Почитатели на Майкъл Джаксън 19 - THE WAY YOU MAKE ME FEEL

  • 29 009
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
             ~Лека нощ и сладки сънища~

# 136
  • Мнения: 7
                                                              

Като се мушна някъде по страниците в нета и уж за малко-обикновенно оставам до сутринта.И особено като видя нещо интересно за мен, като тези неща, който ще сложа по надолу.Найстина не съм виновна- то от вътре ме подпира....с две думи луда работа. Crazy Peace  И сега като сложих най- горното гифче(което малко прилича на моето куче leidi_08с нарушен нощен режим) спокойна си лягам за да не нашаря три четири страници тема в раздел хоби.Да има за всеки ден по малко. Tired Grinning

                                                          

  stelass  аз нямам никаква вина.Правила го е май някаква jenny това. Laughingи е направила доста такива - ама много са...и няма да ги слагам всички само малко
                                                                                                
          
                              
                                                                                                

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 04:12 от leidi_08

# 137
  • Мнения: 90
Мила cappuchina       Мисля си ,както много от нас( тези с който и лично се познаваме) ,че общуването в и-пространството е доста измамно.Когато искаш да кажеш едно-от среща може да се разбере съвсем погрешно.
За това и снощи, когато писах найстина дълъг пост само от думи и той по някаква причина се изтри-реших че така е така е трябвало да стане.И не пожелах да го пиша наново.
По тази причина си мисля и друго, а именно че директния контакт е най-верния контакт.Виждаш изражението и очите на събеседника и може би го разбираш най-правилно!
Също мисля, че когато пишеш затвърждаваш най-категорично мислите си.Те стават книга запечатала същтноста ти. И може да станеш криворазбран особенно  и ако не си искрен.
Аз така разбирам нещата-кой каквото пише това и представлява истинската му същтност.И си правя свой изводи за човека.
Извинете за дългия пост, но всичко това което пиша, ме провокира от мислите си за Майкъл,от мислите си за любовта като понятие и всичко това свързано и преплетено през тази призма.
И исках да споделя лични неща...
Конкретно ще ти отговоря така-мисля че трябва да се срещаме по често и да общуваме като хора а не като имена и профили в интернет.

Да си правим срещи, на който да споделяме и ако има нужда и да си помагаме.Трудно е защото не сме от едно населено място, но ако има желание има и начини!
Защото тук ни е събрало едно човешко същество изтъкано от човечност доброта и любов!
Това е!  Hug Hug Hug

п.п.Нека да е светла паметта на Кр.Азарян!Чичо Иване и на теб също светла да е паметта!

На същото мнение съм!!!Колко теми вече изписахме,никога не сме се сещали да се съберем....Отново приканям всички от Пловдив и тези които имат възможност да дойдат,да се съберем на среща преди коледа.Да се видим...,да поговорим...,очи в очи...С kati-p и с Tinkerbell вече сме се виждали....хайде момичета,не ми подминавайте предложението!!!
А,добро утро... Mr. Green

# 138
  • Мнения: 81
Браво на тази девойка!
leidi_08 хич  не си мисли за вини. Доставяш ми огромно удоволствие!

Относно концерта в Аржентина вижте това май официалния сайт на това момче:
http://mjexclusive.webnode.com.br/

# 139
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Лейди само да си посмяла да се спреш! Hug

# 140
# 141
  • Мнения: 375
Здравейте!
Майкъл и Мохамед Али както е видно са в една категория, но единия е по-настъпателен  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=tB77smvQsJU&feature=related

За усмихнат ден  Hug

# 142
  • Мнения: 4
  Cладкишка  - сладко клипче Hug  сладък Майкъл txtloves   

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 10:30 от ani_220778

# 143
  • Мнения: 0

Момичета, някой може ли да ми каже каква е тази снимка? Гледам я няколко дни и ми се струва много странна.



Тази снимка е от 18.09.1993г. в израел на стената на плача ден предди двата концерта на Майкъл в Тел Авив на 19.09.1993 и 21.09.1993г от турнето му DANGEROUS. За съжаление минути преди тази снимка се случва неприятен инцидент. Противници на провеждането на концертите (евреи) замерят Майкъл с камъни на стената на плача и по чудо се отървава, благодарение на охраната и местната полиция, без драскотина. Независимо от това двата концерта се провеждат при пълен успех на пълен стадион!!!

# 144
  • Мнения: 4
  scream_mj     Hug   за информацията          миличкия как така ще го замерят с камъни  Close Shocked                 

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:02 от ani_220778

# 145
  • Мнения: 0
Благодаря ти, scream mj, знаех си че има нещо нередно и много лоши усещания предизвикваше снимката у мен. Предположението на Bittersweet, че е харесвал тази поза също ме натъжи. Изглежда толкова объркан и тъжен. Sad

# 146
  • Мнения: 4
txtloves  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:29 от ani_220778

# 147
  • Мнения: 375
Милия, какво ли не е преживял?  Cry



Такава доброта излъчва, толкова слънчева усмивка и такива невероятни очи  Heart Eyes

# 148
# 149

Общи условия

Активация на акаунт