КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 30 687
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
Мони,да са ти живи и здрави именниците!!!

ЗА ДЯДО ДАНИ

ЗА МАЛКИЯ ДАНИ

# 76
  • Мнения: 221
Мони, честит имен ден на именниците ти! Да са живи и здрави и да ти носят само радост!!!

             

Честит рожден ден на Анжелка! Да расте здраво умно и обичано дете!!!

# 77
  • Мнения: 10
Янче,честит рожден ден на малката принцеска Анжелка!Весело и щастливо детство,да е здрава и усмихната!!!

                                

# 78
  • София
  • Мнения: 98
Мони, честити ти именници, да са ти живи и здрави   bouquet
Янче, ЧРД на Анжелка, да расте здрава, послушна и умничка  newsm59  uraЩастливо детство  newsm18
Ето адреса на Дядо Коледа, ако не го знаете  Peace
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.santaclausbg.hi … 9D1LIGF_AahjK3-CA

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 17:02 от margita

# 79
  • Мнения: 7 447
                           Маргита,дай банковата сметка на дядо Коледа адреса му го знаем! Laughing

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРГИ ти пак ли си на бачкане. newsm78

МОНИ ,ЯНЧЕ ХАЙДЕ НАЗДРАВЕ ОТ НАС  Hug Hug
 ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ НА ЛЮБИМИТЕ ВИ ХОРА.


# 81
  • София
  • Мнения: 1 529
 Наздраве и от мен. Laughing cheers Wine Glass
 Еее добре ,че има рождени и именни дни иначе си пишем 4-5 жени. Rolling Eyes
 Какво стана и с Яжка и с Мимето,Римар и Мая, Каролин ... и други изброявах вчера.? newsm78
 Жабче чакаме с нетърпение да видим Християн. Party
 Дидия и ние само с Дефламол действаме в такива случаи,дано не я боли Недунка вече. Praynig

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 
 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ КЪМ АНЖЕЛКА И МЕН В ЧАСТНОСТ! Още не са ми се обадили от Варна,но ще предам всички поздрави!За сега само аз срещу огледалото ще се чукам: НАЗДРАВЕ!

Днес по обяд видях Мимето - компа й е "искаше чантичка, купих ти чантичка", ама само с чантичка не става! Когато й го оправят ще се включи!

# 83
  • София
  • Мнения: 98
Днес съм почивка, сигурно си личи  newsm62, останаха още няколко концерта преди Коледа, интересен ще е на Али Кембъл / Великобритания/ ,също и детският коледен на 21, Зала 1 от 18.30 часа - ДЕТСКИ КОЛЕДЕН СПЕКТАКЪЛ
„КАТО ЛЪВОВЕТЕ” представя
„КОЛЕДНА РАДОСТ”
Посрещане на Дядо Коледа в зала 1 на НДК
Режисьор и водещ: Николай АПРИЛОВ
Не е и за изпускане Оркестъра на Глен Милър с диригент Вил Салден
http://www.club.bg/news/index/nid/274461
А и утре имаме зала 1, 19:00
ФИЛМ - ОПЕРА „БОХЕМИ” от Дж. Пучини
Солисти: Анна Нетребко, Роландо Вийазон
и „РИМСКА ИМПРЕСИЯ” - 20 мин. филм на Дзефирели посветен на Рим, с участието на Моника Белучи и Андреа Бочели
После сме дълга почивка, лошото е че винаги на 29 и 30 имаме репетиции за Новогодишният концерт на 1, но ние сме си свикнали, няма къде да ходим   Mr. Green, тази година ще е по различен :
ПРАЗНИЧЕН НОВОГОДИШЕН КОНЦЕРТ " ДУХЪТ НА ИТАЛИЯ"
Приятна вечер от мен  wavey

# 84
  • София
  • Мнения: 4 179
Тук съм, сега се прибрах, сложих да топля ориза в МВ и бързо ви се обаждам.

Янче,честит рожден ден на Анжелка! Да е здрава и щастлива!

Мони, да са ти живи и здрави именниците!

Наздраве на всички празнуващи!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 529

 Римарче ти няма ли да имаш по дълга почивка от установената? Hug
Навсякъде всички са под пара май?
 Марги само наливаш масло в огъня ,защото ми се ходи на Бохеми ,ама не дават....
 Завиждам ти ,че имаш досег с изкуствата , а аз затъвам....... Hug

# 86
  • Мнения: 7 447
                Шпунц,не я боли вече и не е надуто,само е зачервено и днес като поисках да и измия ръцете в ДГ тя ме сдъвка на бързо,че можела сама  Mr. Green Аз исках да я измия за да не обели коричката като търка със сапуна,ама не ме огря. Laughing
                Тези концерти в НДК не са за учителския ни джоб! Laughing Отивам да готвя,че току що се прибрах и първо при вас.
                Янче,пропуснах да ти честитя новата прическа и цвят! Peace Сигурно си с 10 години най-малко по-млада!

# 87
  • София
  • Мнения: 16 165
Честит трети рожден ден на Анжелка! Да расте здрава и весела и да радва мама и тати, баба и дядо.   bouquet
Мони, честит имен ден на Данаиловците с пожелания за здраве и много щастие!   bouquet
Наздраве на всички празнуващи.
В София сняг засега няма, но сигурно утре вечер ще ни изненада.
Аз снежна красота не искам и не обичам. Мечтая си да съм на топло, ама няма.
Маргита, интересна работа имаш. Поне си в течение на хубавите концерти и филми.
Шпунц, и ние сме си като вас - все сами. Ани порастна и ни бяга вече. Но аз не съжалявам, по-добре сами, отколкото с племето. А пък и нали си пишем тук/които останахме/, пак е като гости.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 529
               
                Тези концерти в НДК не са за учителския ни джоб! Laughing Отивам да готвя,че току що се прибрах и първо при вас.
               
Дидия то моя джоб вече 2 години е съвсем празен... Embarassed
 Храни ме мъжо. Ама искам пък и аз малко култура,стига бахур и друго дето се римува с него.. hahaha
 Янче и от мен честито патладжанена прическа,нека Тошо  те ревнува малко... Party
 Айша то аз и на Нова година може да си общувам виртуално с теб. Стига да се докопам до комп.
 То и сина ще е с нас,ама ми е жал,че е така си отива младостта му. Вече една година си е почти все без работа. Коя ще го хареса вече... Cry

# 89
  • Мнения: 7 447
                      Шпунц,да не съм те чула да говориш така за сина си. Naughty Момчето си е умно и добро.Що ти трябва някоя дето гледа все кесията му.Ние ,нашите, да не би да сме ги избирали щОт са богаташи пък живеем толкова години и си имаме и хубави деца и внуци.Умни като бабите си. Laughing И моите са така ,само дето трябва да се грижат и за деца.Нали ги виждаш как използват кризата за да не плащат , но и това няма да е вечно.Ще се уредят децата.Сега са в труден момент и целта е всички да оцелеем пък после ще ходим и на концерти, и на "кораба на мечтите"  Laughing Не знам дали гледаш този немски филм,сериен.Там пенсионерите са все по готини места на екскурзии и все им излиза късмета. Laughing Дават го сега по новата БТВ от 10 ч сутрин и от 14 ч след обяд.Я погледай малко и да видиш как ти става хубаво,поне можеш да си помечтаеш. Peace
                      И аз на Коледа и НГ ще съм виртуално с вас! Гледайте каква компания спретнахме вече. Laughing Нова традиция ще създадем! Peace

Общи условия

Активация на акаунт