ПЛЕВЕН - 125

  • 22 588
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Atrakcia, 26 номер е 8 1/2, а 27 е 9UK. Купих на МИхаела Кларкс 8 1/2 и са й големи, а от Некста взех едни като гумени номер 8 и са й точно. А тя според мен е за към 26 номер. Така,че вземи 9, то и без това мнооого рядко има половинки номера и нашия 26 липсва при тях.9 е е около 17 см мисля,но ако искаш ще ти премеря 8-цата.

Бенсън, аз имам пей пал. Ако опрем Laughing до теб да поръчаш ,не е проблем да преведа парите.Това ще е най -интернационалната поръчка правена някога hahaha .

Силви, моите неща са за 30 лв максимум, не знам другите как са. Ако се вместим в твоята сума,може и поръчаме.

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 15:49 от нади_миши

# 706
  • Мнения: 22 463
Аз съм с пей пал, но изобщо не държа сума в акаунта там.

# 707
  • Мнения: 5 286
Честито Рождество Христово!
Да са живи и здрави всичките ни именници!
Малка почрпка от мен за моя празник Simple Smile



За обучки какво сте харесали? Аз искам да им поръчам ботушките за дъжд,но и аз се чудя за номера. На Ивка взех Некст  есента 7-ица и едвам ги износи . Сега се чудя дали 8 или 9-ка да взема  newsm78 Иначе има страшни неща.Ако имам пари сама ще си вляза в 35 лири  Laughing
Нади,аз да питам само безплатната доставка до БГ ли е? Или имаш нещо предвид за адрес в UK? Нещо и аз с перфектния си английски разбирам,че е само за Англия  Embarassed Дано да става и за нас,макар да не съм сигурна,че ще се втъркам до вторник  Confused
Музе,разчисти си кутията,моля Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 16:17 от Djina

# 708
  • Мнения: 5 026
Моите неща ще са около 40лв

# 709
  • Мнения: 189
Джина,честит празник.Много здраве и любов ти желая Hug  bouquetКутията е поизчистена Peace
Валка,таткото на Хриси има имен ден,за друг мъж не се сещам newsm78
Тина,честит имен ден и на теб.Желая ти от все сърце много любов,щастие и здраве Hug  bouquetКак е "СПА"то? newsm78
МНого ви благодаря на всички за милите пожелания.Тортата няма как да ви покажа,че прехвърлих снимките на компа в Плевен,а аз съм си при мама,която вече ми опече Банската капамица  chef bowuuЕклерите не можах да снимам,че докато намеря фотото и те бяха излезнали в коремите на някои хора Laughing Mr. Green
Не съм разглеждала сайта,но ще се постарая да му хвърля едно Очо PeaceПари нЕмам Naughty
Силви,щом се приберем ще ти изпълня заръката Peace
Аз всяка година се каня да се премеря преди и след коледните угощения и все забравям ooooh!

# 710
  • Мнения: 765

Честито Рождество Христово!
Много топлина и усмивки пожелавам на всики!
Нека бъдем по-усмихнати през коледните дни!


Честито и на всики именници!

Ани,честит разник и на теб!


Търсих днес костюм на спайдърмен, като трико, за обличане, но не намерих. Моля, ако някой е виждал да каже, къде да търся.

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 18:36 от evak

# 711
  • Мнения: 1 800
4естит празник на малки и големи именници!
 
Джина, 4естит Рожден Ден!!! Да си здрава и усмихната
!  bouquet

Десисладка, рожденника  е с о4и като маслинки Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 20:18 от benson10

# 712
  • Мнения: 262
Честита Коледа! Нека сърцата ни са пълни с доброта и щастие!

Честит Рожден Ден, Джина! Много усмивки!

Честит Имен Ден на всички именници! Много здраве им желая!

# 713
  • Мнения: X
Честито Рождество Христово!Желая ви много здраве  ,много успехи  ,много щастливи моменти с любимите ви хора
Честит Рожден Ден, Джина! Много здраве и щастие.Бъди винаги усмихната.
Честит имен ден и на всички именници.

# 714
  • Мнения: 544
Честита Коледа, момичета!



Честито и на имениците!

Джинка, Честит Рожден Ден и тук!

# 715
  • Мнения: 3
ЧРД Ани! Бъди все така добра и любяща майка и сестра!

# 716
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! МИР, ЗДРАВЕ И БЛАГОДЕНСТВИЕ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ![/center ]

Честити именни и рожденни дни от вчера! Да сте живи и здрави и от късмет да не се отървавате!   bouquet

Нади и аз ще се включа в поръчката, дано ме оставят да поразгледам на спокойствие  Simple Smile.

# 717
  • Мнения: 1 951
Честита Коледа на всички!  Hug
Да сте здрави вие и семействата ви, много щастие и благополучие да цари в в домовете ви!
Да са здрави и весели децата!
Всичко най-най-хубаво ви пожелавам!

ЦЪК  Grinning

Честито на всички именници - Тина, малката Хриси и големия Христо! Честито и на рожденничката Джина! Да сте живи и здрави и много усмихнати!   bouquet

# 718
  • Мнения: 2 138
Къде сте дами. Ние днес излязохме да се поразходим из квартала. Натали обаче не искаше да ходи там където няма локви, и затова се качихме на тролея и отидохме до Пенито да си купим форми за мъфини. Те бяха свършили за съжаление. Купихме си само едни солети колкото да не излезем без нищо  Simple Smile
Днес и аз си имах джудже

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 18:17 от Silvipl

# 719
  • Мнения: 506
Silvipl много хубаво джудженце си имаш.
Честито на Джина на патерици и на именниците вчера.

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 18:31 от ice_

Общи условия

Активация на акаунт