SportsDirect.com - 7

  • 31 424
  • 685
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4
Което ще рече да чакаме. Tired До сега винаги до ден- два са ми изпращали нещата. И аз имам имейл с отказани и подготвени неща. Предния път пък имах 2 емейла за отказани неща. Дали няма да се изчерпа нещо докато подготвят поръчката?  newsm78 Това са си вече пет дни...

# 676
  • Мнения: 46
Да и мен ме притеснява това че минават доста дни вече, но пък няма как все пак са празници. Даже, неискам да кажа със сигурност, но мисля че в Англия почиват от 24.12.2009 до 4.01.2010  Rolling Eyes Поне от познати които живеят там, така разбрах , но каквото стане, като се изчерпат изчерпат, здраве да е  Hug

едит: Явно работят, но може би с намалено работно време или в умален състав, а и са затрупани с работа. Но поръчката ми не е дадена на куриер и те го знаят много добре. хм

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 23:36 от DeCuTa

# 677
  • Мнения: 4 189
Преди малко пуснаха реклама за долнища Reebok по 5 лири.
Ето това са.

http://www.sportsdirect.com/reebok-core-fleece-pant?src=newhome

След това промениха сайта с изчерпаните горнища.
Мисля, че за 31-ви ще пуснат нещо интересно и ще спрат промоциите. Но това са си само мои предположения.

То си го пише на страницата: Reebok Core Fleece Pant only £5 for one day only! Offer applies for 31st December 2009 only so don't delay!

А относно поръчките - последните 2 ги бавиха 1 седмица. Бяха само с по 5 неща. Днес са ги подготвили. И в двете поръчки има по 2 отказани неща.

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 20:37 от Stryper

# 678
  • Мнения: 46
Stryper подкрепям предложението да се променят някакси условията за поръчките за да няма злоупотреби  Peace

# 679
  • Мнения: 4 204
Аз бих взела долница, стига някой да поръча утре.

# 680
  • Мнения: 368
Аз имам поръчка от 25 .12 лично за мен и вчера е тръгнала към мен.Общата от 28 .12 също пътува днес е тръгнала.Весели празници от мен santa2

# 681
  • Мнения: 108
Някой поръчвал ли е тази чантичка http://www.sportsdirect.com/puma-big-cat-portable-01-700300  - какво представлява и много ли е малка newsm78. Благодаря предварително ако някой сподели отзиви!

# 682
  • Мнения: 29
Момиченца  Simple Smile,пускам новата тема със старите данни за такса/доставка.Надявам се в новата да се разберете как ще е новата такса.И дай боже да няма вече неразборий и караници.Мисля да пусна една анкета за общо поръчващите,за да се види кой е най надежден и всеки да си прави сметка сам.Някой да има нещо против?

# 683
  • Варна
  • Мнения: 11 340
aleksova1, за да е коректна анкетата, трябва да е с по две опции за гласуване за мсеки поръчващ - една за доволни и една за недоволни, иначе ще се получи така, че момичетата, които поръчват по-рядко или за малки населени места, дори и да са коректни и всички, поръчвали при тях, да са доволни, пак ще имат по-малко гласове от некоректни, при които са поръчвали много хора. Peace

За системата за плащане, също съм навита на промяна, стига някой да предложи схема; за съжаление, аз не мога да се сетя за друга, която да е пропорционална на сумата на поръчката... А вариантът, при който се плаща твърда такса, не е много подходящ, защото ще доведе до прекомерно увеличаване на стойността на поръчката - всеки ще гледа да поръча за повече с по-малка доставка... Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 204
Размери на долницата Умбро 2 ХЛ : колан - 41 см, дължина - 115 см, крачол от чатала - 84 см, ширина при бедрото 35 см.  Peace
  bouquet

# 685
  • Мнения: 29
    Заповядайте на    Нова тема №8  

Общи условия

Активация на акаунт