Детоксикацията на д-р Михайлов

  • 241 486
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
момичета, искам да попитам след детоксикацията препръките всичките ли се спазва от 1 до 16, в смисъл всички споменати там неща ли се приемат?

# 61
  • Мнения: 1 095
момичета, искам да попитам след детоксикацията препръките всичките ли се спазва от 1 до 16, в смисъл всички споменати там неща ли се приемат?

Спазвай колкото можеш повече от препоръките. Аз лично няма да спазвам всичко  Peace

# 62
  • Мнения: 372
Може ли да споделите подобрява ли се чувствително кожата при детокс програмата?

# 63
  • Мнения: 1 280
А аз искам да попитам, например Арника 5 СH, на колко отговаря,като това,което намерих в нета е 6 С,Д30..някакви съвсем други разреждания. Някой наясно ли е с тези разреждания да обясни,за да знам какво да поръчам... Praynig

# 64
  • Мнения: 1 095
А аз искам да попитам, например Арника 5 СH, на колко отговаря,като това,което намерих в нета е 6 С,Д30..някакви съвсем други разреждания. Някой наясно ли е с тези разреждания да обясни,за да знам какво да поръчам... Praynig

Поръчай си точния препарат и точното разреждане ! Това е много важно !
Разреждане значи най-просто казано колко е силата на препарата. Затова е важно да се спазва,защото може да ти се обърка лечението.

# 65
  • Мнения: 317
Здравейте момичета, аз също съм решила да правя детокс в края на януари, така че се присъединявам към вас.

# 66
  • Мнения: 1 280
При мен английска сол няма...обаче има разни други лаксативи,дали ще стане да си взема някакъв такъв,но аз съм ги пробвала и знам,че нито от 1 няма да е както с английската сол.../все в онази стаичка си седях../..та се чудя с какво да я заместя? Но и аз    ще се пречиствам на следващото пълнолуние..

# 67
  • Мнения: 5
момичета, искам да попитам след детоксикацията препръките всичките ли се спазва от 1 до 16, в смисъл всички споменати там неща ли се приемат?

Спазвай колкото можеш повече от препоръките. Аз лично няма да спазвам всичко  Peace
благодаря, и аз така мисля, да спазвам част от тях, но няма да мога всичките, то ако трябва всичките трябва през 30мин нещо да се приема....  newsm78

# 68
  • Мнения: 107
Може ли да споделите подобрява ли се чувствително кожата при детокс програмата?

Да! Тенът на лицето значително се избистря и малките петънца и пъпчици изчезват. Така беше при мен.

При силно натровен с шлаки организъм обаче, възможно е да избият пъпки по време на детоксикацията. След повторение на детоксикацията няколко пъти, спират да избиват пъпки и кожата става просто прекрасна.  Peace

# 69
  • TX
  • Мнения: 591
Така` бях се записала да следя и веднага изникват въпроси относно приемането на разните хомеопатични медикаменти
    1 Confused:. Всички в едно ли се приемат или си проучваме и приемаме това, което най се доближава до нас?
    2. Confused: Приема на хомеопатичните медикаменти колко време продължава , за времето на детоксикацията или до получаване на желан резултат, не само по време на пълнолудието?
    3. Confused: Има ли някой приемал тези медикаменти?
И нещичко от мен като се рових и материал от който ми изникнаха въпросите
Confused: "Анакардиум ориентале" се препоръчва, когато хората се хранят въпреки желанието си да отслабнат, тъй като яденето ги успокоява или намалява техни оплаквания - от главоболие или от болки в стомаха например. Приема се в разреждане 9 СН, по 5 гранули половин час преди хранене и при всеки пристъп на глад.

Confused: "Антимониум крудум", в разреждане 9 СН, по 5 гранули половин час преди хранене, може да помогне на пълни, свръхлакоми хора да намалят апетита си.
Confused: "Натриум сулфурикум", в разреждане 9 или 15 СН, 1 -2 пъти дневно по 5 гранули, се приема при наличие на целулитна инфилтрация на цялото тяло - както по трупа, така и по крайниците.
Confused:Lycopodium 9 CH също аналогичен продукт, действие пикочогонно подпомага при подагра, добро влияние върху хроничен запек и хемороиди
Confused:Цефамадар също според хомеопатичните принципи подтиска апетита
 и рецептата на д-р Михайлов изтеглена от форума на Часът на мама на чай № 11
Confused:11Rp./Rad. Levistici- корен девисил
Rad. Petroselini-кор. магданоз
Fol. Betulae- листа бреза
Fol. Urticae- листа коприва
Rad. Urticae- корен коприва по 50 г
Fr. Juniperi- плод хвойна
Fr. Anethi- плод копър
Rad. Liquiritiae-кор. сладник 30,0
M.D.S. 1 суп. лъж. от сместа се запарва с малко вода (50- 70 мл) през нощта. На сутринта чаят се залива с 400 мл вряла вода и се прецежда след 10 мин. Изпива се на 5 порции през деня.

Горе долу нещо такова. Потиска апетита, има отводняващо действие, активира обмяната.


Аз се триумя, дали да приемам , от беглите ми познания хомеопатичните медикаменти се назначават след обстойна консултация и е строго индивидуално.





# 70
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте!
Записвам се да следя темата,тъй като и аз смятам да се включа в детоксикацията на 30-ти януари. Английска сол съм пила и наистина доооста разхлабва и трябва да се ходи често до 00. Ще се пробвам и мисля,че не е трудна за изпълнение диетата.
А пък с теб,Теа фея се знаем от Априлките,така че ще ударя и аз едно рамо в борбата с килцата.

# 71
  • Мнения: 657
Дайте съвет на такива като мен, на които не им действа английската сол- пия я в указаните пропорции, че даже и отгоре, но освен, че ми иде да повърна, нищо друго не се случва. Вярно, страдам си от запек, но в случая какво да направя? Нали точно солта има това очистително, жлъчкогонно действие, т.е. едва ли е хубаво да се замести от други слабителни.
Някой пробвал ли е хомеопатия срещу запичане?

# 72
  • Мнения: 317
Да кажа за английската сол:
Според д-р Михайлов действа слабително, когато се изпие с 200-300г вода. При детоксикацията се препоръчва с 50-70г вода, колкото да се преглътне. Целта не е да подейства слабително, а да насочи токсините към изхода Wink

# 73
  • Мнения: 119
И аз съм сред канещите се за следващото пълнолуние. Първо обаче ще изчета каквото сте писали.

# 74
  • Мнения: 5
момичета, къде се продава въпросната английски сол?
Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт