще ти пратя парола на лични.  Grinning

# 709
  • Мнения: 2 657
Аманита,честита годишнина HugЧестит празник и на баща ти!


п.п.добре,че влетях в темата,та се подсетих да честитя РД-то на баща ми.....че къв съм заплес Sick

# 710
  • Мнения: 2 657
Добре дошла на Мария!
Fiona,имам едно питане Grinning
Каква е таз мрежа/то не е точно мрежа де/ зелената,която сте я сложили върху другата мрежа тук във вас?От къде се купува и колко е,ако знаеш?

# 711
  • Мнения: 318
Зори честита ви годишнина,много любов и разбирателство  Hug
Ч.Р.Д и на дядото на Габ,да е жив и здрав и много да го глезка и слушка  Mr. Green[/b][/size]
  bouquet  bouquet  bouquet

# 712
  • Мнения: 318
ииии сега понеже съм си скорпионче,та да си "хапна"  Twisted Evil

Коя е клюкарката, а, а?!?!?


Ми аз само отбелязвам новия ник на Мимето,но ако го броиш за клюкарство,то и ти спадаш към  нас  smile3533


Цитат на: .•º Р О Н И º•. в Петък, 11 Декември 2009, 17:40
Цитат на: amanita в Петък, 11 Декември 2009, 17:39
Честит нов ник  bouquet


Благодарство   Mr. Green


 smile3534 smile3534 smile3534

# 713
  • Мнения: 2 653
Честити празници, Аманита!Да те уважават и обичат и тримата!Дълги години да сте заедно , да се подкрепяте в лошите моменти и да се радвате на хубавите !

Мария,чакам снимки, сигурно съм те виждала по коридорите или поне на изпращането.Ако имаш акаунт във фейсбук- там имаме група за английската , със заглавна снимка Коко  Grinning

Йо, къщата с мрежата е при баба ми.Те са до Любен Каравелов, можеш да я видиш отблизо как изглежда, май и ти си в района.Леля ми я е пращала от Италия, но  и  сигурно  се продава такава , защото съм виждала по доста къщи.Много е практична, не те запят минувачите по улицата.

# 714
  • Мнения: 0
 ooooh!Най-накрая успях,мили момичета,снимките ми са в албума,може да ме видите вече :oops 

# 715
  • Мнения: 2 657
Мария,не те знам въпреки,че сме съседи по блокове/и преди и след брака/ Rolling EyesПреди бях в шарения на кръстовището,а сега съм срещу кръсточището посока поликлиниката Joy

Фиона,мерси за инфото!Къщата от тук от към Ботева ли като отиваш се пада?

# 716
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
хелоу пипъл! поздравявам ви с това старо "борческо" стихче:
*сняг се сипе на парцали,
щом се сипе, значи вАли!
и е пухкав, и е мек-
също като снЕг!*
 hahaha Joy

  bouquet ЧЕСТИТО НА АМАНИТА ЗА ВСИЧКИ ПОВОДИ! МНОГО ЩАСТИЕ ЖЕЛАЯ НА ТЕБ И НА БАЩА ТИ!    bouquet
 а на малкия да му се услади и да го снимаш как се е омазал  Crazy

моя баща вчера беше рожденник, сега правя разтурник със сладки неща  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 720
Кушиии,  Joy Joy Joy  Crazy
И честито на патерица на татко ти, да ти е жив и здрав.   bouquet
Йо, на твоят татко да честитим ли сега?  newsm78
Мария, и аз не те познавам. Ние от дъжд на вятър си правим по някоя срещичка, надявам се да се запознаем.

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 11:35 от E L I

# 718
  • Мнения: 2 657
Да,бе да-с тез козирозиии.......
Ели,браво на вас Hug
Куши,честито и на твоя на патерици!

# 719
  • Мнения: 2 657
Куши,ти къде си точно в Калето?
Питам,че утре съм там,обаче ми е пълна индия ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт