90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 74

  • 36 263
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Жани благорности за новата темичка!  bouquet
И аз тук да поглеждам отверме навреме накъде сте.Успех по малко прегрешенийца и повече минусчета на всички . Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 102
galia69  Hug
Честита ви нова темичка фиданчиси сладки, и с по - малко прегрешения. Разбрахме се, че да не ставам лоша!

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро.Заповядайте на кафе и в новата темичка,за което големи благодарности на Жани  Hug  bouquet

Аз съм почти на финала - днес плодов,утре последен воден и в края на седмицата ще отчета резултати,че в сряда си чакам МЦ-то и ще го изчакам да свърши,та да отчета реално.Лек и отслабващ ден ви желая на всички  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Днес ми е 29 ден.Правя го като втори плодов.Всичко до момента върви добре-значи  и днес ще издържа.В интерес на истината до сега и трите ми прегрешения бяха в някой от другите дни.Точно плодовите ги правех абсолютно режимни.Преди малко разбрах,че в събота ще ни бъде фирменото тържество за Коледа.На мен ми е белтъчен ден-така че мисля че и тогава ще мине без изкушения.Каквото и да има за хапване е без значение-аз ще си взема само от белтъците и от салатата.Утре ще отчета резултата след първия цикъл и продължавам напред.
Лек ден Ви желая!

# 20
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен .

Благодаря за новата темичка   bouquet  bouquet  bouquet, с пожелания в нея да четем само отрицателни резултати и свалени кг  и по-малко см.

Аз се позагубих , но се опитах да спазвам режима и в петък и събота бяхме на село , след което в съботата на рожден ден и там прегреших във варивата добавих и белтъчини и омазах пейзажа , но не се отказвам и продължавам напред , днес съм на плодове и досега се справям чудесно и не ми се яде и да ви кажа моите първи скромни , но важни за мен резултати са за 1 седмица -2 кг ,от желаните -10, така че си струва усилието и е много важно ,човек да е постоянен макар и моментни прегрешения, желая ви успех на всичките .

# 21
  • Мнения: 2
Ето ме и мен, почти никакъв напредък, че бях на празник в събота и пак всичко се оплеска. Кофти е с тия празници, ама и аз съм едно л... , пък и моя мъж като го е яд, че хубавея  Joy и все ми вика "айде яж, какво се правиш" или "ето на, корема/главата те боли щото прекаляваш с тия диети" и нарочно ми ходи по нервите  #Crazy, ама така ми стимулира повече ината  Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 1 711
Здравейте!Аз се излюпвам сега.Въпреки, че не съм режимна, ви държа под наблюдение. hahaha За да се осеферя най-накрая и да започна да правя нещо за себе си.Лек ден, момичета!

# 23
  • Мнения: 84
Eхоооооо,фиданките,хич ви няма напоследък Naughty празниците май ви влияят зле.
На мен пък -не  Crossing Arms днес съм плодова и абсолютно стриктна! Не че не се изкушавам ,изкушавам се ама като се погледна в огледалото и като си видя бедрата как са отслабнали (те са ми проблемното място) и сърце не ми дава да ям  Joy
Не се отпускайте ей ....и Ели я няма с бухалките ....въобще ....

# 24
  • България
  • Мнения: 490
Коледното настроение е на всякаде!!! santa2толкова е празнично и красиво!   newsm03 днес сам 14 ден около -2кг.ами добре е според мен.днес белтъчини-агнешка супичка,салатка от печени чушки,вечеря скумрия на скара с салата зеле.утре картофки и леща маи ще е.   кога се хапваха маслини и гъби,маи бяха за въглехидратния- за пицата с зеленчуци...спокойна вечер ви желая! bouquet

# 25
  • Мнения: 377
Маслини и гъби  може през първите три дни ( белтъчен , варива и въглехидратен).Ако може обаче да се избягват маслините ,че са соленички а се задържа вода от соленото. Wink

# 26
  • TX
  • Мнения: 591

лека и режимна !

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро.Пийнете си по едно кафе за разсънване..
Вярно ви е обхванало коледното настроение-никой не се мярка из форума  newsm78- сигурно атакувате магазините за подаръци.Пък на мен нещо,хич не ми е коледно-даже напротив нещо съм се скапала и нямам желание за нищо  smile3515.Кофти ми свършва годината,дано следващата да е по успешна  thumbsup.Я да си лупна една бухалка сама  newsm66  341uuи да не ви развалям настроението с глупости.Лек и отслабващ ден ви желая на всички. Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 78
добро утро и от мен момичета  Hug gargamel благодаря за кафето Hugзащо така ти се е скапало настроението миличка,я дай по-весело newsm76 smile3525  аз ви пускам по едно плодче и бягам лек и режимен ден и от мен Hug

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 156
Добро утро и от мен! Отдавна не съм писала, ама то и моят дух нещо се скапа, а и все прегрешавам и се чувствам ужасно. Ето, вчера бях плодова и всичко вървеше добре докато не се прибрах ...седнах на масата и а от тук малко, от там малко  #2gunfire. Днес съм на бълтъчини ,дано устискам. Най-трудно ми е в събота и неделя, щерката се прибира и почва - яде ми се това, направи онова...сладкишче, питка, кексче, ами иди , че спазвай режима .Ще съм доволна през втория цикъл поне да си запазя свалените през първия  Praynig. Така, оплаках ви се, желая успех на вас, ама като гледам до Нова година ще е трудно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт