Как да сваля филм безплатно?

  • 44 437
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 901
Хора,
за субтитрите не трябваха ли кодеци някакви?
Аз отдавна ги правих тези първи стъпки, но нещо ми се върти в главата, а може и да бъркам.

# 31
  • Мнения: 4 586
Пробвай да направиш регистрация в Арена http://DMCA-removal-from-Google/=Там мисля,че ограничения няма.
Никъде не виждам Login

# 32
  • Мнения: 511
Под надписа Арена БГ Торент има жълт ред с надписи- home torrent series...
                                                         бял ред с надписи torrents all movies
и под тях пише Dear Guest, welcome to ArenaBG! Please login / влез or Register to enjoy all the features of our website!

и там е  login

# 33
  • Мнения: 1
Това с едновременното теглене от един акаунт е добра идея...благодаря на всички за помощта...всичко направих само не мога да разбера за субтитрите,изтеглих ги,но не знам как да ги прикача към филма... Peace

кажи с какъв плейър отваряш филма. За Медиа плейър обикновено трябва да се инсталира G400, за BSPlawer натискаш десен бутон на екрана и после "зареди субтитри", търсиш си ги, където си ги записал. Не знам с какъв плейър си, няма смисъл да ти обяснявам във всичките какво правиш, кажи с кой си.

Отварям филмите с PowerDVD... newsm78

# 34
  • Мнения: 4 586
Благодаря, Nasty Girl!

# 35
  • Мнения: 152
Това с едновременното теглене от един акаунт е добра идея...благодаря на всички за помощта...всичко направих само не мога да разбера за субтитрите,изтеглих ги,но не знам как да ги прикача към филма... Peace

кажи с какъв плейър отваряш филма. За Медиа плейър обикновено трябва да се инсталира G400, за BSPlawer натискаш десен бутон на екрана и после "зареди субтитри", търсиш си ги, където си ги записал. Не знам с какъв плейър си, няма смисъл да ти обяснявам във всичките какво правиш, кажи с кой си.

Отварям филмите с PowerDVD... newsm78
Така или иначе, вече можеш да сваляш... дръпни си Бе Ес Плейър. Пауър ДиВиДи-то е тежка програма и не е изключено скоро компа ти да започне да "брадясва". Бе Ес плейъра е лека и доста прилична програма, която е и на български, което означава, че ще можеш лесно да си направиш настройките.

# 36
  • Мнения: 1
А тази програме на английски така ли се изписва:BSPlayer...защото може пи така ще я изтегля най-лесно...

# 37
  • Мнения: 1
Значи...изтеглих BSPlayer ,отворих филма със програмата,но не ми е ясно как да настроя точно субтитрите...много е подробна и хубава програмата,но просто не мога да намеря къде са субтитрите...

# 38
  • Мнения: 152
Значи...изтеглих BSPlayer ,отворих филма със програмата,но не ми е ясно как да настроя точно субтитрите...много е подробна и хубава програмата,но просто не мога да намеря къде са субтитрите...
Е, когато ги свали титрите - къде ги записа?
 Свали ги наново и ги запиши в папката на филма. Вероятно са архивирани...
След като ги "дръпнеш", с десен бутон на мишката цъкни в/у тях. Избери опцията "разархивирай тук".
След като пуснеш филма, ако не си направила настройки плейъра сам да вади титрите... натисни "Ctrl" + "L"  или се разходи из менюто на плейъра (пише и за титрите). Най-лесният вариант е след като пуснеш филма, да цъкнеш с ляв бутон в/у файла с титрите, и без да го пускаш да ги издърпаш в/у екрана на плейъра...

# 39
  • Мнения: 1
ами те се запаметяват в самата програма за теглене BitCommet и когато искам да отворя файл когато съм пуснала филма,не ми излизат... smile3511

# 40
  • Мнения: 152
Сигурна ли си? 'щото това което казваш (пишеш) не ми се връзва...  Wink
В смисъл, ти сигурна ли си, че дърпаш титрите? С какъв браузър си? Титрите са си отделен файл и не се свалят с програмата за торенти, освен ако не са част от торента, което пък означава, че не би трябвало да имаш проблем с тях, защото те си излизат заедно с филма. Simple Smile
Таааа, титрите ти са отделно от торента на филма.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 725
ами те се запаметяват в самата програма за теглене BitCommet и когато искам да отворя файл когато съм пуснала филма,не ми излизат... smile3511
Не се шашкай, стъпка по стъпка и веднъж като го направиш, после ще ти е много лесно.
1 .Избери си филм и виж дали има субс
2. Иди на линка със субтитрите, десен бутон, свали с биткомет. Отваря ти прозорец и те пита в коя папка искаш да ги свалиш. Обикновено е в същата, в която са и предишните сваляния. Не ти пиша имена, щото всеки си ги кръщава както иска. Важното е да знаеш името на папката. Кликаш на "свали сега". Почти моментално са свалени. Влизаш в биткомет-а. Маркираш титрите, десен бутон, "отвори папка". Излизат като архивче. Разархивирашсъс същото име.
3. Сваляш филма. След свалянето - рестарт.
4. Влизаш отново в биткомет-а. Маркираш филма, десен бутон, "отвори папка".
5. Праща те в папката, където е свален, десен бутон " възпроизведи с..." или два пъти с ляв.
6. Филма започва. Ако ти излезе автоматична проверка за субс, изчакай я - 1-2 сек е най-много и я затвори. Десен бутон на екрана - излизат ти опциите. Избираш "зареди субтитри". Отваря ти се прозорец и почваш да си търсиш папката с титрите. Отваряш я, маркираш файла, който ти трябва  и натискаш отвори.

Има и по-кратки начини, но пробвай с този. Успех.
 

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 21:34 от Аниш

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Мацки, внимавайте само да не ви намери НСБОП, че за такива неща идат с маски  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 370
Фрогче, виждам, че вече са ти обяснили подробно много неща, само да добавя нещо-от време на време трябва да пускаш сийд, за да ти се качва рейтингът. ТОест, да могат други да теглят вече изтегленото от тебе.

Аз един малък офтопик да пусна искам.
Откакто се вързах на БТК Адсл, имам проблеми със сийдването, юторент ползвам.Звъних на съпорта, отваряхме един порт, ми тц.От време на време пак си стои една иконка в жълто и само рестарт на модема го оправя това положение.И на програмата де.
Файъруолът ли нещо пречи, модемът ли е бъгав? newsm78

# 44
  • Мнения: 152
Аз един малък офтопик да пусна искам.
Откакто се вързах на БТК Адсл, имам проблеми със сийдването, юторент ползвам.Звъних на съпорта, отваряхме един порт, ми тц.От време на време пак си стои една иконка в жълто и само рестарт на модема го оправя това положение.И на програмата де.
Файъруолът ли нещо пречи, модемът ли е бъгав? newsm78
И аз съм с БТК АДСЛ, и също съм с Ю Торент. Проблеми нямам. Проблема ти не е в модема, защото в този случай нямаше да имаш никакъв сийд и дори нямаше да имаш нет. Т.е. качественото функциониране на ю торент-а  не е свързана с изправността на модема ти.
Направи скрийн шот и покажи какво точно се случва, че да ти кажа защо се случва. Wink

Общи условия

Активация на акаунт