SportsDirect.com - 7

  • 31 451
  • 685
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!
Ще взема и аз отношение без да защитавам или да хуля някой.
От съвсем скоро открих този сайт и съм много доволна както от цените така и от момичетата,които имате не леката задача да се занимават с  невежи като мен и да отговарят на всякакви тъпи и не дотам въпроси.Първата ми поръчка беше при Петлето,после още една направих при нея,след това по стечение на обстоятелствата при sun flower и така до последната ми сета поръчка при Гулчи.
За съжаление от сайта е станало объркване и са изпратили не това което трябва,защото на една цена и на един номер са дали няколко разлини неща.Но аз не съм догледала.Първо не разбрах,че от там идва проблема и като прочетах,че при Деси има объркани обувки се зарадвах и си помислих,че са мойте,,но не.Обаче уви след мое внимателно проучване разбрах от къде идва грешката.Грешката не е и при Гулчи,но момичето си поема риска и сега ще ми възтанови парите,а аз ще и върна обърканите маратонки,които не се знае колко време ще престоят в тях докато си намерят крачета.
Момичета,няма нищо лошо в това някой да се възползва от други момичета като прави поръчка и си спечели малко парички.Никой, никого насила не кара да се поръчва,а това че на 1200 лири се изкарват 70 лири,дори е малко,аз лично никога не бих се занимавала и поемала такъв голям риск.
Аз съм си правила сметка,че за да си купя нещо,трябва да изляза.Да намеря къде да паркирам.В най-добрия случай ще съм с двете деца,които ще ми скъсат нервите.Ще ми развалят настроениетолЩе се натъпчат с Мак Доналдс и накрая ще съм без сили и без пари,а така си стоя вкъщи,разглеждам си на спокойствие.Правя поръчки и на всичкото отгоре ми връщат пари,ако нещо се е объркало,е къде го има това??!!В магазините ти казват да си избереш нещо друго.
Весели празници и благодаря на всички момичета!
сорри за дългия пост
Весели празници

# 631
  • Мнения: 4
аз също не сам писала досега в темата ,но нямам оплаквания никакви към gul4i .Коректна е. Не се  караите  момичета,весели празници

# 632
  • Мнения: 17
Здравейте момичета. Искам да попитам Петлето или ЧуШлИвО ЛюТе ще пускате ли тези дни поръчки?

# 633
  • Хасково
  • Мнения: 1 000
Продавам маратони Fila Classic - неулучен номер!Естествена кожа!
http://nadiangx.snimka.bg/other/www-sportsdirect-com.457969

# 634
  • Мнения: 3 755
Кой номер са маратонките Фила, хубава ли е кожата и за колко ги продаваш?

# 635
  • Варна
  • Мнения: 11 340
и Гулчи и  desita12341 ме побъркаха на скайпа..... Вече трудно ще се доверя на хора които искат да забогатеят бързо , но за КРАТКО!

Всъщност точно това агитиране на ЛС или на Скайп, през пост в темата, или по всякакви други начини е дразнещо. Как пък все едни и същи хора го практикуват...  Close И вече почти няма тема за пазаруване от някой сайт, в който същите тези хора да не се навират да правят общи поръчки. ooooh!

За обаждането по телефона - Страйпър е права, вече година пазарувам от сайта и никога не са ми се обаждали по телефона, всичко сме изяснявали с е-мейли.

А гостите, появяващи се в защита на този или онзи в която и да е тема, изобщо не им хващам декиш. Twisted Evil

Както и да е, мисля, че на доста хора им се изсни положението, не виждам защо трябва да продължаваме темата, наистина са празници! Пожелавам ви много здраве и щастие през 2010 година, останалото ще си го купим  Wink!

Сега сама си поръчах на адреса на Чоча и нещата са пристигнали.

Кажи, моля те, искаха ли ти някакви документи при пускането на поръчката, че аз още не съм се осмелила да пускам поръчки до английски адрес, без да минавам през Амазон. Thinking

# 636
  • Мнения: 368
и Гулчи и  desita12341 ме побъркаха на скайпа..... Вече трудно ще се доверя на хора които искат да забогатеят бързо , но за КРАТКО!

Никого не съм карала на сила да поръча нито съм побърквала.Винаги Янка ме е търсила за поръчки за Го джейн  за директа и за sainssburys  така ,че не пиши глупости по темата.Щом не ти изнася си поръчаш сама и не занимаваш хората  Laughing

# 637
  • Мнения: 75
То, че доста хора са го обърнали на бизнес с поръчките стана ясно отдавна.
Това обаче, което се разиграва в продължение на 7-8 страници ми прилича по-скоро на начин за отстраняване на конкуренция на пазара в един и същ регион. Като гледам и десита и гулчи поръчват за Варна и май не е много уместно точно по този начин да привлечеш чуждите "клиенти". Не защитавам нито гулчи, нито десита, но все пак следва да се отбележи, че освен десита май няма друг, който да не е доволен от гулчи, която пък всички обвиняват, че правила много поръчки. От друга страна майката на гулчи изобщо не и е работа да се бърка в поръчките на дъщеря си и да обижда хората, от които дъщерята изкарва пари. Истината си я знаят само десита и гулчи, но явно тук ние няма да разберем кой е крив и кой е прав, така че предлагам те да прекратят спора си /поне във форума/ и да не ни занимават повече с техните си проблеми. Действително по-рано и за десита 1234 се бяха изказали отрицателно, но момичето не го направи на въпрос и не се изписаха страници и страници с техния проблем. Недоразумения има навсякъде и всякакви, но лично за мен и гулчи и десита си направиха една отрицателна самореклама в сайта и аз поне след тази сага не бих поръчала нито при едната, нито при другата. Предлагам да се направи тема за проблема гулчи-десита, за да не ни занимават повече с техните лични проблеми и стремежи да се доберат до повече "клиенти".

# 638
  • Мнения: 6
много си права six sense, напълно съм съгласна с теб

# 639
  • София
  • Мнения: 643


Кажи, моля те, искаха ли ти някакви документи при пускането на поръчката, че аз още не съм се осмелила да пускам поръчки до английски адрес, без да минавам през Амазон. Thinking
[/quote]   Не , не ми искаха нищо! поръчах на 24 и на 29 беше на адреса на Чоча.Както на всички и на мен ми отказаха артикул, но през цялото време си следях поръчката.  Peace

# 640
  • Мнения: 204
Поръчвала съм при ЧуШлИвО ЛюТе и нямам забележки.Точна и коректна мацка.Весели празници на всички и успешни поръчки!Desita,може ли размери на долнището Umbro,че точно то ме интересува в момента?Благодаря!

# 641
  • Мнения: 0
Момичета,мисля,че наистина е време да спрем да мрънкаме,да търсим винаги вината във другите и да правим от мухата слон,никой не ви е накарал нито взел парите насила,за да ви поръча нещо,когато не ви изнася, правете си поръчките сами ,а ако стане някакъв проблем не обвинявайте просто ,за да си изкарате яда.Имате ли си напрестава как може да нараните другия насреща,та ние лично даже не се познаваме,за да се обиждаме. Никой не ви гарантира,че няма да свърши даден номер,модел,или може даже да откажат нещо от поръчката,защото ще изпишите хиляди глупости за които като се замислите по късно ще видите колко неостователни са били,а недай си боже да се решите да си пуснете сама поръчката и да ви се случи нещо което ви е обяснявано хиляди пъти ,че може да стане ,тогава да ви дойде на ум ,когато се опарите на ваш гръб,колко сте наранили някой,обидили и наклеветили и за какво за едни тъпи ботуши маратонки и  тем подобни глупости,моля ви се я дайте да си променим мирогледа било и то да се започне от тук!Хиляди благодарности на хората които се заемат със общи поръчки,но нека и те помежду си се уважават,а не да си създават напрежение, имаме го във изобилие по принцип, затова нека моля ви се да са ни  човешки отношенията!  Весело посрещане на новата година   bouquet !!!

# 642
  • София
  • Мнения: 1 183
Браво,Тони23,много добре си го казала  Hug
Аз лично съм поръчвала при няколко от момичетата,писали са ми само да ме подсетят за дадена поръчка.Даже почти винаги аз съм ги агитирала  Laughing Но характери разни,няма как всеки с всеки да се разбира перфектно.

# 643
  • Мнения: 4
Момичета, пуснах поръчка на 25.12 и още нямам тракинг номер. Нормално ли е? Sad

# 644
  • Мнения: 601
Аз пък да ви кажа, че преди да поръчам доста време следях темата и когато разбрах че има недоставени неща и загубени пратки се отказах да поръчвам чрез общи поръчки. Сумата ми беше около 150 лири. Седнах и си сметнах поръчката чрез фирмите доставчици. И ми излезе по-ефтино чрез фирма която додтавя до Варна и плюс това се плащаше при доставката на пратката. Така риска от неполучени и загубени неща го нямаше. Нещата ми дойдоха, обядиха ми се, отидох да си ги взема, проверих цялата пратка и тогава платих. Освен това помолих момичето което поръчваше във Англия да ми отвори нещата когато пристигнат там и да ги разгледа за дефекти, объркани размери и ако има нещо нередно да оправи нещата още там.
Затова когато поръчвате смятате си всички варианти и си преценявайте риска.
Естественно ако имам малка поръчка ще ми излезе по-ефтино да се включа в обща поръчка, но ще изчакам и ще подбера този който ми вдъхва най-много доверие. И разбира се ще е от Варна за да избегна доставките с куриерските фирми. Тука гледам хора които са от София например, с поръчват на момиче от Врана. Как ви излизат сметките? Не се ли оскъпява много? То като ги сметнеш. по добре да отидеш до магазина и да си купиш от там. Поне в магазина виждаш и мериш  какво купуваш.
Смятам че спортните екипи в Спорта не са нещо особенно като материя и качество. Маратонките си струват ама дрехите им не ми допадат като качество. Такива долници по 4-8 лири са си направо боклуци. Като си сметнеш доставката долницата излиза окло 25- 30 лв. Сега по намаленията по магазините  цените са почти  еднакви. Естественно детски маратонки ще поръчвам само от Спорта, толкова са ефтини че е грехота да давам, тука по 70лв за Адидаски др. такива.
Не се юрвайте да поръчвате на всяка цена. Peace
Това е от мен.
Весело посрещане на Новата Година   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт