Как да сваля филм безплатно?

  • 44 395
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 901
Ако си отворила програмката на цял екран, там пише в една от колоните.
По-големите филми се свалят по-бавно.
Колкото по-голяма е скоростта, толкова по-бързо приключва свалянето.
Но скоростта и размерът не са взаимносвързани.

# 16
  • Мнения: 1
Ахам...разбрах...ам може ли да тегля 2 филма едновременно и субтитрите отделно ли се сваля и как се прикачват към филма...?Между другото съм свалила BitComet

# 17
  • Мнения: 152
Ти от коя планета си?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1

Ти на колко години си, защото се държиш като 12 годишна...темата е моя и ако обичаш не влизай повече или поне не пиши, защото се държиш детински... Confused Пази уменията си за сваляне на филми и въобще компютърните си умения за себе си... Confused

# 19
  • Мнения: 827
Ти от коя планета си?  Mr. Green
Правилният въпрос е: "Are you from the past" - ref: IT crowd Simple Smile

Иначе, успех на frog в начинанието.

# 20
  • Мнения: 152

Ти на колко години си, защото се държиш като 12 годишна...темата е моя и ако обичаш не влизай повече или поне не пиши, защото се държиш детински... Confused Пази уменията си за сваляне на филми и въобще компютърните си умения за себе си... Confused
Добре... мамо!  Crazy

# 21
  • Мнения: 901
Е, стига сега.
За всичко си има първи път.
Никой не се е родил научен.
Важното е фрог да се научи и да стане една добра пиратка.
Пита, обясняваме й - който няма нерви да обяснява, може да не го прави.
Не е нужно да бъдем саркастични.
Фиатаджията, имаш си достатъчно теми да се проявяваш като духовит готин тип.

# 22
  • Мнения: 1

Ти на колко години си, защото се държиш като 12 годишна...темата е моя и ако обичаш не влизай повече или поне не пиши, защото се държиш детински... Confused Пази уменията си за сваляне на филми и въобще компютърните си умения за себе си... Confused
Добре... мамо!  Crazy

Благодаря ти и приятна вечер...явно твойта майка не те е възпитала много добре,но няма значение...иначе Ити благодаря,мисля,че имам напредък... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1
Ахам...разбрах...ам може ли да тегля 2 филма едновременно и субтитрите отделно ли се сваля и как се прикачват към филма...?Между другото съм свалила BitComet

# 24
  • Мнения: 827
Въпросът е, че на много места има доста обстойни обяснения, напр.: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=61418
Настройките са почти еднакви при всички торент клиенти, но дано това да свърши работа, има и много скрийншоти, което би трябвало да улесни още повече процеса Peace

# 25
  • Мнения: 9 018
Здравей!

Ако имаш приятел, който има регистрация в замунда, може да ти даде името и паролата и да ползвате акаунта едновременно на няколко компютъра, няма проблем, от години ползваме така един акаунт с приятели.


Ахам...разбрах...ам може ли да тегля 2 филма едновременно и субтитрите отделно ли се сваля и как се прикачват към филма...?Между другото съм свалила BitComet

Можеш да теглиш два филма едновременно, можеш и три и колкото решиш, но това ще забави тегленето, пак зависи от скоростта на интернета ти.


Разбрах,разбрах...оценявам помощта ти.След като изтеглих програмата се появи едно правоъгълниче в горния ляв ъгъл на монитора.Сега свалям филма, но пише Сваляне:600МБ/с и Качване 2КБ/с...какво означава това... newsm78

Това значи, че някой друг тегли филма от теб, което е хубаво за рейтинга ти. Simple Smile Видях че са ти писали вече за това.

Успех!


Hug

# 26
  • Мнения: 1
Това с едновременното теглене от един акаунт е добра идея...благодаря на всички за помощта...всичко направих само не мога да разбера за субтитрите,изтеглих ги,но не знам как да ги прикача към филма... Peace

# 27
  • Мнения: 9 018
Това с едновременното теглене от един акаунт е добра идея...благодаря на всички за помощта...всичко направих само не мога да разбера за субтитрите,изтеглих ги,но не знам как да ги прикача към филма... Peace

Субтитрите трябва да са със същото име като филма. Пусни филма с медиа плеър или там с каквото го пускаш и от програмката трябва да имаш опция open - субтитри ... не помня точно как беше.. намираш ги къде саи ги отваряш. дано ме разбра!

Hug

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Това с едновременното теглене от един акаунт е добра идея...благодаря на всички за помощта...всичко направих само не мога да разбера за субтитрите,изтеглих ги,но не знам как да ги прикача към филма... Peace

кажи с какъв плейър отваряш филма. За Медиа плейър обикновено трябва да се инсталира G400, за BSPlawer натискаш десен бутон на екрана и после "зареди субтитри", търсиш си ги, където си ги записал. Не знам с какъв плейър си, няма смисъл да ти обяснявам във всичките какво правиш, кажи с кой си.

# 29
  • Мнения: 126
Един въпрос - защо ти е да ги теглиш.
От www.DMCA-removal-from-Google можеш да гледаш онлайн, на иконката с филма натискаш Flash и готово. Трябва ти само програма Flash Player.

Общи условия

Активация на акаунт