Второ дете ?

  • 26 031
  • 639
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274


Цитат
Обожавах да съм бременна! Беше един от най-прекрасните периоди от живота ми! Ако имаше една лесна да съм непрекъснато бременна без да раждам щеше да е супер яко!
Аз пък ако можех да ги раждам на конвейер, само да има кой да ми ги износва Mr. Green

Я, за пръв път разбирам, че може би не съм чак толкова луда, щом имам и "съмишленички".  Thinking Mr. Green

Обожавам да съм бременна, а ако можех да раждам още 100 пъти, със сигурност щях да раждам.
  Peace

# 61
  • Мнения: 228
Това е рискът  "ДА СИ МАМА" да желая и второ дете  Simple Smile едно съм и честно да ви кажа гадничко се е  Tired

# 62
  • Мнения: 1 473
Толкова обичам сина си, че не искам да го оставя сам.
Надявам се да имам и второ дете един ден.

# 63
  • Мнения: 400
Трябваха ми около 13,14г. за да поискам второ дете.
Сега се чудя на себе си как не съм искала Laughing

# 64
  • Canada
  • Мнения: 649
Като видях първото произведение колко е прекрасно, твърдо реших за второто, а защо не и трето Wink
Освен това брат ми е страхотна упора за мен (и това е за цял живот) и искам и децата ми да имат такъв стабилен другар  Peace
Peace И при мен така...  Grinning

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 718


Цитат
Обожавах да съм бременна! Беше един от най-прекрасните периоди от живота ми! Ако имаше една лесна да съм непрекъснато бременна без да раждам щеше да е супер яко!
Аз пък ако можех да ги раждам на конвейер, само да има кой да ми ги износва Mr. Green

Я, за пръв път разбирам, че може би не съм чак толкова луда, щом имам и "съмишленички".  Thinking Mr. Green

Обожавам да съм бременна, а ако можех да раждам още 100 пъти, със сигурност щях да раждам.
  Peace
Аз съм същата,един път го казах на една приятелка и тя ми каза,че нещо не съм добре.

# 66
  • Мнения: 225
Винаги съм си представяла, че ще имам две деца, просто докато дъщеря ми беше мъничка не можех да й се насладя и не си представях да деля обичта и грижите си към нея с още едно дете. Затова и решихме да почакаме тя малко да отрасне, макар че си мисля, че децата с по-малка разлика са си по-близки.
Сега, живот и здраве, като се роди второто, ще имат разлика точно от 4 години и половина - толкова, колкото е и моята със сестра ми. Като деца не си спомням да сме били особено близки - имахме различни компании и т.н., но сега - разчитаме за всичко една на друга, децата ни се обичат като брат и сестра, подкрепяме се - въобще сме щастливи, че сме две.
Дано и моите деца да са така някой ден  Praynig

# 67
  • Мнения: 1 464
Бременността ми беше много лека,раждането беше най-хубавото и безболезнено изживяване досега в живота ми.В момента,в който взех сина си за първи път,бях сигурна че ще имам още поне едно дете!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За да е по-весело вкъщи,за да не расте сам....има много причини,основно положителни.Моето тяло също понесе не едно поражение,но се надявам втория път да успея да се контролирам и да не се освиня толкова /30кг+/.Бях ужасна!    Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 011
Започнах да си мисля за второ дете около 2-та годинка на дъщеря ми.Със сестра ми имаме разлика 2 години и сме си най-близките хора в света... Искам и моето дете да си има такъв верен другар,близък по възраст.Когато видях положителния тест за втори път обаче,се уплаших и не се зарадвах много.Добре че мъжът ми успява винаги да ме окуражи... Сега се радвам,че догодина ще сме по-пълна и по-весела къща...
А и наистина вярвам,че това е смисълът на живота - да отгледаш децата си.
На теб просто ти е рано още за такива мисли.  Wink

# 70
  • Мнения: 405
А защо само едно????
Никога не съм си представяла семейството ми с едно дете!  Може би за да е по-весело и по-шумно и за да си има другарче, пък дори и за кавга! Mr. Green

.... може би главните са бременността, която ми се видя много дълга, раждането което не мина много леко и последствията по тялото ми ... Всичките причини се отнасят до мен, може и да е егоистично, но факт. Споделете, защо искахте / искате повече от едно дете?  Heart Eyes
И при мен е така за тяло и раждане, но вече не се притеснявам толкова за тялото си - то си има една мнооого добра причина, за да стане такова!!! Пък и да не би все млади и слаби да стоим?!!
 Надявам се да си промениш мнението, а тялото- после ще имаш стимул да бягаш след две, а не след едно дете и да се възстановиш по-бързо!! Hug

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 15:59 от Aнтонина

# 71
  • Мнения: 8 999
На мен толкова ми хареса да съм бременна и да имам едно съвсем мъничко бебче, че още през първия ден, в който се прибрах от болницата, с мъжа ми се разговорихме за второ. Е, не очаквахме, че желанието ни ще се сбъдне чак толкова скоро /забременях отново, когато дъщеря ми беше на 6 мес./, но като се е случило така или иначе и като сме го решили по принцип, го родих. Не съжалявам, нищо че на моменти ми е било много тежко /с мъжа ми отглеждаме сами децата си, без помощ от баби или други роднини/.

# 72
  • Мнения: 121
Аз исках второ, но исках да минат поне 4-5 години.  Mr. Green А то взе, че се случи 1г след ражденв. За мен беше много неприятна изненада. Ноооо ще го родя и после край с ражданията FOREVER  newsm44

# 73
  • Мнения: 2 447
Винаги съм искала поне две-три деца...Само не мога да се навия още....

# 74
  • Мнения: 529
Винаги още от дете съм си мечтала за две деца,след първото дете ми трябваха осем години да се навия за второ.

Общи условия

Активация на акаунт