дуфастон???

  • 9 666
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 590
Мисля, че беше от 3-ти до 7-ми, (но за второто не съм много убедена)

# 16
  • Мнения: 3 499
Бебе26, Бенджи,  Hug Hug

# 17
  • Мнения: 67
Мисля, че беше от 3-ти до 7-ми, (но за второто не съм много убедена)
Със сигурност от 3-ти до 7-ми ден след последното хапче Дуфастон трябва да дойде, ако го няма бягай за тест, защото аз лично не го дочаках  Whistling Peace

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте,ще се опитам кратка.след мисед аборт който направих ноември месец 2009,започна няколко дни преди цикъл да имам кафеникаво зацапване.Лекарката при която ходих просто незнае какво да ми каже.... Twisted Evil и ми предложи да пия дуфастон.Исакам да попитам от кой ден да започна да го пия?И ако не е  от правилиня това няма ли да обърка повече цикъла ми? EmbarassedЩе мога ли да забременея така по лесно?

# 19
  • Мнения: 3 499
Нана, на мен Дуфастон ми е предписан от 15-тия ден на цикъла, 10 дни по 2 таблетки.

# 20
  • Мнения: 2 590
Плодче, много е относително това. Ако цикъла и е по-дълъг и О е по-късна, това няма да е правилна схема, понеже дуфастон почнат преди овулация я подтиска.

nana89, пробвай да идеш на фоликулометрия, да установите има ли О, кога е и т.н. пък тогава го почвай.

# 21
  • Мнения: 879
Дуфастон е безвреден, но все пак трябва правилна схема. Докторката как ти го изписа? Ако искаш отиди и при друг лекар!

# 22
  • Мнения: 8
  bouquetБлагодаря  ви много момичета.

# 23
  • Мнения: 78
На мен цикъла ми е на 28 дни, гинеколога ми го исписа от 16я до 25я ден вкл. Няма как да ми е подтиснало Ову-то нали?????  Thinking Thinking Thinking Thinking

# 24
  • Мнения: 175
Jessika, не мисля, но ако си с късна О има някакъв шанс. Засичала ли си с БТ или по друг начин кога горе долу ти е О?  Hug Пожелавам ти успех и дано скоро ни зарадваш с хубава новина

# 25
  • Мнения: 13
Аз миналата година също имах проблем с хормоните и моята лекарка ми преписа дуфастон за 6 месеца. Обясни ми, че тези проблеми с хормоните се дължат на психическа основа. Точно тогава правехме опити за бебче и повече от половин година нищо не се получаваше. Та явно оттам ми почнаха проблемите. Пих го 6 месеца. Но и аз имах периоди, когато като си изпия последната таблетка ми идваше чак след седмица. Така или иначе, точно на шестия месец пак ми закъсня и си казах отново проблемите ми с нередовния цикъл и хормоните започнаха. А то се оказа, че ще си имаме бебче. Та на всички жени, които пият дуфастон мога да кажа, че не трябва да се притесняват за нищо и да са по-спокойни. Така поне ме съветваше моята лекарка.

# 26
  • Мнения: 175
Bebo_82 благодаря ти за куража, който вдъхваш на момичетата с хормонален проблем. Много успех ти желая Hug

# 27
  • Мнения: 62
здравейте момичета както разбирам при много от вас дуфастон  е помогнал Simple Smile не знам защо при мен нещо не подейства добре Thinking предписаха ми го за по барзо забременяване а след 6-ия месец още нямаше резултат Cry ходих на прегледи и всичко си ми е добре......някой имал ли е подобен проблем да даде съвет Praynig

# 28
  • Мнения: 879
На мен също ми беше предписан Дуфастона, пих си го няколко месеца, после пак бях на прелед и гинеколога каза, че не виждал причина вече да не съм бременна. Препоръча съпруга ми да се иазследва. И точно в него с еоказа проблема. В момента се лекува! Успех!   bouquet

# 29
  • Мнения: 62
здравей bebe26 и на мен така ми каза гинеколога. мажа ми се изследва и не откриха проблем при него ...... сигурно при мен има нещо но пак всички лекари казаха че нищо ми няма Thinking

Общи условия

Активация на акаунт