Като изтекат водите...

  • 19 324
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Тази темичка ми е доста интересна..трябва да родя Януари.Като чета как е добре е минало при повечето се надявам и при мен да е така само където незнам какво да си правя нервите...Много се притеснявам дали всичко ще е ок,дали че е на датата или по-рано,дали ще трябват огромни дози обезболяващи....

# 61
  • Мнения: 1 251
Зависи от много неща, аз лично отидох с течащи води, но нормално според мен поне!
Беше като мокро петно повече, но с превръзка спокойно отидох до болницата!
Вече там започна повече да текат водите, съответно и кръв имаше!
Не се шашкай от сега, при всеки се случва различно!  Peace

# 62
  • Мнения: 4 559
Само при второто раждане имах спонтанно изтичане на водите /първият ми ги спукаха в предродилна зала  Rolling Eyes/. Беше през нощта и спях. Събудих се от кратка и рязка болка в корема, секунда след това шурна. Не мога да преценя като количество колко е, но доста - намокрих чаршафа. След като изтече една голяма част, влязох да се изкъпя, след това не спираше да тече, но по малко, така че отидох да раждам с д. превръзка. не е имало кръв или нещо друго - като чиста вода, но само на вид.  Simple Smile Не се страхувай, защото нито боли, нито е толкова неприятно. Може да се случи по всяко време, както виждаш - на мен ми се случи във възможно най-неудобното време. И все пак - по-добре е да ти изтекат спонтанно, отколкото да се намесва някой нетърпелив лекар!

# 63
  • Мнения: 242
При мен водите изтекоха 3 часа преди да родя - леко кафеничкава вода.

# 64
  • Мнения: 83
Аз така и не разбрах какво е да ти изтекат водите! Успех и леко раждане Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 2 613
На мен водите ми ги спукаха преди да родя, прозрачни са и си бяха обилни.

# 66
  • Мнения: 1 053
На мен ми изтекоха в предродилна зала,докато лежах и бях вързана с коланите.Лекарката каза,4е са били прозра4ни.

# 67
  • Мнения: 79
при мен водите текоха на 2 пъти.Събудих се подмокрена без болки и веднага на лекар каза че понякога между сака имало такава вода,а същинските изтекоха на следващия ден и след 7часа родих

# 68
  • Мнения: 1 629
При мен стана много объркано, защото си взех душ вечерта, направих си промивка и седнах да ям. Усетих, че нещо изтича на струйки и си рекох, че още се изтича от промивката, което винаги ми се случва. Тече тече и започна да ме боли здраво корема и легнах. Казах на мъжо, той се панира #Crazy Отидов тоалетната да видя какво тече и се оказа някакво гадно лизгаво смесено с вода все едно  Mr. Green Обадих се на баба ми и тя като каза да тръгвам за болницата, тръгнах Mr. Green По принцип изтичат изведнъж, обаче моите са изтичали от горе на плацентата за това така бавно и леко. Мен ме беше страх в университета да не се подмокря, ама не стана Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 521
Не се притеснявай за такива неща. Всичко ще е наред, само бъди спокойна. Понякога няма изтичане на води, а в болницата екипа ги пука.
При мен се случи в  болницата чрез лекарска намеса, а иначе  няколко часа преди да родя ми падна тапата, а там имаше малко кръв.
Не се притеснявай, всичко ще е наред. Аз много се бях притеснила и в крайна сметка се оказа напразно  Simple Smile

# 70
  • Razgrad
  • Мнения: 282
При мен водите изтекоха на 2  пъти при първия си сложих превръзка а при втория когато акушерката ме прегледа за разкритие.

# 71
  • Мнения: 550
и на мен ми предстои раждане януари и темата с водите и мен доста ме вълнува, понеже съм студентка и точно в деветия месец ще се явявам на изпити.. Rolling Eyes много ще се шашна ако трагнат да изтичат някаде из Софийския...  #Crazy

# 72
  • Русе
  • Мнения: 226
след като се върнахме от прегледа при док.ми падна тапата вкъщи,след това започнаха да ме наболяват яйчниците и си легнах малко,през ноща като станах от леглото ми потекоха водите по краката,след това тръгнахме към болницата и там също ми текоха малко.

# 73
  • Мнения: 108
И двата пъти, водите ми изтекоха по- малко и в по- голям период от време, горе долу около 2 часа, бяха прозрачни. Peace. След като по изтекоха се запътих към болницата.
Не се притеснявай, успех и леко раждане. Hug

# 74
  • Мнения: 1 394
При първата ми бременност водите ми започнаха да текат два дни преди да родя,а аз си мислих,че се изпускам,а то какво било...През втората ми се спукаха естествено,пет минути преди да започне да излиза бебето.Ами нищо особено-прозрачна топла течност.Все едно се напишкваш-това е.Няма нищо страшно.Не се вкарвай във филми!  Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт