Отговори
# 720
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Здравейте,  вече съм официално по майчинство взех си болничния сутринта ,само да се оплача за изследванията казах им да ми пуснат ПКК плюс биохимия заради кр .захар ,стерилна урина и влагалщен секрет,отивам в лабораторията оставям секрета давам урината и те ами това направление е за обикновенна урина не за стерилна ,направо се побърках сто пъти им повторих че си нося от вкъщи контейнерчето ама кой да чуе #Cussing out за кръвта същото пуснали ми без биохимия  ,е не ми се връщаше на това време пуснах ги така дано няма проблем ама ми се искаше да са всички изследвания та в понеделник да ги занеса но моя лекар да ги погледне.

Времето е ужасно да не ви казвам как се придвижвах от колата до болницата  , като казах колата и нашта заминава на майстор утре май бензиновата помпа е заминала ,предпразнично нещо започнаха изънредни разходи обаче без кола неможе .
Забравих като ми дадоха болничния попитах какви документи ми трябват за ражднето а те ми казаха че вече не се давало обменна карта само направление ,незнам дали е така  newsm78

# 721
  • Мнения: 7
За рано, и на мен ми се струва раничко, ама знае ли човек. Дано да посрещнем празниците спокойно и след това можем да обявим сезона за открит.  Ето, вече все повече мами излизаме в майчинство...Лелееее...страх!

Бела, на това направление пише ли историята на твоята бременност?

# 722
  • Мнения: 40

Все пак, наистина страшно много неща искат в тая болница. Що за чудо е това? Първо 10-те памперса за какво ще стигнат..? Но от там нататък като почнем, само дето и магарето не са искали да си донесете от вкъщи. Дрехи за бебето и завивки..? Нощници? Да им имам стерилността! Термометри обаче не са споменали. Сигурно ще ползвате общи? Тия хора не са с акъла си, излагат се.

Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Ами, каквото кажат- това ще носим, Бръмби, какво да се прави... Все пак е държавна болница, не е частна, така че за без пари- толкова.  Laughing Иначе само първите 10 неща са задължителни, другите ми ги препоръча да си ги взема приятелка, но може и в крайна сметка да не са необходими.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
 
Дано да посрещнем празниците спокойно и след това можем да обявим сезона за открит.
newsm18

# 724
  • York
  • Мнения: 826
Без пари казваш Танче а? newsm78
Никога, ей така на шано няма да тръгна, към което и да е родилно отделение във Варна.  Не искам да стигам до положението в което докараха няколко мои близки и познати.  Naughty

# 725
  • Мнения: 40
Без пари казваш Танче а? newsm78
Никога, ей така на шано няма да тръгна, към което и да е родилно отделение във Варна.  Не искам да стигам до положението в което докараха няколко мои близки и познати.  Naughty


Аз мисля или да платя легално за избор на екип- 400 лв, или да се уговоря с моята лекарка лично- 300 лв. Но все пак има и жени, които нищо не плащат, тъй като не са длъжни. Затова написах "за без пари".

# 726
  • York
  • Мнения: 826
Аз съм в същата дилема за регламентираното и нерегламентираното плащане, но ще го реша след като се видя с доктора ми.
Точно си мислех да те вразумявам, ако си решила да се оставиш на вълната на късмета.  Hug

Ще ходя с мъжа ми по магазините, да му показвам какво съм избрала за беболана. Не мога да повярвам, че това ще се случи.  newsm44 newsm68

# 727
  • Мнения: 40
Аз съм в същата дилема за регламентираното и нерегламентираното плащане, но ще го реша след като се видя с доктора ми.
Точно си мислех да те вразумявам, ако си решила да се оставиш на вълната на късмета.  Hug

Ще ходя с мъжа ми по магазините, да му показвам какво съм избрала за беболана. Не мога да повярвам, че това ще се случи.  newsm44 newsm68

Хи-хи! Laughing  По принцип не съм късметлийка, така че не ми се рискува да се оставям на късмета си. Ти къде и при кой лекар мислиш да раждаш? Приятна ви разходка по магазините с мъжлето.  Hug

# 728
  • Мнения: 112
Аз не смятам да си плащам... Дайте ми малко кураж, моля ви се  Crossing Arms

# 729
  • София
  • Мнения: 6 011
Плами, кураж, душко, и аз няма да плащам.

# 730
  • Мнения: 307
Ника аз също мисля катото теб за посещението от педиатъра след изписването и за това ми стана толкова чудно след това което ми каза личния.Луда работа,направо не знам как ще се оправям с тези лекари тук Close

# 731
  • Мнения: 7
Споко, и аз ще съм без избор на екип. И не съм толкова притеснена от тоя факт, колкото от факта че ще раждам въобще. Но няма как. 

# 732
  • Мнения: 112
Ника, мерси  Whistling
Тъкмо бях изгонила всички вътрешни терзания (след като ме отряза светилото от МД) ...  Whistling

# 733
  • Мнения: 7
Както казва баща ми - няма страшно, всичко е загубено. Laughing

# 734
  • Мнения: 112
Абе момичета, сега си говоря с една приятелка, която наскоро роди и установих, че май снощи съм изживяла първата си контракция  newsm78
Я кажете дали е контракция - силна остра болка в единия яйчник, която се разпростира наоколо и после отшумява.
Аз бях чувала за някакви болки като обръчи през целия корем...Това не го взех насериозно, макар че доста болеше...

Общи условия

Активация на акаунт