SportsDirect.com - 7

  • 31 448
  • 685
  •   1
Отговори
# 645
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Първо се извинявам за дългия пост....
Така започвам-аз съм била казала че,съм от Варна на DeCuTa-?
факт-
[26.10.2009 г. 22:01:30] Desi Ivanova-DeCuTa: ти си от варна нали?
[26.10.2009 г. 22:04:09] gul4i: не,но аз през ден съм там
[26.10.2009 г. 22:04:50] Desi Ivanova-DeCuTa: а ок, щом си идваш тук значи перфектно

За големите поръчи,които аз пускам
факт-[28.10.2009 г. 20:42:49] Desi Ivanova-DeCuTa: иначе аз съм имала доста големи поръчки
и не ми се занимава хората с излишни спорове.От нас до автогарата е 3 км.,до еконта са пак толкова,а до пощата е 1-1,5км.Аз също отивам с такси и на никой не казвам плати ми таксито,опаковката...От моя страна спор не е имало,и вече май стана ясно защо беше започнала
А DeCuTa-забрави да отбележиш в темата че си си получила вчера парите по сметката-естествено след като си приспаднах това което имаш да даваш

# 646
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Здравейте момичета. Искам да попитам Петлето или ЧуШлИвО ЛюТе ще пускате ли тези дни поръчки?
Ще пускам на 04-ти или 05-ти.

# 647
  • Мнения: 178
Мноооооого се изписа, много излишни неща се казаха. Всеки сам да си прецени какво иска и как го иска. Стига вече, различни хора сме и понякога се появяват недоразумения, но според мен тези неща трябва да решават лично. И на мен не ми беше никак леко един месец с липсваща част от поръчка,убедена съм, че и мен са ме обвинявали и т.н. За мен е важно моята съвест да е чиста, да съм направила това, което е трябвало, пък всеки да си мисли и пише каквото ще. Съмненията не можем да изтрием от умовете на хората. Който не се е занимавал с това, той не знае за какво става въпрос. Лично аз поръчвам тогава, когато на мен ми трябва нещо или на мой близък/ и тогава пак и за мен поръчвам нещо/. Но това са подробности.
Много хора ми писаха дали ще пускам скоро поръчка-да ще пусна. Ако се организираме искам на 5 да я пусна, защото на 6 детето ми има РД и не искам да се занимавам с друго. Това е.
Весели празници на всички! И по-позитивно бе хора!   bigdance2

# 648
  • Мнения: 5
не ми излиза офертата на първа страница, проблема дали е само в моя телевизор

# 649
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не е само в твоя, от сутринта е така

# 650
  • Мнения: 46
Гулчи само да ти подчертая че ставаше въпрос за големи поръчки от тойса а не от спортс, но аз мисля че вече е крайно време да спрем нали???? Не съм писала за парите, защото имам внесена сума по сметката, без основание, без име на всносител без нищо, така че няма как да разбера че са от теб. Ок щом са от теб благодаря че ми върна парите.  Peace А и да кажа , че парите които имам да ти дам са за изчерпан артикул от май тойс няма нищо общо със спортс  Peace

Сега спираме ли да водим излишни спорове или ще продължаваме до 300 години ??????????

# 651
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
gul4i, не мога да повярвам че използваш думи на DеСиТа, които се отнасят за друг сайт! Това отново доказва колко си некоректна и ако хората четат внимателно не биха ти се доверили в никакъв случай. Какви са тези филми, които сънуваш? Не мога да не защитя в момента DeСиТа, защото ти си нагла до безобразие. В този форум сме, за да си помагаме до някаква степен.

# 652
  • Мнения: 46
Момичетаааа моля ви достатъчно. Достатчъно се натоварих, и натоварих и останалите с проблемите ми. Разчистени ми са сметките с гулчи ( остана ми само обидите и разочарованието ), щом вчера парите са били от нея. И мисля че няма какво да се обсъжда повече. Нека се отдадем наистина на празниците  Hug

# 653
  • Мнения: 231
Ох, стига сте се разправяли  ooooh!

# 654
  • Мнения: 17
Момичета някой може ли да ми каже дължината на стелка отговаряща на С8,5

# 655
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
При направена поръчка в Order Confirmation променя ли се нещо след като са ти изпратили поръчката или са отказали артикул.  Например в статуса.

# 656
  • Мнения: 229
днес си получих обувчиците на пума страхотни са благодаря gul4i  Hug   и весело посрещане на новата година !   bouquet

# 657
  • Мнения: 881
Привет HugГулчи,пристигнаха ми  обувчиците на найк,много са сладки,благодаря ти Hugоще веднъж  bouquetХубави празници Hug

# 658
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета някой може ли да ми каже дължината на стелка отговаряща на С8,5
16см стелка.

# 659
  • Мнения: 4 916
Вижте какво, девойки, на ръба съм да информирам модератор за тези селски разправии с включването на гости и новорегистрирани потребители. Само че тогава има опасност изобщо да ви секнат кранчето с едно много крайно движение и тези с бизнеса да излязат от играта. В други теми вече имаше предупреждения и метене, тази може да се окаже и в по-лошо положение, защото ще дам всичко от себе си, за да обясня как точно се нарушават правилата на форума. А дори и да не го направя аз това със сигнала, рано или късно от тук ще мине модератор и ще ви замете.
Та добре си помислете дали да продължавате с ваденето на сесии от скайп, с включването на цялата рода като гости и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт