Как да сваля филм безплатно?

  • 44 441
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Фиате, оки, слънце, ще направя и ще дам линкче тук или на ЛС.

# 46
  • Мнения: 152
Фиате, оки, слънце, ще направя и ще дам линкче тук или на ЛС.
Където решиш... твой съм Wink

# 47
  • Мнения: 1 749
Аз съм с KMPlayer и съм доволна.Почти...Файлове с разширение .mkv ми секат.Дърпам с u-torrent.С IE 7 съм.
И...моля ви се хора...кажете как се отварят филми ,чиито файлове са с разширение VOB? Praynig

# 48
  • Мнения: 5 370


Сега даже е в червено.
Извинете за спама, но...пак е по темата.

# 49
  • Мнения: 152
Сега даже е в червено.
Извинете за спама, но...пак е по темата.
Това е проблем с връзката. И моите стават така.., но се оправят от самосебе си. Трия ги, защото сийдвам поне десет торента едновременно и не ми се занимава с рестарти и глупости. Дори преди малко се беше получила същата шитня с една от сериите на Хаус, ама в момента пак е екстра. Нямаш грижи с модема си де. Wink
Сега искам да ме целунеш.. и да се превърна в принц.  Crazy

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 23:01 от Фиатаджия

# 50
  • Мнения: 12 695
Е, ти голям отговор даде.

# 51
  • Мнения: 152
Аз съм с KMPlayer и съм доволна.Почти...Файлове с разширение .mkv ми секат.Дърпам с u-torrent.С IE 7 съм.
И...моля ви се хора...кажете как се отварят филми ,чиито файлове са с разширение VOB? Praynig
Ами влез в настройките на плейъра си и отбележи с отметка желаното разширение. По дифолт не всички са отбелязани. Това в случай, че това разширение фигурира в списъка де. Иначе ше го отвориш.., ама с друг плейър.  Crazy

# 52
  • Мнения: 5 370
Хмммм?
ЦелУф ЦелуФ.
И лека нощ. Laughing

# 53
  • Мнения: 152
Е, ти голям отговор даде.
Е, какво се очаква да кажа? Проблема й всъщност не е проблем. Или да й заобяснявам как това е следствие от свинския грип?

 Кат си купя по луксозна каляска - ше доа да те взема да ми красиш... половината кралство. Wink Лека и мека!

# 54
  • Мнения: 12 695
Знам, че не е проблем, но съм любознателна. Някои са червени с кръстче, други - със стрелкичка.

# 55
  • Мнения: 152
Знам, че не е проблем, но съм любознателна. Някои са червени с кръстче, други - със стрелкичка.
Тези със стрелкичка когато са сини, означава, че се свалят в момента. Когато са със зелена стрелкичка - сийдваш. Когато са с червен хикс... означава, че нищо не правиш и дори има проблем (който както вече уточнихме не е никакъв проблем) Wink

# 56
  • Мнения: 1
Е то се вижда, че е изтеглено де..

# 57
  • Мнения: 152
Е то се вижда, че е изтеглено де..
Да бе, отчита, че нещо с торента не е наред... но пък след малко се оправя от самосебе си. предполагам е нещо недоизкусурено в програмата, ама какво е - не знам. Важното е, че всъщност няма проблем Wink

# 58
  • Мнения: 12 695
Е то се вижда, че е изтеглено де..

Фиатаджията ми обяснява като на жена, ама аз не съм от тия, дето веднага се прехласват и раздават целувки.  Laughing

# 59
  • Мнения: 152
Е то се вижда, че е изтеглено де..

Фиатаджията ми обяснява като на жена, ама аз не съм от тия, дето веднага се прехласват и раздават целувки.  Laughing
Ако си се почувствала засегната - моля да ме извиниш! Освен това, мен вече ме целунаха, тааа, следващото което давам е... друго.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт