Януарската дружинка става на една годинка.

  • 28 397
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 45
Да е жив и здрав Рафаел! Да е много щастлив, голям късметлия и великолепен чаровник! (то с тия очи няма как да не е Laughing)



На Виолетовия ангел

пожелавам много усмихнати дни, здраве и любов! Другото ще си го купи



# 271
  • Мнения: 774
Щателно прегледах етикетите на всички кисели млека в магазините тук, и най-накрая открих такова, което съдържа прослувутия български бацил. Ивайла за сега го понася добре.

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 22:11 от yagodka

# 272
  • Мнения: 3 861
Здравейте сладурки!
Върнахме се от Банско, аз по пътя за и от там ви четях, но мразя да пиша през телефона и затова сега ще напиша.

Снимки няма да ви показвам преди и сега защото никога не съм се харесвала като бременна, не се възприемам огромна и дебела и предпочитам да не се връщам към тази си визия дори  на снимка.

Аница си е същата дунда, даже като се роди беше още повече...

Радостчо, разгледах ти тортата под лупа както се казва. Много детайли, много нещо. Ако това, наистина е твоята първа торта те поздравявам, евала. Личи си, че си я правила с огромно желание. БРАВО!!!

Аз днес май най-накрая си изясних концепцията за тортата на Анчето, то не остана и време де, най-големият ми проблем е как да я направя така, че да не се налага да правя 2 торти, но и за 2-те празненства, обедното и вечерното да има нещо  в завършен вид и опция за духане на свещи. Варианта да не дам на дружина Мърлина да ядат(обедното гости) разбира се не съществува защото ще ме изядат мен с парцалките Mr. Green
Бях започнала и нещо да правя, фигурки, то пък май няма да трябват точно те, сега ще ходя да забъркам едно захарно тесто и да ги почвам, че не остана...

Дзверилке,
говори си , не ми пречиш!!! Laughing Laughing
аз ако си спомняш те предупредих, че ще разруша имиджа, които с толкова усилия си създаваш, при това с доказателства. Началото е поставено Laughing Mr. Green Crazy Crazy

Аз момичета съм малко по-добре, благодаря на всички, които се загрижиха за мен, малко се поразсеях на Банско, купонът беше както винаги на ниво. Ани се е държала изключително добре с баба си и дядо си. Не е ревала, слушала е яла е и е спала, много. Тази сутрин до 9.30 с едно събуждане към 6.00 сутринта за малко гушкане.
Цицината и е спаднала, само е много синя, одраното под окото също намалява, оттокът е спаднал малко, абе ще и мине, но много ни изненада. Сега се чудим какво да я правим. Когато Калоян започна да си прескача решетките и да се опитва да се убие вече  ходеше стабилно и просто ги махнахме , само го научихме да слиза от леглото  внимателно. Тя обаче все още не е проходила самостоятелно. Не смея да я оставя вътре вече, навън само ходи и пипа, вади, събаря и безчинства. Голяма хулиганка се извъди тази мойта щерка. Зари ще ти я давам, да знаеш, да си и береш гайлето.
В тази връзка и тук да ти честитя празника. Да ти е жив и здрав Рафаел, много безгрижно детство и щастливи мигове ви желая на цялото семейство.

Искам и да се похваля, че мнооооого близка моя приятелка и колежка, ама много близка днес стана мама на голям Никола. 51 см. и 3750гр. Да и е жив и здрав, а аз ще се навъртам около тях за да помагам с каквото мога. Grinning


Ами като че ли това е...или не....незнам..., но засега съм чао

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 19:10 от доня КОПРИВА

# 273
  • Мнения: 20
Честит рожден ден на Рафа. Жив и здрав, весело детство с много игри.
[/i]

Честит празник, ВиолетовоАнгелче, нека Рафа много ви радва и малко ви ядосва, колкото за цвят.  Wink   bouquet

П.С. Ха, Копривке, тъкмо чета, че твоя близка приятелка родила бебе Никола и в същия момент съобщават, че в БТВ се увиличили с още един човек. Техен служите ( не помня името на мамата) родила днес момченце на име Никола. Да не става дума за една и съща жена? Wink

# 274
  • Мнения: 3 861
Да, Вяра Андреева или както аз я наричам "моето Верче" Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 88
Привет!

Днес бяхме на гости на свеки и тъй като Анди отказа да си изяде храната от детската кухня тя му даде да изяде едно цяло пърче баница. Аз бях спокойна, докато не я опитах по-късно и установих, че е потънала в мазнотия. Сега ще му стане ли нещо от мазната баница? Аз изядох 2 пърчета и ми стана тежко..явно и на него, защото от 4 часа още го държи сит, даже млякото си отказа..

Честит рожден ден на красавецът Рафа, да расте все така обаятелен и да е радостта и гордостта на мама и тати:)

# 276
  • Варна
  • Мнения: 389
Babyblue не знам какво да ти кажа....може пък и нищо да не му стане. В тази връзка има ли други деца дето да ядат само пасирано?

Показвам вървящата Елия цък /специално за Сисито, още не съм пила от винцето си, предполагам, че утре няма да го пусна пак  Joy/

# 277
  • Мнения: 30
Честит рожден ден на Рафаел! Да стане добър, умен и красив поне колкото майка си!
Честита първа годинка и на Елия, Анджи, Георги и Грета!



Нямах време тия дни да вляза във форума, ама който ходи на работа е така. Сега и с тъпите неразбории покрай новото жилище нямам никакво време. Онзи ден в най-големия студ ходихме с Никола да чакаме майстори. Ей, с 20 км/ч съм карала, ужасно беше (не че сега е по-различно).

Копривке, и аз от време на време имам такива дни. Ужас. Просто си мечтая да мине денят по-бързо, за да не се случи още нещо гадно. Добре, че ви организират такива купони в БТВ-то, че да се поразсеете.

Радостчо, просто съм възхитена от способностите ти. Наистина много хубава е станала тортата. Сега остава и Анджи да я научиш да прави такава  Wink

Така като гледам снимките преди и сега, изобщо не си приличат. Все едно са други деца.

Дони, а Хриси и батко му много си приличат. Какъв е този детски клуб, в който сте били на рожден ден?

В тази връзка има ли други деца дето да ядат само пасирано?
Оооо, Никола големия мъж даже на пюретата зо 8-месечни понякога се мръщи, че му били много едри  #Crazy. Доскоро само пасирано хапваше. За бисквити и солети още имаме да мечтаем, а да не говорим за баница. Това ми се вижда мнооооого далечно. Чудя се дали е нормално  newsm78

# 278
  • Мнения: 19
Момичета , на кой известен бг. водещ ви прилича брат ми ??? Всеки ми го казва , ама да видим дали вие виждате приликата  Thinking



И В ПРОФИЛ

# 279
  • Варна
  • Мнения: 389
Е, на Владо, на кого друг?

# 280
  • Мнения: 3 861
Е, на Владо, на кого друг?

мдаааа....

много хубав брат имаш... Mr. Green Flutter

# 281
  • Мнения: 1 054
Е, на Владо, на кого друг?
И аз съм за Владо Simple Smile
Мим.. извини ме, ама така сладко се посмях на Елия! Няма такава картинка просто! Simple Smile  Hug

# 282
  • Мнения: 19

Коприво , недей , че  и той може да ти  син  Mr. Green (шегичка) .
Оф, много ми липсва  Cry

# 283
  • София
  • Мнения: 3 249
Мда, на него прилича Simple Smile

Коприво , недей , че  и той може да ти  син  Mr. Green (шегичка) .
Оф, много ми липсва  Cry


Joy Joy Joy

# 284
  • Мнения: 3 861

Коприво , недей , че  и той може да ти  син  Mr. Green (шегичка) .





ауууууу...изядох те, така да знаеш! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт