Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 277
  • 725
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте,
Честито Рождество! Да сте живи и здрави, и вие, и хората, които обичате!
Моля за идеи с какви думи да помоля ангелите да ми помогнат, искам да преодолея професионално объркване, неяснота, несполуки в професионален план... Hug

# 226
# 227
  • Мнения: 146
Ако чувстваш, че нещата се подобряват, значи наистина е така - както казах, като ни се случи нещо неприятно, не знаем всъщност какво друго е могло да се случи, вместо това. Компютърните неприятности аз ги смятам за дребни вече... В края на краищата, има неща, по-важни в живота от каквито и да са снимки и работни файлове... Не бързай да се критикуваш - сега не е време за това. По-скоро обратното - отдай си заслуженото за това, което правим. Нека помним, че винаги всички правим най-доброто, на което сме способни в дадения момент и при дадените обстоятелства. По-късно може да преценим, че е можело да постъпим по друг начин, който да е бил по-добър, но това е вече преценка от онзи, по-следващ момент, в който знаем повече и сме видели повече, т.е. имаме повече опит.

Колкото за четенето и действането и кое на кое място да е - не мога да давам съвети. Лично аз се опитвам да усвоявам другото - първо да докараш себе си в равновесие и да уеднаквиш своите вибрации с вибрациите на това, което искаш (да се случи) - и тогава, вдъхновена, от това радостно очакващо състояние, да действаш. Тогава няма и следа от критика, нито вършиш нещата, защото трябва или се налага - тогава правиш всичко, защото искаш, защото предвкусваш как всико работи в твоя полза и ей-сега ще видиш наяве резултатите, в които иначе вътрешно си сигурна.

Радвам се, че има надежда да спасиш информацията от диска. И не, не бива да се тревожиш - особено от дребни случки. Пък и от по-едри. Те са само сигнал, индикатор на това, какво става във вибрационното ти поле. Което можеш да промениш във всеки момент - стига само да решиш и да намериш най-правилния начин за себе си!  Hug


Millla  Hug

Цитат
тогава правиш всичко, защото искаш, защото предвкусваш как всико работи в твоя полза
Много го обиЧам това състояние, и тоЧно него се опитвам да си възвърна... Rolling Eyes

И аз като Darena съм фен на постовете ти, не заЩото ми отговори лиЧно разбира се, просто някак си ме зареждат и ми допадат и провокират за някои неЩа...

Darena  Hug
 Peace

# 228
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Благодаря ти, miniemouse, явно сме на една вълна. Ще помоля за още помощ за Шаро... Изглежда по-добре, пие водичка, но не яде... Tired Хапна малко бисквитки днес и друго не ще - а сутринта още имаше разстройство, не е толкова силно, но все пак... Видимо енергията му не е още възстановена напълно, макар че тича и си играе с кучета, като ги види, вече.  И утре ако е така, ще го водим на ветеринар...

# 229
  • Мнения: 554
Millla, ами той прави точно това, което правим и ние, хората. Като имаме разстройство, ядем ли?  Mr. Green Нали караме на препечена филийка Wink Енергията не може да се възстанови като с вълшебна пръчица. А щом тича, това е добър признак, но просто навярно не иска да се натоварва с много храна и да хаби енергия за нейната преработка, а лекуването е с предимство. Ти си знаеш дали да го водиш на ветеринар, но аз мисля, че положението е обещаващо.  Grinning

# 230
  • Мнения: 288
Здравейте   Hug Hug Hug

Момичета някой от Вас си спомнят че скоро търсих вашето мнение за книгата "Ключът" на Джо ВИтале
 Молбата  ми е която от вас има книгата и разбира се желанието и времето  да опише накратко тези на4ини.Мисля че тази информация ще е много ценна за повечето от нас защото според мен именно това е разковничето за успеха.  Praynig


Имам ""Ключът"" и много ми харесва .Най - лесния освобождаващ метод е Обичам ви ,Обичам те . Преди съм го споменавала и някои момичета може да си спомнят  Simple Smile. Много е лесно , единствено трябва да изричаме Обичам те , отправено към това в което вярваме ( Бог, Вселена и др.)
Когато отправяме тези думички към Божественото , започва пречистващ или освобождаващ процес. Те са чути от Божественото и в отговор ни изпраща сигнал за изчистване на спомени и негативи  които ни пречат да се освободим. Идеята е да се остраняват проблемите с любов.Може да ги казвате когато сте объркани , когато сте на опашка , в задръстване , на важна среща, на бизнес решение , към колеги с които не се разбирате, когато сте болни - към себе си  и винаги когато се сещате и имате нужда.
Когато повтаряме Обичам те , мислите и чувствата ни се пропиват с любов и така излъчваме енергията която всеки иска - Любов.
Пробвай те ! Аз лично съм го прилагала много пъти . Един път за една важна сделка и я спечелихме . Други пъти за дребни неща и почти винаги работи. Ако е при разговор с човек си представям , че сме обгърнати в златна светлина.
Опитай те , много е лесно. В книгата е обяснено по на широко , но всичко е в тези две думички ""Обичам те""

Много ми допадна това което сте коментирали за неприемането. Доста се позамислих  Thinking. Постоянно се сблъсквам с неща които не приемам , но се опитвам да проявявам разбиране . Уроци....уроци...

Millla и от мен много любов за Шаро Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 146
И от мен позитивна енергия за Шаро   animal037 Praynig

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Millla, спокойно можеш да заведеш Шаро на лекар. Една консултация с ветеринар едва ли ще му навреди. Така ще си сигурна, че си направила всичко възможно най-добро за него. Радвам се , че вече е по-добре. Надявам се утре да ни зарадваш с още по- хубави новини.

 За Шаро:  молитва Praynig и любов  Hug

# 233
  • Мнения: 2 724
Millla, и аз изпращам положителна енергия за Шаро.
Все пак, според мен е добре да го види ветиринар ,особено ако е малко куче .
Има лечебна храна, която е по- подходяща от бисквитки  Peace.
Това ,че пие водичка е добре.

# 234
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
...
Има лечебна храна, която е по- подходяща от бисквитки  Peace.
...

Millla, и ние в началото на годината хранехме болното си куче /с разстройство/ с лечебна храна и после постепенно го въведохме към обичайните гранули.

# 235
  • Мнения: 1 029
лелеее, само няколко дни ме нямаше, а темата е шреполовена о прекрасна HugЛени,   bouquet

# 236
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Благодаря ви много отново за прекрасната енергия за моя Шушу. Много ми е съвестно, че спамя темата, обаче. По тази причина няма да давам подробности за развитието на нещата много-много. Все пак, не е спамо-чато тема... Успях да му дам ориз с пиле - Яде от ръката ми и не ще да хапне от никаква купа... Но после пък тича като щур отвън. Ще видим. Елдивайн, мисля че си права. Ще преценим утре. Почна да идва да ме бута и да иска (не винаги е ясно какво точно), та това е добър признак също. Още веднъж се извинявам за оспамването на темата, но понеже тук има момичета с много силна енергия и рейки-лечители, а аз бях много притеснена...

Някой ако може да даде линк към книгата на Майкъл Лозиър, ще бъда благодарна. Не мога да си я купя по причина на местонахождение, та ще трябва да я търся в нета да я изтегля. По-горе дадох линк към торент файл, но ми го сваля във формат m4B, който отново не мога да отворя, макар че инсталирах един допълнителен плейър... уинамп.

Благодаря ви, че ви има, момичета  Hug Praynig Много любов на всички Heart Eyes Hug

# 237
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Millla, Peace Закон привлечения, Лозьер Майкл - http://www.koob.ru/michael_losier/law_of_attraction

Позитивна енергия за Шаро   animal037 Praynig

# 238
  • Мнения: 917
Нямате изчитане  ooooh! Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 730
Понякога е нужна дори само една единствена книга, един филм, за да те насочи и да разбереш. Понякога изчиташ много неща, а от тях не прилагаш нито едно. Толкова много автори и всичко се свежда до нашата мисъл- за това, че можем всеки миг да творим своя ден, час или минута- защото сме просто един магнит, който привлича според мисълта.
А, какво прилагаме?  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт