, но ако все пак решиш..... ще те свържа с нея. Тя излиза в отпуска от следващата седмица, обаче, и ще пътува.По-лесно ще ти бъде да дойдеш до София, може би. Не мога да ти препоръчам конкретен детски стамотолог, но в Стоматологичния факултет (на ул. "Прага", до Военна болница) има катедра по Детска стоматология (майка ми работи в катедрата по Детска стоматология на Пловдивдския Стоматологичен факултет). Там със сигурност има добри специалисти. Мога да помоля майка ми да препоръча някой от софийската катедра. Не знам доколко има впечатления от работата им, но все пак се познават.
За София съм чувала добри отзиви и за Юниордент. Мисля че това е център само с детски стоматолози. Преди, ако не се лъжа, се намираше до кино Одеон, но дали не са го преместили нямам и най-малка представа. Ако някой има повече информация, нека да даде координати и мнение.