някой да е опитвал........?

  • 2 781
  • 10
  •   1
Отговори
Момичета някоя от вас да е опитвала лечение с алтернативна медицина? Ох незнам какво да правя една позната ме навивада започна лечение с уринотерапия Rolling Eyes.Твърди че може и да мога да забременея по естествен път newsm78. Моляви ако  знаете или чуете нещо пишете ми Благодаряви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 123
миличка, не съм опитвала алтернативни методи, но мисля, че най-компетентни отговори можеш да получиш в "Проблемно забременяване" - там момичетата имат инфо за всичко и мисля, че ще са ти от полза.
успех!!! Heart Eyes

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Хъм това ми звучиииии малко странно. Аз лично не бих опитвала, имам си проблеми със забременяването, чета достатъчно, някак си не мога да приема, че би ми помогнало.
Виж ако ме убедят, че наистина помага....бих се замислила за някакви такива методи, но уринотерапия- не знам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 959
А известна ли е конкретната причина, поради която не можеш да забременееш по естествен път?
нали се сещаш, че ако става въпрос за запушени тръби да речем, просто няма смисъл, най-много някоя извънматочна да си докараш.
А по принцип женският стерилитет е вече доста успешно лекуван, но разбира се, най-добре в специализираните клиники Wink

# 4
Точно за запушени тръби ама май никакви надежди нямам smile3518

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Добре, а твоята приятелка, която те съветва за тази терапия как предполага, че ще ти помогне?

# 6
Ами твърди нещо от сорта че в урината се съдържа информация за заболаванията в организма тоест нещо като анти тела .Или нещо като да се лекуваш с противо отрова при охапване от змия или нещо на принципа на хомеопатията

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Не разбирам много, но ми се струва някак си странно. Аз лично не бих опитвала, но всеки има право на избор.
Не мога да разбера как уринотерапията би отпушила тръби, съжалявам.

# 8
  • Мнения: 3 591
На мен ми се струва глупаво ако уринотерапията е с вътрешно приложение  Naughty
Нали това са веществата от които организма НЯМА нужда и затова ги изхвърля...да не говорим, че в нея има и вредни вещества(от които организма ни се е оттървал и е концентрирал на всичкото отгоре)

# 9
  • Мнения: 4 212
Ами имаш право до някъде. Моята майка ми е разказвала 4е едно време когато някой е заболявал от хепатит май беше, то4но така, си пие собствената урина , както ти си го обяснила, за да се излекува, и са се лекували. Само 4е в днешни времена, има и други алтернативи. За мен ако не става с едното, ще опитам с дугото , но другото ще бъде примерно на билкова основа, хомеопатия.
Ако имаш диагноза запушени тръби, пробвай първо с нагревки, мисля 4е се пие и натибиотик по схема, правят и продуване, преди де, сега мисля има нови на4ини за да се отпушат тръбите. Мисля 4е и хомеопати4ни ако взимаш също ще ти е от полза.
Желая ти успех в ле4ението   bouquet

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да ви споделя дами, чувала съм за лечение на най-различни болести, вкл. и рак с уринотерапия.
Мисля, че това е системата за лечение на Норбеков
Можете да пуснете ЛС на Gvendolin. Тя се интересуваше от Норбеков.
Успе на всички ви  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт