90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 74

  • 36 270
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • varna
  • Мнения: 871
Здравейте и от мен Simple Smile Досега само четох без да пиша, ама не можах да се въздържа  Embarassed Вече стана точно месец откак пазя диетката и резултатът е налице - -5 кг и -25 см (по 5 от всички важни места)  Mr. Green Дори спечелих месечния конкурс в моя женски фитнес за най-много смъкнати кг и см, като се има предвид, че не спазвам съвсем всичко - пийваме си винце и ракийка вкъщи, ям колкото ми се яде, а не наполовина и в плодовия ден си правя и от готовите супички на Маги (ест.зеленчучкови). Така че смело напред на всички  Peace
п.с. имам питане - хайверът белтък или въглехидрат е, че много ми се хапва, а се колебая  newsm78

# 61
  • Мнения: 226
herairness,добре дошла в нашите редици!Успех с диетата!

# 62
  • dobrich
  • Мнения: 13
Здравейте фиданки-сладуранки! Днес ми е плодов ден ,но аз го съчетавам с луната и ще го карам соков ден Mr. Green
Чичко Гугъл показа,че хайвера е към протеините, но е доста мазничък и мисля ,че не трябва да се прекалява с него Peace
Вчерашният роджен ден на мама мина много хубаво и най-вече режимно. В събота пък девера ще си празнува неговия и дано и тогава не се изложа. Днес и аз получих комплимент ,че краката ми станали като клечки newsm47 ама и аз си имам трикове - с много тесни дънки наистина изглеждам доста слабичка.
Явно заради МЦ кантара ме показва с +1кг. Гадно ама продължавам напред.
Хубава вечер и ако чувате някакви странни звуци тази вечер да знаете, че това са моите черва ,които викат даййййййй да яяяяяяяяяяяямммммммммм Joy

# 63
  • varna
  • Мнения: 871
Ирена, благодаря за посрещането  newsm51 Полина, мерси за инфото  newsm10 , ама като изобщо няма протеинов ден какво да правя  newsm78 Колкото до рождени дни партита и други мероприятия, аз гледам да хапвам от менюто според деня, който ми е наред, а ако случайно се случва да е плодов, разменям го с белтъчния и готово  Mr. Green Засега ми се получава, дано успея и коледно новогодишните "освинвания" така да отбия, че да не ми се трупат пак плюсове  Blush

# 64
  • Мнения: 0
Ирена, благодаря за посрещането  newsm51 Полина, мерси за инфото  newsm10 , ама като изобщо няма протеинов ден какво да правя  newsm78 Колкото до рождени дни партита и други мероприятия, аз гледам да хапвам от менюто според деня, който ми е наред, а ако случайно се случва да е плодов, разменям го с белтъчния и готово  Mr. Green Засега ми се получава, дано успея и коледно новогодишните "освинвания" така да отбия, че да не ми се трупат пак плюсове  Blush
sujalqvam za latinicata nqmam kirilica na tozi komputar. herairness proteinite sa beltuci- koeto zna4i 4e 6te si qde6 haivera v beltu4niq den Simple Smile

# 65
  • varna
  • Мнения: 871
Kriskaa, много благодаря  Hug

# 66
  • Мнения: 139
Ето мойта диета подобна е пак 90 дена  Peace
http://www.rivalbg.com/C4/dieta.htm
Имайте предвид правих я на 2-ят месец след като родих 2 пъти по 3 месеца и свалих 12 кг и сега съм 160см-48 кг. Много съм доволна от нея! Не съм яла по време на въглехидратния ден толкова сладко само съм си позволявала по 1 парче торта от време на време. Не е трудна и покрай нея се научих и досега да се храня разделно и нямам проблеми. Успех! Ако има въпроси питайте Party Peace

# 67
  • Мнения: 102
Stefito_17 диетата е същата като тази тук  Peace

# 68
  • Мнения: 139
Stefito_17 диетата е същата като тази тук  Peace
Да може еми действа много поне на мен и наистина се задържат килограмите Peace

# 69
  • Мнения: 102
миленче тук съм душко, но нещо нямам настроение за писане  Hug

# 70
  • TX
  • Мнения: 591

 Hug на всички шпиони, бъдещи и минали фиданки
 Hug  Hug  Hug
за режимните
 #2gunfire на прегрешилите

# 71
  • Мнения: 42
Добро утро фиданки изчезнах за известно време и какво да видя като се връщам сега няма кой да сервира кафето ами ето ме и ви го сервирам ха да ви е сладко Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 714
Добро утро!Каква е тази тишина?  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 25
Здравейте

Записче и от мен. Този режим си го правя от 2001 година и много ми харесва. Преди 6 месеца родих нашето дете Калоян и от 1 месец съм на режима. Истината е, че трябва и движение за да се постигнат отлични резултати. Ходя всеки ден във фитнес салона: 1 ден бягане, 1 ден сауна  Peace

интересно, че от една седмица зациклих - 65 кг, и май прекалявам с продуктите във въглехидратния ден...ще се коригирам!

Поздрави на всички

# 74
  • Мнения: 2
добро утро момичета Hug
mama kaylinar мерси за кафето
аз днес съм на белтъчини още не съм измислила какво да сготвя
наистина много тихи останахме Thinkingда не сте се отказали Naughtyпокрай празниците newsm78

Общи условия

Активация на акаунт