90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 74

  • 36 262
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Здравейте фиданки!
Аз съм днес плодов, а утре втори водно-плодов. Пред МЦ съм всеки момент го чакам и на миналия водно-плодов бях така и може да не са мн реални резултатите, но много важно аз се чувствам като птица пусната от клетката й.
Режима е страхотен и се сваля, аз съм от грешниците. Все си прегрешавам, но имам и мн режимни дни. Втория месец попрегреших доста, а и ядох хляб във всички дни, но какво да се прави. На сантиметри съм свалила още. Пъхнах се в едни дънки. Ще се меря след водно-плодовия и за всеки случай пак след първата четворка /заради МЦ/
irena_oi  поздравявам те браво за резутата. Малко снимки?!  newsm78
bariksto няма снимки на линка в подписа ти.  Peace
Ринче много си права темичката ни е мн замряла.  Thinking
джоджо евала и за твоя резултат. Супер!   bouquet

# 46
  • Мнения: 84
b]bariksto[/b] няма снимки на линка в подписа ти.  Peace

Ааааа има нещо проблем сайта,пробвай утре  Peace
Завърших вече белтъчния за днес,така се наядох с пържола с гъби,че не е истина,домашните ядоха и картофки но аз не  Naughty Днес получих три комплимента от хора дето не са ме виждали скоро ,че много съм заслабнала  Sunglasses ,като почнат да ме питат дали не съм болна от нещо спирам всякакви диети  Laughing само че ,дотогава има мноооого време  Mr. Green

# 47
  • България
  • Мнения: 490
Здравей те и от мен Фиданки! днес сам бобов ден-за обяд сух боб и картофки сварени като салатка овкусени.вечеря печени картофки с масалце и много вода.утре ваглехидрати-малко пица и макаронки и някакъв постен сладкиш може би пак шоколадовите квадрати.    Браво на слабеещите,оптимизъм на нетолкова слабеещите.важно е че режима е много лесен,ненатоварващ и неограничаващ и наивече много вкусен.   лека вечер  bouquet

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте момичета искам да ви питам дали тази диета е подходяща за 12 годишната ми дъщеря , която е прочела за вашите резултати и иска а да я започне , но мен ме притеснява малко, защото не съм запозната с правилата й .

# 49
  • Мнения: 99
Здравейте момичета искам да ви питам дали тази диета е подходяща за 12 годишната ми дъщеря , която е прочела за вашите резултати и иска а да я започне , но мен ме притеснява малко, защото не съм запозната с правилата й .
Според мен тази диета не е подходяща за 12г. момиче. Организма и сега расте и всякакви диети са противопоказни иначе може да стане зле....цял живот да се лута из диети и йс-йо.
В тази диета до обяд се кара на плод и чай/кафе неподсладени(само във въглехидратния маже със захар). А тя ходи на училище и има нужда от закуска за да има повече енергия.
Освен това всеки 4-ти ден е плодово/зеленчуков, което е още по-кофти за нея....недопустимо е такъв глад за момиче на тази възраст!
Съветвам те ако иска да свали да прочетете темата за разделното хранене. Там няма условието за без закуска сутрин. Много внимавайте какъв метод ще изберете. В момента например аз съм на един режим на хранене, който позволява голяма свобода и без глад. Бавно се сваля но безопасно.
Успех и наистина това не е за толкова малко момиче(както повечето диети с ограничения) Hug

# 50
  • Мнения: 6
здравейте момичета,не съм влизала няколко дни във форума и направо се шашнах,нова тема,пък и 4 страници сте изписали.Аз да ви кажа съм си режимна но нямах време да седя на компютъра.Вчера най-сетне си купих сантиметър и се измерих,че кантара не мърда,но виждам,че дрехите ми стоят по-добре newsm44 днес си купих една къса пола и много се харесах с нея.А сега се връщам да ви чета #Crazy #Crazy

# 51
  • Мнения: 226
Добър вечер,момичета!
Поли,да са ти живи и здрави рожденниците!  bouquet
Момичета,много Ви благодаря за поздравленията! Hug
И днешния белтъчен ден мина успешно.Утре ще съм на картофки-задушени във фурната и малко маслинки.
Прочетох,че искате снимки.Снимала съм се преди да започна,сега ще се снимам и за Коледа.Бях решила да покажа снимки след като приключа с режима.Но понеже съм била и още по пълна-ще намеря и някоя снимка от преди да започна диетата,когато бях най-пълна.Само не знам как се качват снимки,нито как се правят всички останали неща-дори и линиийките,които показват свалените кг до момента.Просто не съм много на ти с техниката.Но като дойде този момент ще Ви помоля за помощ.
Питахте и от колко кг съм тръгнала.Направо ме е срам да го напиша-вероятно съм най-тежката тук.Но защо пък не?Започнах с тегло 123.300 кг.А най-тежка съм била преди около 4 години.Бях стигнала до 135 кг при височина 176 см.
Колкото и да сваля сега искам да ги запазя,а след почивката от 3 месеца пак  ще се завърна в редиците на фиданките.
За сега това е от мен.Лека нощ на всички!

# 52
  • Мнения: 377
Здравей те и от мен Фиданки! днес сам бобов ден-за обяд сух боб и картофки сварени като салатка овкусени.вечеря печени картофки с масалце и много вода.утре ваглехидрати-малко пица и макаронки и някакъв постен сладкиш може би пак шоколадовите квадрати.    Браво на слабеещите,оптимизъм на нетолкова слабеещите.важно е че режима е много лесен,ненатоварващ и неограничаващ и наивече много вкусен.   лека вечер  bouquet

Мила това масълче не му е мястото в бобов ден! Wink И мисля ,че трябва да избереш или пица или макаронки  ,  но ти си знаеш. Peace

Поли - да са ви живи и здрави рожденниците!  bouquet

И аз съм от обещалите снимки , но нямам снимка  от преди да почна диетата , така че и да ви пусна като свърших няма да се видим разликата. Wink

sisi_8227 -  не спирай диетата в никакъв случай дори и да свалиш  тия 10 килца . Преди момичета бяха писали че са я прекъснали във втори цикъл  ,защото са свалили колкото искат и след това качват.Аз например след края на втори реших ,че искам да си задържа само тия килца и да не свалям повече и през трети цикъл  в плодовия ден  обяда го карах белтъчен и задържах. Wink 
Лека и отслабваща на всички! Hug

# 53
  • Мнения: 0
Добро утро поспаланки.Заповядаите по едно кафенце и по едно плодче за закуска
Лек и отслабващ ден Ви желая на всички  Hug Hug Hug Hug
П.П.Честито на всички с минусчета,останалите- никакво отказване  smile3534

# 54
  • Мнения: 2
Добро утро, фиданки-сладуранки! Явно аз съм най-зле през последния месец, че не съм мръднала кантара - ама хич! Позволявах си някои волности, по причини, с които не искам да ви занимавам  Sad. Малко лични неприятности, но все пак не бива да си търсим оправдания, защото такива винаги ще има, хубави или лоши! Та, да вкарам малко оптимизъм и да ви благдаря за стимула, който давате на всички съфорумки! За всички - продължавайте напред, не прекъсвайте, да докараме това, което сме започнали заедно, до край!

# 55
  • TX
  • Мнения: 591
Гаргамелче много си грижовна , Благодаря за кафенцето и закусчицата  Hug  Hug  Hug
При мен всичко е режимно , вчера беше воден трети , но го изкарах като втори плодов.
Фиданки разчупете малко темичката, я каква дива и жива беше по септември, тъй трябва и телесата си да разчупваме  Joy
Спорен и отслабващ

# 56
  • Мнения: 6
Добро утро,момичета.Кафенцето изглежда супер.Вярно по едно време беше много оживено тук ,на мен лично това много ми помагаше .Хайде да се стягаме, че празници идват,трябва да сме във форма.Харизанче,Ели Hug Hug къде се изгубихте?

# 57
  • Мнения: 1 711
Миленка, Харизанчето седи в нета по нощите и после, докато се събуди...Иначе съм тотално нережимна.Поне не качвам за радост.Дойде ми една гениална идея до Белград за Нова Година, но само пътя излиза 200лв и ако направя 3 нощувки.Просто излиза много пари.Все още не съм се отказала уж...Аз съм била за един ден там и затова искам пак.Някоя фиданка била ли е в Сърбия? Simple Smile

# 58
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Наистина много малко се пише в темата.Надявам се,че покрай празниците не сте прекъснали диетата.Аз съм на варива-хапнах си картофките на фурна.И се оказва,че днес ще ми е първият ден в който ще ям едно и също-в случая картофи и на обяд и на вечеря.До сега винаги съм спазвала какво ми се полага за деня,но никога не е било едно и също.По някое време ще си хапна и плодче.Всъщност от началото на диетата всяка сутрин след ставане пия чаша вода с една лъжичка мед вътре.И между храненията винаги хапвам плод.Това си ми е навик от преди.От няколко години пия и противозачатъчни-знам че от тях се качват кг,но имам проблеми с цикъла и за това ги пия.И пак имах този хубав резултат след първите 29 дни.Вече видяхте че при мен диетата действа.Така че никакво отказване дори и да не сваляте кг в определен момент.
Лек ден на всички!

# 59
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен.
Днес сме на зелен боб, но нещо много гаден , то едни конци, кожи така ме е яд, че трябва да го ям , ама искам да е еднакво и на вечеря, надявам се утре да си направя нещо по-вкусничко.

Общи условия

Активация на акаунт