Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 221
  • 725
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 146
Благодаря ти Millla, да в дисбалан съм, но мислех Че неЩата се подобряват, заЩото все пак се старая да се балансирам отново, макар и да виждам, Че не е напълно... знам какво ми помага... май прекалено много бах взела да Чета за сметка на действията  Embarassed Не съм изпаднала в паника, дори все има надежда Че Ще спася инфо ит диска, по скоро истински се разтревожих какво иска да ми каже тази поредица от проблеми и дребни материални загуби. И понеже съвпада с период на голяма промяна...
 Hug

# 211
  • Мнения: 554
Milla, Шаро е голям сладур. И един мееекичък. Ще се оправи  Hug

# 212
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Millla, много любов и енергия за Шаро.

# 213
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Благодаря ти Millla, да в дисбалан съм, но мислех Че неЩата се подобряват, заЩото все пак се старая да се балансирам отново, макар и да виждам, Че не е напълно... знам какво ми помага... май прекалено много бах взела да Чета за сметка на действията  Embarassed Не съм изпаднала в паника, дори все има надежда Че Ще спася инфо ит диска, по скоро истински се разтревожих какво иска да ми каже тази поредица от проблеми и дребни материални загуби. И понеже съвпада с период на голяма промяна...
 Hug
Ако чувстваш, че нещата се подобряват, значи наистина е така - както казах, като ни се случи нещо неприятно, не знаем всъщност какво друго е могло да се случи, вместо това. Компютърните неприятности аз ги смятам за дребни вече... В края на краищата, има неща, по-важни в живота от каквито и да са снимки и работни файлове... Не бързай да се критикуваш - сега не е време за това. По-скоро обратното - отдай си заслуженото за това, което правим. Нека помним, че винаги всички правим най-доброто, на което сме способни в дадения момент и при дадените обстоятелства. По-късно може да преценим, че е можело да постъпим по друг начин, който да е бил по-добър, но това е вече преценка от онзи, по-следващ момент, в който знаем повече и сме видели повече, т.е. имаме повече опит.

Колкото за четенето и действането и кое на кое място да е - не мога да давам съвети. Лично аз се опитвам да усвоявам другото - първо да докараш себе си в равновесие и да уеднаквиш своите вибрации с вибрациите на това, което искаш (да се случи) - и тогава, вдъхновена, от това радостно очакващо състояние, да действаш. Тогава няма и следа от критика, нито вършиш нещата, защото трябва или се налага - тогава правиш всичко, защото искаш, защото предвкусваш как всико работи в твоя полза и ей-сега ще видиш наяве резултатите, в които иначе вътрешно си сигурна.

Радвам се, че има надежда да спасиш информацията от диска. И не, не бива да се тревожиш - особено от дребни случки. Пък и от по-едри. Те са само сигнал, индикатор на това, какво става във вибрационното ти поле. Което можеш да промениш във всеки момент - стига само да решиш и да намериш най-правилния начин за себе си!  Hug

Вела и елдивайн - благодаря ви за енергията.  Hug Praynig Peace

# 214
  • Мнения: 1 652
mijjjka,   Hug!
... знам какво ми помага... май прекалено много бах взела да Чета за сметка на действията  Embarassed Не съм изпаднала в паника, дори все има надежда Че Ще спася инфо ит диска, по скоро истински се разтревожих какво иска да ми каже тази поредица от проблеми и дребни материални загуби. И понеже съвпада с период на голяма промяна...
 Hug
това ми прилича на следното. когато се разболея, ако осъзная психосоматичната причина и ми минава почти веднага.

 
Колкото за четенето и действането и кое на кое място да е - не мога да давам съвети. Лично аз се опитвам да усвоявам другото - първо да докараш себе си в равновесие и да уеднаквиш своите вибрации с вибрациите на това, което искаш (да се случи) - и тогава, вдъхновена, от това радостно очакващо състояние, да действаш. Тогава няма и следа от критика, нито вършиш нещата, защото трябва или се налага - тогава правиш всичко, защото искаш, защото предвкусваш как всико работи в твоя полза и ей-сега ще видиш наяве резултатите, в които иначе вътрешно си сигурна.
Мила, това, както и всичко  написано от теб ми е много ми допада!Благодаря ти!  bouquet
Изпращам ти много енергия и любов за Шаро! Heart Eyes

Аз не мога да предприема нищо по оправянето на битовите неуредици и затова стегнах багажа и с Бога напред утре заминаваме на север!Ако е решил Бог там ще празнуваме Нова година!

# 215
  • Мнения: 258
...
Лени - изумена съм, това, което чета в книгата на МАйкъл Лозиер, е абсолютно същото както в книгите на Абрахам-Хикс, ама едно към едно... Сега си спомням, че нещо беше намекнато в един от записите за плагиатство... Не мога да отсъдя кой е източника, защото те сами казват, че идеите ги има в много други източници - просто им е дошло времето да се появят. Ставаше дума за използвани техни изрази и понятия... Не го казвам с желание да критикувам. От моя гледна точка - колкото повече, толкова по-добре хехе. На колкото повече места го прочета, толкова повече шансове за себе си виждам да почна наистина да го използвам както трябва.  Hug
Момичета, благодаря ви, че ви има. Ако ви остане време, хвърлете по една положителна мисличка за мой Шаро, никак не беше добре вчера, мисля, че се оправя днес, но още е слаб... Praynig

Millla  Hug и аз не го казвам с желание да критикувам, просто наблюдение - в книгата си Майкъл Лозиър специално благодари на Джери и Естер Хикс и сам казва, че се базира на част от тяхната теория... Чела съм я от кора да кора няколко пъти, почти я знам наизуст Mr. Green, в конкретния момент много ми помогна. Основната разлика е в стила, човека дава стегнат алгоритъм точка по точка какво да правим, за да се научим как работи Закона за Привличането и да го приложим в живота си - и го прави в около 200страници. Семейство Хикс казват същото, само че в около 20 книги - въпрос на вкус, на мен са ми много комерсиални и теоретични...
И аз съм кучелюбива, ама много Wink Изпращам  Любов на Шаро Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 10 696
За ползващите руски - един доста богат сайт с електронни езотерични книги - http://www.soznanie.info/ezoter.html

# 217
  • Мнения: 129
От мен за Шаро много любов!  bouquet  Millla, много ти е красив Шаро Laughing

# 218
  • Мнения: 17
  bouquet много любов на всички които четат,полагат усилия и се променят!
За Шаро разбира се много положителна енергия ! Hug
За книгите да кажа че според мен всеки има различно възприятие,възприемане,приемане,опит и готовност да разбере една книга.Няма стойностни и не толкова стойностни,просто сме различни приемете го и се обичайте без да се налагате и обиждате Hug БЕЗУСЛОВНА ЛЮБОВ

Благодаря на всички които пишат тук и за полезната информация с която ни заливате! Hug
БОГ ВИНАГИ НИ ДАВА УРОЦИ  КОИТО МОЖЕМ ДА НАУЧИМ,А НЕ  КОИТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!БОГ Е МИЛОСТИВ КЪМ НАС!ОБИЧАЙТЕ СЕ!

# 219
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Millla  Hug и аз не го казвам с желание да критикувам, просто наблюдение - в книгата си Майкъл Лозиър специално благодари на Джери и Естер Хикс и сам казва, че се базира на част от тяхната теория... Чела съм я от кора да кора няколко пъти, почти я знам наизуст Mr. Green, в конкретния момент много ми помогна. Основната разлика е в стила, човека дава стегнат алгоритъм точка по точка какво да правим, за да се научим как работи Закона за Привличането и да го приложим в живота си - и го прави в около 200страници. Семейство Хикс казват същото, само че в около 20 книги - въпрос на вкус, на мен са ми много комерсиални и теоретични...
И аз съм кучелюбива, ама много Wink Изпращам  Любов на Шаро Heart Eyes

Благодаря ти за уточнението, Мимина - сега, като го чета, изглежда, че си струва да се прочете и тази книга. Явно не става дума за него, в онзи коментар, за който бях споменала по-горе. Благодаря ти за любовта за Шаро Heart Eyes - както и на anutev, black-russian, darena - и ако съм пропуснала някого, моля да ме извини!  Hug Шушу (Шаро) ми е по-добре днес, ял е за първи път успешно newsm44 Наистина много, ама много ви благодаря за помощта. Hug

# 220
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
"Законът з& … 090;о" за тези, които не са я чели, но са нетърпеливи да я прегледат, макар и на руски.

# 221
  • Мнения: 1 006
Много сте бързи, пишете със скоростта на ...или май вече са много пишещите, ама не смогвам да наваксвам на това темпо!

Браво и благодаря!

# 222
  • Мнения: 719
Приемете и моите най-топли и искренни пожелания за Рождество Христово.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Тук съм, обичам ви и ви чета.  Hug

# 223
  • Мнения: 237
Момичета някой от Вас си спомнят че скоро търсих вашето мнение за книгата "Ключът" на Джо ВИтале .Тези дни  са я добавили в спиралата  http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=%C2   , разбира се на момента я изтеглих Simple Smile .Тъкмо сядам да я чета, толкова щастлива и доволна че най - накрая се добрах до тази книга и като я отворих ми се видя съмнително къса .Погледнах до края и останових че ключовите моменти в книгата липсват .А именно "начините за премахване на ограничените обеждения".  #Cussing out

 Молбата  ми е която от вас има книгата и разбира се желанието и времето  да опише накратко тези на4ини.Мисля че тази информация ще е много ценна за повечето от нас защото според мен именно това е разковничето за успеха.  Praynig

И сега нека споделя какво научих от по - горе коментираната книга на Майкъл Лозиър за утвържденията и обежденията.
Примерът описан в книгата е много кратък и ясен.Когато някой промерно 120 килограмов човек отвърждава "Обичам тялото си" или "много съм слаб и строен " , той не само не си вярва ами излъчва такава вибрация , с която едва ли някога ще стане по - слаб. Майкъл Лозиър  съветва следното: Не да отвърждавате "аз съм слав и строен " а да се отвърждава "На път съм да стана по- слаб и строен".Тоест един вид му давате позволение и това е реална възможност и подсъзнанието си казва "да за6то пък не ,това може и най вероятно ще стане" и така във всяка сфера на живота, не само в тази . Помнете "НА ПЪТ СЪМ..................." или "В ПРОЦЕС СЪМ НА ...................."

# 224
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
"Законът за привличането" за тези, които не са я чели, но са нетърпеливи да я прегледат, макар и на руски.
Тук има линк за торент, предполагам, е на английски - за четящите на английски. ДжейДи, твоят линк води към формат djvu - дежа вю, който аз не успях да отворя. Някакви вюъри искал, ама аз ги нямам, пък и внимавам с инсталирането, след последния зор, който имах... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт