Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 284
  • 725
  •   1
Отговори
# 450
  • Русе
  • Мнения: 11 924
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш"
Един от моите проблеми е това.Дали е свързано с егото?

   Когато опознаеш, започваш да разбираш,
когато разбереш не съдиш.

# 451
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
...
   Когато опознаеш, започваш да разбираш,
когато разбереш не съдиш.

Според мен това, че познаваш  хората въобще не води до това да ги разбираш. Трябва да искаш да ги разбереш. Дори, когато не ги познаваш, можеш да ги разбереш и да не ги съдиш. През седмицата говорих с моя приятелка, която има семейни проблеми. Тя познава много добре съпруга си и родителите му, но не иска да ги разбере и съответно ги осъжда за начина по, който разсъждават. Всеки от тях е прав за себе си, но тя не вижда и разбира тяхната правота, защото не иска. Опитах се да и обясня, но не разбра напълно това, което исках да и кажа. Защото тя също е права за себе си, а дълго време са ни учили, че светът е или черен или бял и, че истината е само една...

# 452
  • Русе
  • Мнения: 11 924
   Simple Smile  Да познаваш, не значи че си опознал. И аз познавам добре свекърва си, ама нещо не ми се ще да я опознавам  Laughing

# 453
  • Мнения: 10 714
Росна китка , благодаря ти, че ми напомни тази мисъл от "Книга на Мирдад" Heart Eyes  Hug

"Мислете така, сякаш всяка ваша мисъл с огромни огнени букви е написана на небето и се вижда от всекиго – то си е така!"


Дарена  , дръж курса! С теб сме  Hug Praynig


Лина, както вече са ти казали, всеки човек заслужава да му бъде простено. Ето едно прекрасно утвърждение от Флоранс Сковъл Шин  Heart Eyes


"Аз прощавам на всички и всички прощават на мен. Вратите за моето добро са отворени широко и никой вече не може да ги затвори, защото те са заковани в това положение"


Приятни почивни дни   bouquet 

# 454
  • Мнения: 176
Запис, заинтригува ме много темата.

# 455
  • Мнения: 127
Привет!От няколко месеца чета различни форуми за хороскопи и много се чудя дали ако човек си направи хороскоп би било полезно.Всъщност идеята е че един добър астролог по този начин би могъл да ти покаже силните страни,благоприятните периоди,дори и скрити заложби.Истината обаче е че малко се притеснявам да отида.Ако е писано по темата, моля да ме извините.Вие как мислите нужно ли е човек да търси подобна външна намеса или е достатъчно да се вслушва в интуицията си?

# 456
  • Мнения: 8 836
Ох, случайно видях темата, а можеше да пропусна!  Stop записвам се тук и ще изчета всичко, малко по малко. Търсех информация за книгите на Дж.Кехоу, както и книгата, чието заглавие сте сложили за име на темата и може би ще намеря всичко тук. Надявам се да прочета и мненията на хора, които не само са чели, но и са изпробвали тези методи, защото и аз имам това намерение. Надявам се да си помогна с тези книги,  имам голяма нужда, а надежди много не ми останаха....  Praynig

# 457
  • Мнения: 112
Привет!От няколко месеца чета различни форуми за хороскопи и много се чудя дали ако човек си направи хороскоп би било полезно.Всъщност идеята е че един добър астролог по този начин би могъл да ти покаже силните страни,благоприятните периоди,дори и скрити заложби.Истината обаче е че малко се притеснявам да отида.Ако е писано по темата, моля да ме извините.Вие как мислите нужно ли е човек да търси подобна външна намеса или е достатъчно да се вслушва в интуицията си?



Аз и преди съм казвала по повод астрологията
Веднъж отидох и бях шокирана от нещата които ми казаха .Не бих повторила


mima_mn ,  unadaptable   Добре дошли

# 458
  • Мнения: 1 280
И аз не бих стъпила отново...като ми казаха,как и кой щял да умре от семейството ми...една година не можех да се отърся от скритият ужас в мен,и когато звъннеше телефона,всеки път "умирах" от ужас кой звъни и какво иска да ми каже...Минаха години,тези,които уж бяха Ок,си отидоха завинаги,а тези,които щяха да умрат са живи и днес..Да са ми живи и здрави ! Praynig  Не искам изобщо да чувам каквито и да е прогнози за моето бъдеще!
Има толкова неща , на които можем да се научим,и да се усъвършенстваме..да променим живота си към по-добро ,и да бъдем добри,прощаващи и полезни за себе си,близките си ...С цялото ми уважение към астрологията и хората,които "виждат" по някакъв начин напред във времето....не искам никой нищо да ми предрича..

# 459
  • Португалия
  • Мнения: 4 225
С цялото ми уважение-астрологията нищо не може да предрича!  Peace
Имах един учител по висша математика-много добър  педагог между другото,в паузите,когато ни се губеше концентрацията ,обичаше да ни дава примери  от *астрологията */ губят ми се кавичките в клавиатурата/,или както той я наричаше - *науката за смятане по звездите*,като  недвусмислено  намираше  математическите модели ,както и грешките в астрологичното предвиждане  bowuu

# 460
  • Мнения: 112
Аз не бих казала че не познава напротив ,ВСИЧКО  което ми беше казано се случи до точност в дни ,така че аз не мисля че астрологията не познава.

# 461
  • Португалия
  • Мнения: 4 225
Това е само път-един от многото,които подсъзнателно си избрала да следваш  Peace
А ,ако тои беше предсказано друго-дали нямаше да се случи?

Не ми се влиза в спор  Hug,още повече ,че не съм специалист !
Казвам само,че всяко предсказание ,насочва собствената ни действителност с външен тласък, с чужда мисъл,вместо ние сами да си изберем пътя !

# 462
  • Мнения: 105
Само исках да включа относно филма "Тайната",бях чувала за него и го изгледах  тези дни.Всичко при мен  действа именно така-искам  нещо,обикновено не минава и  ден и то вече е факт!Разбира се,не искам  всеки ден,защото това са обикновено неща които не зависят от моята намеса освен мисловна.Силата на мисълта за пореден път се убеждавам колко е силна!И колко внимателно трябва да се обмислят желанията.Искам да попитам за желанията и новолунията,има ли значение  в кой месец се прави от годината или може да става  при всяко новолуние?

# 463
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
...
Казвам само,че всяко предсказание ,насочва собствената ни действителност с външен тласък, с чужда мисъл,вместо ние сами да си изберем пътя !

Подкрепям!   Peace

Може да ти бъде внушено нещо, което впоследствие да се сбъдне. Ако не го знаеш и не мислиш за него дали по същия начин ще се развият събитията? Не вярвам, че животът ни е предопределен и не можем да го променяме. Затова се въздържам от посещения при врачки, астролози и прочие. Не желая да ми се гадае бъдещето.

...Искам да попитам за желанията и новолунията,има ли значение  в кой месец се прави от годината или може да става  при всяко новолуние?

Можеш да поръчваш при всяко новолуние.

# 464
  • София
  • Мнения: 606
Привет!От няколко месеца чета различни форуми за хороскопи и много се чудя дали ако човек си направи хороскоп би било полезно.Всъщност идеята е че един добър астролог по този начин би могъл да ти покаже силните страни,благоприятните периоди,дори и скрити заложби.Истината обаче е че малко се притеснявам да отида.Ако е писано по темата, моля да ме извините.Вие как мислите нужно ли е човек да търси подобна външна намеса или е достатъчно да се вслушва в интуицията си?

Подценявах астрологията преди, но отидох преди Коледа при астроложка и съм шокирана, как може според звездите тази жена да знае всичко което ме вълнува и да го тълкува... Много съм доволна и със сигурност искам да понауча доста повече...даже се замислям за курс по астрология...

Общи условия

Активация на акаунт