Отговори
# 570
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 681
Яна, има моменти, в които чувството за самосъхранение и гордостта значат много, както и себеуважението. Човек трябва да се отдръпне, да отстъпи, за да свери часовника вътре в себе си и да реши дали е прав или не да потъпче принципите си заради нещо безумно нищожно. И независимо колко си благороден, понякога вътрешното ти благородство не може да надделее над обидата и инстинкта ти за самосъхранение.

Цвети, душо моя, да те черпя ли един чипъндейл или да търся тъмна бира, в унисон със зимното време вън Wink

# 571
  • Мнения: 2 784
Точно.
Това не означава "сбогом!", просто ми е тъпо да пиша точно сега, пък явно ми е трудно да премълча. Така че ще оставя да мине малко време. Не се сърдете, просто не искам да развалям коледното настроение.  Simple Smile
Гея, черпи един Хю, нали не употребяваш...  Wink

# 572
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 681
За теб - винаги и от сърце Mr. Green

Както и това, за да не ти е студено на душата Wink

# 573
  • Мнения: 2 829
Добре тогава, аз пък, за коледен подарък ще си пожелая всички отново да се срещнем в нашата си темичка  Hug
До скоро!

# 574
  • Мнения: 649
Хайде момичета, каквото казано, казано.

Аз се извинявам на всеки един, който се е почувствал засегнат от моите думи. Но както всеки тук се опита да изрази мнението си, така направих и аз.
Няма как всички да заемаме една позиция или да сме на едно мнение.

Просто това са неща, заради които не трябва да променяме форумски си отношения и да има толкова сърдити хора, че да не искат да пишат.

В един момент трябва да се издигнем над тези дребнички неща и да не зависим чак толкова от чуждото мнение.

Надявам се днес да се чувствате по-добре и да се присъедините в новата тема.
Това важи за всички, които дадоха отбой.

# 575
  • Мнения: 24
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 09:25 от wondertedy7

# 576
  • Мнения: 2 784
НИдей, бе, не рИви!!!
Виж- Гея ми е изпратила компания с мезе и пиячка.  Mr. Green

# 577
  • Мнения: 173
Цвети,   bouquet И на мен ми е тъпо, но давам Ignore и продължавам напред  Peace

А аз не познавам почти никой лично от замесените в спора, от всички варнески мами с Цвети съм комуникирала най-малко, виждали сме се само веднъж и бяхме в двата края на една голяма маса  Peace Изградила съм си мнение на база постовете във форума  Peace

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 10:44 от geri_kkoleva

# 578
  • Мнения: 24
Айде нИдей сЪ праи ами се мести в другата тема , че да не дойда да те ошамаря  Naughty
Ей сега ша са обадя да заключат тая ако не те видя да се отчетеш там   Crossing Arms Аааааааааааа ма ха

# 579
  • Мнения: 356
Айде нИдей сЪ праи ами се мести в другата тема , че да не дойда да те ошамаря  Naughty
Ей сега ша са обадя да заключат тая ако не те видя да се отчетеш там   Crossing Arms Аааааааааааа ма ха
Joy
А сега малко по-сериозно - аз се радвам,че я има тази тема.Хубаво е да се разпусне напрежението и да се кажат нещата помежду ни,но наистина е добре да не е в общия форум,че много от нас (аз включително) го използват за разтоварване и зареждане с положителни емоции.В него търся съвети и подкрепа от вас и когато има подобни спорове,важните неща остават на заден план.

# 580
  • Мнения: 529
ЛАмтурниче, усещам се, че съм използвала твоя метафора, но със сигурност не съм имала предвид теб персонално, а всички, които продължиха да нападат Дора след нейното появяване. Твоето отношение по тема или към човек (и на всеки друг тук) не може да промени моето лично отношение, особено когато не съм аз обект на проблема. Аз не мога да крия, че ти си сред любимите ми хора тук, въпреки че се опитвам да избягвам всякакво фаворизиране, което много силно пролича сега и не ме  кефи много  Confused
За мен всички тук са индивидуалности със своите слабости и силни качества, които аз приемам безпрекословно, защото ни обединява обща кауза. Затова приемам и слабостите на Дора, още повече я познавам лично и затова усетих действително желание за смирение и позитивизъм в постовете й този път, както усетих пренебрежение в постовете й в предижния горещ спор.
Абсолютно съм съгласна с Гея за инстинктите за самосъхранение. Самата Гея отиде толкова далеч именно защото при нея тези инстинкти са много силни и може би оправдани (по мое мнение, защото не се познаваме лично). Тя има и личен мотив, за което сега разбрах. Но точно същите инстинкти са причина и Дора хем да сведе глава, хем да реагира със самозащита към нападките по голото й дупе.
Извинението има сила, само ако го казва човек, който вярва в силата на думите, но аз, за съжаление, все повече се убеждавам, че хората около мен в личния ми живот не влагат смисъл в думие си. Аз много лесно намирам сила и смелост да кажа "извинявай", но в 90% от случаите не срещам приемане, а точно обратното, много е гадно. Затова си позволих да коментирам, макар че мислех да остана настрани. От цялата работа обаче, освен да огорча теб, май друго не постигнах, така че   bouquet Аз от форумчето генерирам само позитивна енергия и информация, това ми е скритата цел  bowuu Тук съм намерила едни от най-истинските ми (и в реалността) приятелки. Малко дълго стана, дано ме разбра  Confused

# 581
  • Мнения: 24
Според мен няма какво повече да се казва , защото този на когото се казва няма да го разбере. Аз видях само " може би трябва да се извиня на някои.." (това изобщо не ми прилича на сведена глава ...) Да не си наясно кое е добро и кое лошо е присъщо за мъничките дечица , а не за жени , които са вече майки и се предполага , че трябва точно  на това да научат децата си!
Драми в живота си всички имаме , но никой не е тръгнал да обижда другите и да се фръцка( това не е причина да се държиш невъзпитано с хора, които не са ти виновни и после да се върнеш все едно нищо не е станало , че и да очакваш едва ли не някой да ти пада на колене и да ти се извинява!!!!- За какво ?!?!
Закаква мерзост говорим ? Заради един човек, който се ПРЕДПОЛАГА че те е обидил да си върнеш на други , които нямат нищо общо с това хич не ми изглежда да си квит!!!!!!!!!!!!!!
Айде стига моля ви се ! Откъде, на къде малката неориентирана госпожица с неясни морални стойности може да прави и говори каквото си поиска и никой няма право да се възмути и да изрази мнението си по въпроса ?!?!?!?!?!?!?
Аз също съм се карала с моя любим , но някога да съм си го изкарала върху момичетата от сектичката?

Не съм съгласна заради едното фръцкане на някого толкова много хора да спрат да пишат  Crossing Arms

Фокси искам и аз голеееееми мустаци да ми сложиш.

Ей,  сега вече наистина нямам какво повече да кажа  Wink

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 11:51 от wondertedy7

# 582
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз пък имам - Теди, същите тези критики ги чувам от Румен и приятелите си всеки ден и затова и написах поста в блога, който беше директно насочен към мен, а не към вас, както помислиха някои. Т.е. ДА, НАПЪЛНО СИ ПРАВА ЗА ВСИЧКО НАПИСАНО ПО-ГОРЕ. И аз се опитвам да намеря сили да се променя. Когато човек направи грешка, винаги има причина. Признаването на тази причина според мен не е повод за нов порой от обиди. Може да съм неморална, дете и т.н., но имам поне едно качество, което много ценя: МНОГО ЛЕСНО ПРОЩАВАМ. И когато човек се извини, проличи му че съжалява, вече изборът дали да продължиш да го налагаш или да му простиш, е лично твой. Но липсата на прошка носи само горчилка. Аз не се сърдя на нито една от вас за всички обиди по мой адрес и не държа да ми се извините.
Ааа, и казах: "Извинявайте, че ви цитирах."

# 583
  • Мнения: 226
Влизам тук, за да не мисля и какво виждам. Две теми.
Момичета, моля ви! Всичко е толкова глупаво.....глупаво....

Майка ми получи инсулт вчера. В момента е в болница. Парализирана от дясно и с афазия...

# 584
  • Мнения: 24
Ири много съжалявам за това, което ти се случва. Дано положението не е толкова тежко и се възстанови жената.  Praynig
Аз доста се въздържах, но ще кажа какви мисли ми се въртят в главата. Този конфликт така да го кажа си е доста основателен, нормално е да се изяснят кой с какво и кого е засегнал. Повече се отегчих от постоянните съвети на коментиращите за това как трябва да сме добри да простим да се сме смирени и прочие. Мисля достатъчно сме пораснали вече за да можем сами да преценяваме държанието си. При условие, че някой не готов да преглътне и прости е напълно излишно сто човека да го ръчкат и убеждават кое е правилното. Нека просто всеки си се чувства както му е на сърце да изискваме неща за които някой не е готов е все едно да молим да бъде лицемер!
Ламтурник имам нужда от свежи постове не ме карай да те чакам дълго докато разбутваш облаците от хубавата си главица  Hug,

Общи условия

Активация на акаунт