147 DE> Адвент, след Адвент отминава, среща с подаръците наближава

  • 28 780
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 166
Леле Яна как налита на бейбибел. Е повече от 1-2 на ден не изяжда, ама ще и ги спирам, щом такива лоши неща говорите за тях.

И при нас уж гледат да ядат здравословно и заради това смениха доставчика на храната от този месеци и сега вече плащаме по 75 евро  Outta Joint Иначе закуски им ги правят те, ама май най-често хляб с масло и салам им дават. Обаче ми е странно по колко ядат, защото вчера кто взех Яна около 1 час след следобедната закуска и така беше озверяла от глад и само се тръшкаше докато не и дадох нещо да хапне (добре, че се бях запасила) ooooh!

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 16:40 от Петка

# 706
  • Мнения: 9 052
Петка, ами те не винаги са гладни по едно и също време. Не им ли дават нещо между zакуската и обяда и нещо след обяда? При нас имат 2х имбис, zащото все някое ще остане гладно от основните ... я го проспало я не го харесало ...

Има ли някой тук опит със zавеси? ще ми трябват с дслжина 3м. и някой ми беше каzал  да поръчам 2х дължината zа да се диплят, но ми се стува, че страшно много ще се надиплят... сега аz искам да са надиплени, но хубаво. Колко да вzема 6. или 5м. или 4 или нещо междинно ... Дайте предложения моля. Не мога да сравнявам с настоящите, zащото първо са малко надиплени, второ са 4 парчета от готовите, а аz искам да ги zаменя с 1 цяла шита ...

# 707
  • Germany
  • Мнения: 1 262
СЪрфо, имаш много поздрави от Денис  Laughing Laughing Laughing аз смених вече учреждението и сега съм Фрау Щтанев Wink моля моля  Sunglasses

Благодаря за колелетата, аз тепърва ще се информирам какви има и какво ми трябва

П.С. Миналата седмица как хубаво се залепих за една порта на един паркинг, дали не е по-добре пеш да си ходя  ooooh! ooooh!

# 708
  • Мнения: 3 521
някой ми беше каzал  да поръчам 2х дължината

Да, така стават най-добре поне според мен - ще ти щракна тия в къщи(2х) и тези в свекърва ми(1,5 х) да си прецениш, кое ти харесва повече.

Денис Щанефф - на dezita партизанското име, така и майка ти няма да разбере, че става дума за теб Laughing Laughing Laughing

# 709
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ахааа, така си е, то и аз някой път се чудя за кой говорят тия хора и защо така настоятелно ме гледат  Flutter Flutter Но все пак не искам да създавам смут и стрес у хората, като им се представям с пълното си първо име - някои направо си се стресират за седмица ако трябва да го повторят, пък камо ли напишат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 710
  • Мнения: 11 338
Татяна, не си права за срочната оценка. За децата в четвърти клас точно тези срочни оценки са много важни, защото с това свидетелство се кандидатства във вайтерфюренде шуле.
Много добре я разбирам Бубето. Учителките като не си вършат работата навреме, проблема си е техен, а не да страдат децата. Първите две години бях случила пък на една педантка, дето ми изпиляваше нервичките и тези на детето заради липсващ подпис в ауфгабенхефта. Crazy

Рожденни дни при нас - или на двора (всите са летни) или в голям детски клуб с батути, въздущни замъци и места за катерене. Обикновено идва още някоя майка да помага.

# 711
  • Мнения: 1 178
Ей това здравословно хранене ми е голяма мъка, не че съм против, напротив, но котета не ядат сирена, нито масло, нито плодове и зеленчуци (изкл. ябълка и чушка) ядат хлебче със салам,  или разните му там хрупкавини, актимел и плодови джуджета, последните намирам за по-малко зло от соковете.

Гея, направи покани и в тях отбележи кой, в колко и до колко е поканен, начина на идването му и дай телефона си за потвърждение. Поканите може да си ги направите сами с алекс, при нас беше голямо забавление. Хубаво е да си измислите някаква тема за партито т.нпр. рицарско парти, автомобилно, пиратско или каквото си избере  рожденника. Можеш да подготвиш съответната декорация и няколко игри. Миналия рожден ден на голямото коте беше под мотото @скорост@, бяхме в детски център с автомобилна писта.

# 712
  • Мнения: 1 242
Как сте, мацки!?

Да ви почерпя, викам, че моят спайдърмен вчера пораснá!

Снимки от местопрестъплението.

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Мамун, да ти е жив и здрав, и тук да кажа колко е сладък Heart Eyes
Благодаря за идеите Hug

# 714
  • Мнения: 9 052
Мамуни, честито.
Сърфи благодаря. Няма нужда от снимки след компетентно мнение  Wink вече поръчах 6м. zавеска  Laughing Да видим какво ще получа  Wink

# 715
  • Мнения: 3 521
Мамун, ЧРД на Спайди. Супер парти е било Laughing.


МоЙто детИ вчера си го прибрах от градината с едно блеснали очи. Слагам термометъра - 39,6 Rolling Eyes . Ей мерак ми е един месец да изкара в детската без прекъсване, ама май-май зимата ноу шЕнс. Как да е im Mai ist vorbei или както там викаше един доФтор по телевизията... Rolling Eyes

Жабо, Peace

# 716
  • Мнения: 166
Муни да ти е живо и здраво порасналото момче, все такъв чаровник и разбивач на женски сърца да е.
А аз се чудех защо тази нощ ти бях на гости, а то съм била на рождне ден на чаровника  Laughing

Сърф дано днес с добре Симона и да е било някъкво малко вирусче  Praynig

# 717
  • Мнения: 32
Маймунка, Да ти е винаги здраво порасналото момче Много е сладък

СЪрфи, дано не е неЩо сериоЗно. Да и мине бЪрЗо.

Както предполагах, Криси е сЪс Зачервено дясно ухо  ooooh! , поне За сега няма темп.

Да си приЗная аЗ сЪм от майките, който мислят много крайно, и по тоЧно никакЪв Шоколад, хляб, и всиЧки не Здравословни храни до 2 години. Ама Криси откаЗа каШи и теЗи ми буламачи оЩе на 10месеца, тогава имаШе 11 ЗЪба и гледа и иска това, което майка му какво яде  Rolling Eyes . И оттогава яде филийки, опитах всичко, но просто друго не яде сутрин. И вече не се вманиачавам какво яде и какво не, естествено гледам да има винаги неЩо Здравословно За ядене, ама ако някой му даде бисквита няма да е края на света.

# 718
  • Мнения: 9 052
По повод zдравословните храни купувате ли мюсли или плодовите блокчета или са с прекалено много zахар? Някой има ли информация дали са полеzна или неполеzна храна?

# 719
  • Мнения: 7 605
Аз купувах плодови блокчета на Алнатура, но честно казано не мисля че са много здравословни. Мюсли купувам пак на Алнатура и то от Динкел, такова обича, но не съм гледала за захар, не можем чак всичко да следим. Аз си мисля че за закуска си е добре, във всеки случай е по-добре от тостерен хляб, бял, с мармалад или нутела и какао към него. Ако шете ми вярвайте, моето дете до сега никога не е пило какао  Crazy

МоЙто детИ вчера си го прибрах от градината с едно блеснали очи. Слагам термометъра - 39,6 Rolling Eyes .

От къде ми е познато това?  Crazy Дано й мине така бързо, както на моЙтУ.  Hug

Мамун! Да ти е живо и здраво порасналото момче! Снимките са много сладки  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт