Коледа пристига вече,а мама узнава какво е МАЙското човече №11

  • 21 263
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
...аз три сватби имах  ...

Наистина твоя случай е номер едно Simple Smile, но още по-хубаво ... имаш цели 3 повода за празнуване.

# 46
  • Перник
  • Мнения: 257
Запис за новата темичка. Peace
qilemak, честити сини гащи!  stork-boy
Rorii, честити розови гащи!   stork-girl
mishenka да ти е жива и здрава принцеската и много да ви радва  bdbaloni
Лека и спокойна нощ ви желая и   Kissing Heart   bouquet

# 47
  • Мнения: 91
Най-накрая и аз да се разпиша в новата темичка.
Кенга,благодарности за темичката   bouquet и дано я пълним само с хубави новини и приятни емоции  Heart Eyes
Мишенка,да ти е жива и здрава рожденничката,мн да ви слуша и да ви помага и радва  Hug
Килемак,честито момченце  Wink
Рори,на теб честито момиченце  Wink
По въпроса с шишетата - аз от сега съм решила че ще си купя от пластмасовите.
За сватбите - и ние не сме женени.От 4 години и половина сме заедно,и от 1 живеем заедно.Сега като знаят че съм бременна всички ни карат да се женим,ама аз първо не обичам сватбите и ако правим нещо (което мн ме съмнява) ще е само да отидем да подпишем със свидетели и 4-5 приятели.
Вече мога да си легна спокойна че съм изчела всичко което сте писали за днес.
Лека нощ от мен и малкото бебче в стомахчето  Hug

# 48
  • Мнения: 1 167
   Добър вечер и аз докато ви изчета.....
   И аз да честитя темичката .И аз съм тези без брак заедно сме си от 12г.и нещо(но живеем от около 6 но инъче сме с годеж Laughing Laughing),но мисля да подпишем(ако успея да го навия  ooooh! ooooh!) за да ни е по лесно после да не се занимаваме с глупости по нотариуси за признаване и т.н.Измислила съм си дата   Naughty ама сега имам по трудна задача да го убедя моя.Но сега каквото искам изпълнява направо не е за вярване е винаги ми е угаждал но сега имам чувството че това  угаждане е повече.Е дано успея и за подписването-после малко забава с някой приятелчета и по живо по здраво.Ако успея ще пиша и ще съобщя датата Wink

# 49
  • Мнения: 26
Момичета днес бях но ФМ при Томова,уникален човек е,с хиляда ръце гласевам за нея!!!
Всичко с бебо е наред и е момченце  Simple Smile може да ми добавите едни сини гащи  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 555
Добър вечер! Hug

Да взема да се запиша преди тази темичка да е свършила, че с тези темпове.... Joy

Кенга, темичката както винаги е повече от невероятна!  Hug  bouquet Благодаря за труда, който полагаш за нас! Hug

И аз да се наредя в отбора на небракуваните - от 8 г. сме заедно, но и ние сме решили първо шаферчета да си направим. 3 планираме, така че има да почакаме за сватбата... Crazy Joy hahaha

За шишетата - със София използвах на Авент и Чико. Но нещо от Авент хич не съм доволна. Все течаха....а пък магическите им нетечащи чаши - София постоянно бе мокра заради тях. ooooh! Томи Типи ми харесват на външен вид, шишета не сме използвали, но пък от нетечащите чаши имаме - е тя е перфектна. И капка не капва, много съм доволна. Така че може би и аз към тази марка ще се насоча.  Peace

aniK
- Ехааа...хубав пазар си си направила днес.  Party

mishenka
- Честит рожден ден на твоето съкровище! Пожелавам един страхотен празник и много подаръци!  nbirthday  Gift  party023 newsm18  Party Time Tada

herzog- Е, супер е било при вас.... три сватби ...ще чакаме снимки.  Party

alex88
- Ние за това като казвахме новината за първото бебе и изрично споменавахме, че няма да правим сватба и точка.  Повече не се повдигна въпросът. Laughing

лилка
- Ако под нотариуси имаш предвид припознаването на детето, в случаите, когато майката и бащата нямат брак - просто таткото се подписва в болницата и това е. Няма повече разправии Peace С което не искам да ви разубеждавам само споменавам - направете си една малка романтичка сватба ... защо пък не около Коледа.  Heart Eyes Ще чакаме да се похвалиш.  Hug

Честито на всички с розови и сини гащички!  Party

# 51
  • Мнения: 233
Ей, писателки такива.  Laughing  Hug
Още старата тема не мога да прочета...  Rolling Eyes

Кенга, много празнична темичка, с полезна информация!   bouquet

Таничка, торатата Мюсли е наистина много лека, бърза и много вкусна. Можеш да фантазираш доста и като прибавиш нещо ново, и като я украсиш по твой начин.. Аз останах много доволна, макар и да не направих кой знае какво кулинарно произведение за рождения ден на дъщеря ми.

Мента, да, аз съм си музикантче по рождение. Свиря на няколко инструмента, пея и т.н., но всичко за удоволствие, не професионално. Ако децата ми имат желание да се занимават сериозно с музика, бих ги насърчила и то доста. Wink

Иначе, Бейби Айнщайн е наистина интересна поредица от музика и филмчета. Аз съм пускала на Мишел само някои филмчета, но гледах да не е много, че да не свиква от бебе да ми стои на компа (който ми е единственото лично пространство  Blush).

аниК, коремчето вече почна да расте, да... ей тъй за 2 дни щръкна.  ooooh! Не очаквах толкова рано...  Confused Та, почвам вече с мазилата.

Тинаина, наистина ти е много готино палтенцето! Аз днес си купих едно малко по-спортно якенце от Есприт, офертата беше убийствена (от 256 фр намалено на 85 фр), просто не можах да се стърпя.  Blush Е, шкембенцето ми надали ще се побере вътре след 2-3 месеца, но на мен просто не ми ходят широки дрехи... само вталени.

# 52
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Много неща ми хрумваха да пиша, докато четях, но от много четене ги забравих...  Laughing

Много хубави неща сте показали - новите покупки, АниК, туниката е страхотна  Hug

herzog, ние също се женихме два пъти, със всяко семейство и съответно - във всяка държава по отделно  Laughing Получиха се 2 коренно различни сватби...

Змейковица, аз още си чакам ла-редутския панталон   Sad
Вече започвам да се притеснявам, но поне си обяснявам бавенето с празниците сега

Бюти, мислих си първоначално да взимам само музиката, купувам муз. дискове на Бейби Айнщайн, компютъра не го деля с никой  Mr. Green

Kenga_,   bouquet благодаря за усилието по първата страничка, много е хубава  Hug

Аз реших да не купувам шишета и биберони. Ако видя в болницата, че са ми страшно необходими, ще взема на място от магазина (при нас в болници имаме с родилни отделения има и магазини). Помпата ще ми я донесат или съвсем близо до термина, или ден-два след раждането, ще видим как ще се организираме.

Поздрави за всички поводи, които пропуснах на последните страници  newsm67

О, сетих се за един въпрос към вече бременувалите Hug - с предната бременност колко кг качихте до към 20 г.с. и колко до края? Макар че за сега се чувствам добре с килограмите, малко се притеснявам за по-нататък - както съм тръгнала, дали няма да започна скоро да се търкалям?  Blush И аз винаги съм била до 50 кг и ми е непривично да съм над тези килограми...

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 03:27 от Mentha

# 53
  • Мнения: 62
Добро утро момичета! Аз се събудих тази сутрин с болки в гълтото! Sad
Дъщеря ми кашля от няколко дена и май и мен ме олепи този вирус!
Мамите които бяха болни вече могат ли да ми кажат какво мога да пия сега освен чайчета и фрешове?  ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 369
 Аз се чудя защо не ми излиза майска тема, а вие нова подпочнали,че и 4 страници изписали:)

 Мишенка, да ти е жива и здрава принцесата! 2 години са си една сериозна възраст, на твоето момиченце ще му се наложи бързо да порасне и да вземе важната роля на кака:)) Да е добричка и неревнуваща, а после много да си играят двете дечица и да са големи приятелчета! Чакаме снимки от рождения ден и разказ за клубчето!

 В тез ранни зори нямам много време да изчета всичко,ама видях темата за шишетата. Аз имах шишета на Авент, от училището ги бях получила. Не съм купувала. Не съм доволна. На моменти не знам как ги затварях,но текат ужасно. Случвало ми се е детето да стане цялото във вода. Тя пие много вода, особено нощем, от 8 месечна си взима сама шишето и си пие. И като изтече върху нея...После си купих от магазина на Премаман 2 шишета на друга фирма- Tommy Tippee нещо такова. Те са едни топчести и много удобни и не текат въобще. Да не му се смеете на моето дете, че е голямо, ама пие от биберон. Просто не знам нощем как да й оставям вода- не може с чаша или сламка очевидно. Иначе си пие от чаша като голям човек;) А как надига и иска да правим наздраве Mr. Green Тези шишета са пластмасови, но са от без-бисфеноловите. Между другото ми казаха,че и Авент вече правели без- бисфенол. Със стъклени не ми се експериментира. Ако не го метне детето, със сигурност ще го хвърля аз, без да искам естествено Mr. Green

 Хубав ден от мен. Дано за мен е хубав. Днес съм на ФМ. Стискайте ми палци, после ще се отчета!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Оф, и Габриел има една гадна сутрешна кашлица, която не минава, но го пратих на градина. Не мога нищо да свърша с него, а и утре им е тържеството. После пак ще се гледаме, защото от понеделник ще са в сборни групи до след празниците и аз не го давам в сборните. Т.е. - каквото свърша днес и утре - това е  Mr. Green
Аз бях много доволна от Авентските шишето (Чикото ми течаха), но ползвах преди 4 години. ПОсле май са направили някакви "подобрения" и четох цяла тема за това, че текат  Thinking Май вече ги правят без Бисфенол А. Томи Типи ми харесват като дизайн, първо тях ще гледам  Peace
KikiNiki, Габи до почти 3-годишен пиеше вечерното си мляко от шише с биберон ooooh! Просто беше ритуал, а и наче спокойно си ползваше чашка, даже прибори. Сам се отказа от този навик - аз просто за нищо не го насилвам.
Kenga_, тази туника 100% ще се отваря на корема, но аз ще я нося върху блуза. Освен това ме съмнява качеството, така че най-вероятно само по празниците ще я облека, тогава имам повече ходене насам-натам  Mr. Green (дано пък ме изненадат с качество).
лилка, провери как стоят нещата при вас с припознаването. В София наистина това става с подпис на бащата в болницата, не искат нотариално заверена декларация, освен ако бащата го няма в деня на припознаването.
Бюти, днес ще правя тортата, з'то звучи супер лека и приятна  Peace

За килограмите не знам какво да кажа - много е индивидуално - някои качват в началото и после не мърдат, други качват последните месеци... Mentha, ако не ядеш повече от преди, значи си качваш нормално и до голяма степен е от бебенцето  Peace

Milkinis, как мина при Томова? Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 77
Честита ни нова тема!Кенга,благодаря за което! Hug
Честито на новите гащи в отбора ни!/все още момчетата водят/ Mr. Green
Мишенка,честит празник и на твоето детенце!/само поводи за поздравления,дано така да продължаваме/

# 57
  • Мнения: 39
Добро утро  newsm39
Днес ще ходя до Токуда на контролен преглед да видя как съм се повлияла от лечението. Дано да има положителни резултати. В отговор на въпроса на alexxana- за гърло, без проблем можеш да пиеш АНГИНХИЛ. Хомеопатични малки таблетки, които са безвредни за бременни, дават се и на малки деца ( ако могат да смучат). Пила съм ги и ми помагат, но резултата не е светкавичен. Дано по- скоро да се оправиш и никакви сериозни инфекции Naughty
И аз ще дам един глас ЗА Бейби Айнщайн. МНого приятна и занимателна поредица за бебета, че и за деца. Алек още им се радва.
Mentha , аз за цчлата бременност качих 20 килограма, но определено ги натрупах към края. Съгласна съм, че за всеки е индивидуално и те съветвам да не се вглъбяваш. Хапвай си нормално и не се притеснявай. Аз да си призная малко лакомеех, всички много ме глезеха и аз се възползвах. Слава Богу ги свалих сравнително безпроблемно. Моя позната бременна мама, прави протеинов четвъртък всяка седмица без да се подлага на диета и е много доволна. Аз също възнамерявам да се приобща към режима, най малкото да не качвам така светкавично както съм тръгнала.
Момичета, казвам ви лек ден и до скоро. Тръгвам към Токуда. Стискайте ми палци  Tired Face

# 58
  • Мнения: 40
Здравейте мами ... първо да споделя огромната си радост, че нашите гащи са СИНИ  stork-boy И двамата с таткото много искахме момче, и точно заради това, на мен ми се струваше, че ще е момиче и вече се бях настроила за принцеска, и като ни казаха че е МЪЖ направо щях да подскоча от леглото както и таткото!  Laughing  Самият преглед като цяло мина добре, показах й резултатите от БХС, които според тези идиоти от МД били много рискови, Томова обърна специално внимание на всички възможни белези на евентуални аномалии или признаци на синдрома на Даун и не откри нито един! Още повече се зарадвах и се убедих че БХС-то е най-смотаното изследване от всички такива за бременни, които не само че не може да ти даде конкретни резултати, а може само и единствено да ошашка майката! Всичко останало си е наред, с изключение на легенчето на левия бъбрек. Каза, че било доста по-голямо от другото и не е в нормалните граници и затова ни обърна по-особено внимание. Каза че това трябва да се следи до края на бременността, както и веднага след раждането. Защото ако се появят някакви усложнения, това се случвало до 10-я ден след раждането и е добре да сме подготвени да реагираме адекватно на ситуацията и на време, отколкото да стане някоя инфекция или възпаление, да се наложи някоя операция и не дай си Боже загуба на бъбрека. Каза да не се тревожим от сега, а просто да го имаме предвид и да го следим, и аз смятам да я послушам защото тази жена определено успя да спецели доверието ми! Видяхме бебо и на 3D, усмихна ни се даже и ни помаха с ръчичка, въпреки че нещо беше сънлив и доста кротък като цяло Simple Smile Също така каза че имал много хубави и правилни черти и че щял да прилича на майка си  Laughing Laughing Laughing Това как го прецени не знам, ама както и да е  Grinning

aemi Аз също мисля да раждам в Тина Киркова, сегашната Света София. Просто лелята на мъжа ми работи като сестра в родилно и ми се струва, че там ще ми е най-спокойно когато има познат около мен.

desexКоличката зя която показал линк от еВау е супер и на супер цена, обаче забелязах че няма доставка за България Sad

Момичета, много бързах да ви кажа какво се случи на прегледа ... и не успях да ви дочета всичките, та сега ще бягам да наваксвам

# 59
  • Мнения: 39
Само за шишетата да вметна. Аз ползвах Доктор Браун ( ако не греша в името) и съм повече от доволна. И сега смятам да съм с тях или с тези сладурските Томи типи или каквото и да било там. ДА спомена , че доктор браун шишетата са с показател за температурата на течността в шишето и се водят антиколики шише.

Общи условия

Активация на акаунт