Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 329
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Момичета днес по вестникарските будки излезе Лунен календар за 2010 година.

# 436
  • Мнения: 1
Здравейте и поклон пред всички,които пишат и споделят в тази прекрасна тема.Не може да си представите колко много помагате.До този момент само чета и не смея да пиша...не съм достигнала до нивото,което би било ненатоварващо...объркана и много тъжна съм от години и все не намирам начин да излязя от паяжината на депресивното състояние,все не намирам сили да простя на човека,който ме е обсебил,а в същото време не е с мен и ми дава постоянно индикации,че никога няма да е с мен.Искам да се почувствам свободна,а не мога.Чета Ви и ако нещо ми дава стимул,това са вашите писания и безройните техники,които показват,а сигурна съм че и доказват,че подсъзнанието може всичко.Благодаря ВИ,че ВИ има и съжалявам,ако съм вкарала нотка тъга в този оптимистичен и вълшебен свят,който сте създали.

# 437
  • Мнения: 10 757
.... а знам, че единствено вие можете да ми дадете някаква ориентация.

Грешка!  Grinning  Знай, че никой отвън, а само и единствено ТИ САМАТА МОЖЕШ ДА СИ ДАДЕШ ОРИЕНТАЦИЯ - особено в случаите, когато става въпрос за интуиция bouquet

# 438
  • Португалия
  • Мнения: 4 433
Веселушка   май има предвид как различаваме интуицията за сбъдването на събития,от  сбъдването им ,благодарение на силата на мисълта  Peace
И аз съм се питала, но май разликата е в радостта от получаването .
Когато интуитивно знам нещо,то си е факт за мен-някакси като *полагащо *ми се .
А когато е дар от Вселената,благодарение на *техника*,мисъл или каквато и да е концентрация от моя страна-тогава вкуса му е друг-по-сладък, удовослствието от получаването му е почти блаженство.

# 439
  • Мнения: 5
Честита да е Новата година.!  Да е пълна с чудеса!

На Лени - честито внуче! Нека бъде светлина за всички около него.

 Аз рядко се включвам в темата. В началото прочитах на един дъх книга след книга спомената тук или паднала ми пред очите. Малко по малко променях себе си.  Вече не знам къде, но прочетох че всяка наша мисъл е написана на небето и всички я "виждат". Заех се с мислите си- да ги направя все по-красиви. Към небето пуснах и няколко мечти- като пъстри балони.  Сега за мен е период на осмисляне и отсяване на кристалчетата мъдрост.  И чудеса си сътворявам. За някой ви се похвалих вече. Чувстам се все по-обичаща и все по-обичана. Ключът обаче е действието. МАЛКИТЕ СТЪПЧИЦИ  в посока на мечтата като начало. Докато те поеме торнадото на енергиите на Вселената. Ако само си мечтаем  мечтата ще ни озари като новогодишни фоерверки и пак ще стане тъмно и тягосно.  И ако усетя страх, гняв, дискомфорт(симптоми на депресията) просто си запявам като мантра песента на Васко Кръпката "Нека бъде светлина". И отговорите идват. Нали са в мен!
Сега не мога да ви дам линк за тази песен  Embarassed но е чудесна!

И нека не забравяме че всичко от което се нуждаят хората(добри или лоши-това е само наша преценка) около нас е ЛЮБОВ!

# 440
  • Мнения: 21
Честита Нова година на всички  Hug
Нека всеки от вас да открие себе си-вярвам ,че това ще донесе щастието което всеки от нас търси.
По въпроса за обсебването бих искала да споделя с FEQ ,че и аз имах подобен проблем в продължение на 1 година.Какво ли не опитвах,какво ли не изчетох.Разбира се знанията ,които натрупвах на интелектуално ниво са ми помогнали много,но накрая се отървах от тази натраплива невроза (такова е медицинското и название) след един луд скандал - споделих с човека какво чувствам към него и след прочитането на една страхотна книга-    "Захир"- на  Паулу Куелю.
Благодаря на всички,че ви има и най-вече че сте тук. txtloves

# 441
  • Мнения: 275
Росна китка, много красиво (и точно) си се изразила. Благодаря ти!

Хубав уикенд на всички

# 442
  • Мнения: 730

Нека всеки от вас да открие себе си-вярвам ,че това ще донесе щастието което всеки от нас търси.

Прекрасно казано  Simple Smile

# 443
  • тук и сега
  • Мнения: 124
.... а знам, че единствено вие можете да ми дадете някаква ориентация.

Грешка!  Grinning  Знай, че никой отвън, а само и единствено ТИ САМАТА МОЖЕШ ДА СИ ДАДЕШ ОРИЕНТАЦИЯ - особено в случаите, когато става въпрос за интуиция bouquet
Да, знам, че е така, по-скоро се надявах да споделите как се справяте вие.  Hug
Благодаря на Mamagemelar, със сигурност внесе някаква яснота Grinning   bouquet

# 444
  • Мнения: 52
Добро утро момичета!!!Благодаря за съветите,които ми дадохте!Успокоих се с положителни утвърждения за мен самата,усмихвах се на хората и получавах усмивки!Пуснах си мечтата във Вселената,защото установих,че стремежа към нея ме натоварва-появяват се страх и съмнения,мисля че с времето нещата сами ще се получат,така ми говори интуицията/надявам се да е тя,а не само така да ми се иска/.Семейните проблеми незная как ще ги оправя,а и не съм сигурна дали искам.Той никога няма да ми поиска прошка,защото никога за нищо не се чувства виновен!А всички хора ли я заслужават,това искам да ми разясните?
приятен ден ви желая,изпълнен с много усмивки и емоции!!!

# 445
  • Мнения: 1 652
веселушка, в ситуациите в които сме привлекли нещо лошо , за което сме имали предчувствие като, че ли/ ако за това питаш/ мисля, че  и едното и другото допринасят - и интуицията и мислите.
Лина, със сигурност всеки трябва да получи прошка, независимо дали се чувства виновен. Не само, че я заслужава т. нар.  виновник, но я заслужава и този, който прощава най-вече. За да се освободи от обвиненията, осъжданията и страховете, които го дърпат назад.

Ако успея за пусна мечтата си във Вселената.... май успявам вече. Благодаря на всички ви.     bouquet

Моля за едно уточнение- Опитах се да се справя със първа страница- кога е следващото новолуние- не можах да разбера. Погледнах във Астрология на новата луна на Жан Спилър - там пише+7 часа  от даденото в таблицата т-е--  15 януари 2010  01:12 часа + 7 часа=15 януари 2010 год  8:12 часа- това е часът на настъпване на новолунието по нашите земи.Моля кажете ми правилно ли съм се ориентирала.Вярно ли е изчислението ми? newsm78  И има ли празен ход? newsm78  Не можах да разбера откъде да гледам за празен ход.?

И момичета ... започнах нещо ново от няколко дни. Промених посоката за нещо много важно. Имам нужда  от помощ, за да удържа- посоката. Ако успея / да издържа/, може и да загубя  , но има и голяма вероятност да спечеля. При всички случаи е за добро  и трябва да трябва да мина по този път. Пожелайте ми успех ! И ми пратете вашата добра енергия . Ще ми е нужна за много време...  Peace

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 10:26 от darena

# 446
  • Universe
  • Мнения: 1 556
darena,  Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Любов и светлина  Two Hearts Two Hearts  Two Hearts

http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2010/

Новолуние - 15 януари 2010 - 09:12:35 - Луна в Козирог

За Козирога са характерни самоконтрол, предпазливост, амбиция, търпение, консерватизъм, отговорност, дисциплина и ред. Появява се хладност или скъперничество в проявата на емоции, понякога желание да се усамотите.

Дните когато Луната е в Козирог благоприятстват за работа свързана с организация, по-висока концентрация, постоянство.

Препоръчва се планирането и началото на продължителна, упорита работа. В този период може да свършите това, което отдавна искате да направите.

Периодът е добър за общуване с влиятелни хора от по-старото поколение, за строителство, за работа с камъни, за покупко-продажби на недвижими имоти, земеделски участъци.

Топлота в семейните отношения.

За предпочитане е да не започвате нова работа в този момент, да не вземате пари на заем и да избягвате конфликт с органите на реда.

Не натоварвайте колената и отложете посещението при стоматолога.

Повишена е вероятността от простудни и кожни заболявания.



lina,  Hug Прошката ни освобождавана от непрестанното самонаказване, което ни налага решението да мразим. Прошката ни позволява да неутрализираме отровните емоции, които ни парализират. Решението да простим ни прави свободни. Прошката е единственото, което може да ни избави от вината и неприязънта.
Ние прощаваме, не за да остане другия ненаказан. Ние прощаваме, за да освободим себе си от яда и омразата. Изцелението настъпва като по чудо
.
- http://zashto-kak.hit.bg/greg_chudoto.htm
На първа страница има техники за прошка  Peace

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 11:22 от lenny_pld

# 447
# 448
  • Мнения: 112
Росна китка много е красиво това което си казала   bouquet

darena   Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Sunflower babydust7



"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш"

„Плодът на тишината е молитвата.
Плодът на молитвата е вярата.
Плодът на вярата е любовта.
Плодът на любовта е служенето.
Плодът на служенето е мирът!”

                                                      майка Тереза


 Hug Hug Hug

# 449
  • Мнения: 189
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш"
Един от моите проблеми е това.Дали е свързано с егото?

Общи условия

Активация на акаунт