Дързост и красота- 55 ..."Каквото има да става- ще става!"

  • 32 568
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз отново не по темата, но немога да се въздържа:
Берина ,  момченцето ти от снимката от аватара е страхотно.  Peace
Страхотно излъчване има , страхотна снимка ,  все там ми попада погледа - хем мъниче беззащитно , хем дяволито гледа - как да направи някоя пакост.  Laughing
Да ти е живо и здраво , но и фотографа си го бива де , добре сте го уловили погледа.  Peace


 

# 31
  • София
  • Мнения: 10 015
На мен пък днес серията ми хареса.......от тази гледна точка че всички бяха смирени,доброжелателни Crazy.....Ерик днес също ми хареса с подкрепата си Peace.....Тейлър и Брук бяха много готини и двете....хем красиви и интелигентни.....и в същото време без капка злоба към Стефани,въпреки всичко преживяно.....и всички и съчувстваха.....мисля че това е най важното да не умира човешкото в нас.....както е при Ник и мама Ботокс #Cussing out...А иначе тази тема за насилието над деца мисля че я измислиха отново като призив към един глобален проблем......и искаха да ни покажт до къде може да доведе това,какви са последиците и да призовът от екрана зрителите да участват в една клауза.....както беше със СПИНа......не мисля че е лошо....аз го одобрявам.... Peace

 newsm74

# 32
  • Мнения: 400
Имам съществена забележка към анкетата и отговорите Naughty
Както виждаме,имаме конкретен въпрос:
Смятате ли, че склонността на Стефани да контролира всичко е  резултат от това, което е преживяла в детството си
Единия отговор е "да,смятам",другия "не смятам"
Третия "не мога да преценя" newsm78 Аи винаги съм се чудел защо изобщо фигурира такава опция,ама хайде да речем,че някои хора все не могат да преценят....
Обаче забележката ми е за последния отговор Naughty
Според мен той е поставен абсолютно в полза на фенките на бабичката Naughty
И понеже тук абсолютно всички с мое изключение се оказва,че сте фенки и на стефка и на актрисата,невероятна актриса била и тн....... и хоп-всички там гласували ooooh!
Не виждам последния отговор да има нещо общо с въпроса Naughty
Значи ако ще има такива отговори от сорта"това е поредната измислица на сценаристити",тогава да или да се разберем да има дежурна такава опция,или да няма,щото иначе не е честно Naughty
То това е сериал и каквато и да е анкетата,всичко вътре е плод на сценаристите Naughty
Всичко,което става във филма е,защото сценаристите така са решили.
Тогава що за опция на анкета може да бъде това Naughty
Повече от ясно е,че абсолютно всичко е сценарии,така че ние се абстрахираме от тов аи просто коментираме нещата,които се случват във филма Naughty Съответно трябва да се отговори "да,смятам" или "не,не смятам" Naughty
Що за отговор може да бъде"това е заради сценаристите" newsm78
Като че ли някои серии за правени от сценаристите,а други се случват без да са ги измислили сценаристите ooooh!
Я се позамислете малко Naughty

# 33
  • Мнения: 4 496
Именно затова съм сложила възможност за гласуване с две опции.
Приеми "манджата" като втори отговор, показващ че ни е писнало от измислиците на сценаристите.

Стана ли ясно, или още си замислен?

# 34
  • Мнения: 400
Не,абсолютно не ми стана ясно Naughty
Досега винаги съм гласувал за 2 или 3 неща,когато има такъва опция Naughty
Сега също исках и даже прочетох няколко пъти вариантите и си рекох "кво става аджеба в тая анкета.И да искам не мога да гласувам за 2 неща" Naughty
Първо,за първите 2 отговора е ясно,че не може едновременно да се гласува.Както и че за който и от първите 2 отговора да гласува човек,няма как да гласува за третия,който гласи "Не мога да преценя" Sick
В същия ред на мисли какво излиза,ако трябва да сме обективни Naughty
Принудени сме да гласуваме и за последната опция,която твърдо е сложена,заради фенките на Пенсионерката Naughty
И за какво е тая опция там ooooh! Значи то излиза,че всички трябва трябва там да гласуваме,щот така или иначе това е измислица на сценаристите.А ако не гласуваме какво Thinking Излиза,че според нас не е дело на сценаристите ли Thinking И тогава кво излиза-все едно че има анкета "според вас това дело на сценаристите ли е" /като че ли има вариант да не е писано от сценаристите Sick/Просто няма опции за 2 отговора и това е.Много недообмислена анкета.Всъщност обсмислена е идеално,извинявам се.Накрая в червено ще бъде публикуван най-големия резултат-Това е дело на сценаристите.Е,браво Sick До невиждано умозаключение ще стигне анкетата Sick А тези,които не са гласували в последната опция-за тях ще считаме,че не знаят,че това е писано от сценаристи и че те си мислят,че това е риалити шоу Sick

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 448
Последната опция е заради действията на сценаристите, които ни в клин, ни в ръкав добавят случки от миналото, които изобщо не се връзват с линията до момента Peace..Както това с малтретирането на Стефка от баща и..Само преди няколко месеца, Стефани твърдеше как баща и я е обичал, опитвал се е да защити интересите и, никога нищо лошо не е говорела за него, напротив. Както и Нена спомена - Стефани до сега винаги е говорила със сантимент за миналото си като дете - танци манци, разходки, езда..И сега изведнъж - баща и я биел, че чак парчета месо късал от нея Crazy
Ясно е че всички е дело на сценаристите, но някои от хрумките им са толкова "невероятни", че няма как да ги преглънеш и да разсъждаваш върху тях, просто защото не се връзват с нищо станало до момента Crazy

Също така не виждам, защо винаги, всяка анкета трябва да позволява гласуването с по няколко отговора?  Това някакво задължително изискване ли е? 

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 13:10 от Izida

# 36
  • Мнения: 2 786
Днешния епизод в бяло:

 
Брук, Бриджит и Рик разговарят в болницата.
Докторът обяснява как Рик е преживял падането от покрива без даже да е счупил една кост (даааа, бе!)
Пак пробват дали усеща нещо в краката, той мръдна леко с левия крак - настава радост в стаята.
Тейлър събира Томас, Стефи и Стефани заедно да им каже нещо.
Тейлър съобщава, че иска да събере семейството и иска баща им обратно.
Стефи грейва от щастие.
Рик и Брук говорят Рик да отседне у тях да се възстановява, Рик категорично отказва да живее под един покрив с Рич.
Рич и Ник се закачат на дребно, Ник му мята интересни коментарчета.
Тейлър се обяснява на децата си, че е правила грешки и наранявала близки хора.
Тейлър завършва с: Може би ще имам нужда от малко помощ от вас.
Бриджит предлага Рик да живее при нея временно и да се грижи за него.
Брук пак се пробва да наложи своето мнение над мнението на сина си, но той е категоричен, че няма да живее под един покрив с него.
Брук и Рич разговарят, Рич е оптимист, че ще се разберат с Рик.
Рич казва, че е готов на всичко, за да й даде това, което иска (и се поправя - това, което ние искаме)  Joy
Брук казва на Рич, че Рик не иска да живее с него под един покрив.
Рич не може да повярва, че Брук иска той да се изнесе и й казва, че не може да позволи на Рик да прави такива неща и да я манипулира.
Стефани е на мнението, че Брук и Ник си пасват по-добре.
Децата на Тейлър застават на нейна страна в желанието й да събере семейството им, Стефани се усмихва отстрани.
Брук е категорична, че е по-добре Рич да се изнесе, Рич не е особено доволен от решението й (за кой ли път поред).
Край на епизода.

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Гол запис от мен. Водих малките на лекар. Като чета червеничкото не съм изпуснала нищо съществено. Благодаря за труда на Марсия  bouquet

Гласувам с последната опция - Сценаристите са виновни. Защо не си наемат някой запален фен да им поправя глупостите не знам. Няма да е много скъпо - може да е статист в някои сцени за да го видят в любимия сериал.

# 38
  • Мнения: 445
Имам молба, кажете на мен непросветената, колко епизода са общо? Чух нещо за три хиляди, вярно ли е? Ми то не останало  Crazy
И още нещо, мога ли отнякъде да си сваля първите серии на филма? Помня основни неща, но се забравя, а бях и малка  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 496
Моля, гласоподайте отново Crazy


Надявам се този път всички да са доволни. 

Това за 2 опции не може да се промени, но не знам защо. Писала съм да го оправят, ако е възможно.


lianka, няма такова нещо. Над 5000 са до този момент и все още се снима.

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 15:56 от Logan

# 40
  • Мнения: 6 543
Няма как да търся отговора там,където го няма, защото образа на Стефани беше изграден много преди сценаристите да измислят безумния сценарий с бащата-побойник  ooooh!
Мис Логан, направо я махни анкетата, така или иначе отговорите са като изсмукани от пръстите   bouquet

# 41
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 448
Надявам се този път всички да са доволни. 

Отиде ми гласОТ  Rolling Eyes... Ще си го пазя за следващата анкета Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 496

Мис Логан, направо я махни анкетата, така или иначе отговорите са като изсмукани от пръстите   bouquet

Идеята за така формулиран въпрос беше на Ненна. Ако тя, като автор на идеята, а и другите нямат нищо против- ще я махна на мига.  bouquet


Или да видим все пак колко от нас смятат, че въпреки такова детство може да се изгради "силен"  характер...като за ДиК. Thinking

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 17:12 от Logan

# 43
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ще им мине на приятелчетата. smile3537 smile3523 smile3523 Нали ви казвам всяка година около Коледа се размекват и стават мелодраматични smile3527 smile3528

# 44
  • Мнения: 2 786
Аз гласувах с последната опция, защото частично поддържам и двете преди това  newsm78

Джиндж   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт