Често ли се сърдят съпрузите и за какво?

  • 3 835
  • 43
  •   1
Отговори
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Всички имаме такива моменти нали? Какво е това което най-често предизвиква гнева на нашите съпрузи? Ще бъде интересно да споделите...

# 1
  • Мнения: 3 726
Ако любимият му футболен отбор губи - направо не се стои насреща му.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 475
Ако питаш с какво аз предизвиквам отрицателни емоции в него,то отговорът ми е:
-когато много дърдоря,а на него му се мълчи
-когато глезя детето
-когато сме на гости и аз съм център на внимание
-когато ям много и после ми стане тежко
-когато гледам сериали
-когато все се оплаквам,че ми е студено,а температурата е 25градуса.
Иначе по-често го разсмивам,отколкото да го ядосвам.Ама,то малко ли е горепосоченото. Rolling Eyes
По принцип се ядосва на некоректни хора и на такива,които се месят там където не им е мястото.

# 3
  • Мнения: 155
при нас аз съм сърдитата,много рядко той да се разсърди за нещо. spoko

# 4
  • Мнения: 943
Никога не ми се сърди, освен ако аз не изпадна в истерия и транс  Embarassed без причина ( в 90% от случаите)

# 5
  • Мнения: 1 296
Сърди се когато говори по телефона, а аз настоятелно повтарям - свършвай вече, стига вече и подобни. Thinking
Сърди се още, когато гледа нещо по тв-то, а аз дърдоря, щото пък на мен същото не ми е интересно. И май това е newsm78, останалото са дребни забележки от време на време.

# 6
  • Мнения: 59
Най-често се сърдя за това,че стои изключително малко вкъщи
и много работи.Той не може да почива,да стои на едно място.

На мен пък ми се сърди,че понякога съм студена с него.Ами
като почти не му виждам очите.... ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 914
 всеки месец, щом жената е в ПМС Mr. Green

# 8
  • Видин-Русе
  • Мнения: 17
А на мен като не искам да се здобря сьс свекурвещицата- Joy-а на мен не ми пука.Нали си го е заслужила все пак.

# 9
  • Мнения: 25
Интересна тема!За съжаление мога много много много много да пиша! smile3518 smile3518 Моят съпруг се сърди и за много по-банални глупости-защо например след като не ми е донесъл разпалки за печката не съм успяла да я запаля или защо след като цял ден съм гледала две болни деца го моля като се върне от работа да ги погледа за да мога да свърша нещо.............И така така така

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не помня вече.
ония ден ме ядоса за някаква глупост, но съм забравил.

# 11
  • Мнения: 370
Сърди се ,когато говора по телефона неограничено време и се започва плеядата-Айде пак хвана телефона.Отиде 1 час ит.н....... Mr. Green
или когато не му обърна вниманието,което е искал. Mr. Green WhistlingИли ,когато нещо е оставил някъде а аз съм го преместила и той го търси. Mr. Green LaughingЕй тогава голямо мрънкане пада.Предимно за дребни неща.Сериозните неща ни обединяват и говориме за проблемите.Решаваме ги.

# 12
  • Мнения: 36
при нас аз съм сърдитата,много рядко той да се разсърди за нещо. spoko

и при нас е така

# 13
  • Мнения: 11
Аз по често се сърдя,особенно като не мога да се наспя.За мен съня е по важен от храната и ако по някъкав повод  не съм се наспала си го изкарвам на него ама той е свикнал.Той рядко се сърди,ако нещо го дразни предпочита да си каже ,а не да се цупи.Сериозните проблеми ги решаваме без сръдни, а с разговори.

# 14
  • Мнения: 20
пресен пример....отвива се вечер....и на сутринта премръзнал на мен се сърди..... Crazy
е та тва честно ли е според вас Shocked

а аз да питам ,когато се ядосат колко ги държи newsm78 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт